Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jazz
    Jedinej, kdo vždycky "flámuje" jsi ty. *1*
  • nejlepsi je stejne kdyz je krabice s plackou a v tom klic k digitalni verzi
  • flash789
    O tomhle se tady diskutovalo uz milionkrat, flame téma jak prase, a nikam to nevede..nuda
  • Díky, pánové, oběma! Je vidět, že jak málo toho nakupuju, tak mi tady zrovna dost věcí uniká. Vůbec mě nenapadlo, že lze klíč od her kupovat i mimo oficiální distribuci! Špatně jsem hledal, moje chyba, už budu chytřejší.
  • Na krabicové verzi ušetříte jedině, když nevíte kde kupovat na internetu... vždy je digi. levnější.
  • Jasně no. Některé indie věci ani jako krabička koupit nejdou. Je ale fakt, že oproti třeba super-předraženému steamu se dá na krabicové verzi hodně ušetřit.
  • Nevím kde nakupujete, ale nebude to dobrý obchod jestli tam mají digitální verze dražší než krabicové.
    Zkuste třeba mmoboost.cz nebo g2a.com a spoustu dalších...
  • Tak nevím, kde sháníš digitální edice, ale mám spíš opačný pohled. Digitální dokáži jednoznačně sehnat levněji. Samozřejmě když se to snažíš koupit přímo ze stránek dané hry, tak cena bývá plná, např. těch 1400.
    Např. zmíněná Arma na jejich stránkách je za 45,99 euro, což v přepočtu je odhadem 1260,-. Na strankach mmoboost je hra za 844,- Porovnaval jsem pouze digitalni distribuci. V pripade krabice se nekdy prodejci snazi cenu snizit, aby kompenzovali to, ze si lidi priplati za doruceni, pokud nemaji moznost si to vyzednout zdarma nebo za maly poplatek na pobocce.
  • Toto téma úzce souvisí s tématem mojí diplomky "Prodej použitých konzolových her". Pokud byste mi přispěli do diskuse, budu velice rád. https://www.facebook.com/pages/Sb%C4%9Br-dat-pro-diplomovu-pr%C3%A1ci-Prodej-pou%C5%BEit%C3%BDch-konzolov%C3%BDch-videoher/273541226185277
  • Gordar
    Na PSN nakupovat jedině ve slevách. Potom se to opravdu vyplatí.
  • Mám poslední dobou odlišnou zkušenost. Předně, zase tolik toho nenahraju, takže si koupím tak 3-4 hry za rok, ale poslední AC4 jsem koupil krabicovku, posledního PESa také a momentálně mám objednanou krabicovku Arma 3. Přitom o krabice vůbec nestojím, ale jestliže za digitální distribuci chtějí 1400 a krabicovka se dá sehnat za něco více než polovinu, není co řešit. Třeba u Army vím, že jsem asi dvakrát prošvihl slevu, v tu dobu jsem prostě zájem neměl.
  • kubi-wan
    Tak zrovna ten Hitman mě docela nas*al. Vydaj to na dvou dvouvrstvejch dvd, ale když se půlka hry nainstalovala z prvního, nijak mě to nepožádalo, abych vložil disk 2 a celej zbytek se rovnou začal sosat ze steamu. Díky, takhle nechci.
  • Jde spíše o to, že českých herních webů máme více, nicméně obdobný adFail jsem jinde nezaznamenal. Stejně tak nabídka pojištění od Allianz - jedné z nejhorších a nejdražších pojišťoven u nás, WTF? Osobně tento web navštevuji, protože jsem na něj zvyklý, ale rozhodně ne kvůli nějaké mimořádně kvalitě článků. Časté zpoždění informací nepočítám. Stačí jediný další exces a máte o čtenáře méně, vážení. Kdyby autoři zapracovali na tomhle a zamysleli se nad slohem a gramatikou svých článků, to by byla paráda. Ale proč by to dělali, když můžou dát reklamu na fullscreen, ŽE!
  • martin-krupicka
    Dokud ti to nevezmo do ruky děcka spolu s nůžkama… to ti pak zbydou barevný podtácky za tisíce...
  • kubi-wan
    Ač jsem za poslední rok koupil hromadu her na steamu a gogu, krabičky budu mít vždycky rád. Problémem je, že i ty krabicový verze musim dneska aktivovat přes steam (nejčastějc), takže dvdčko se hrou a krabička okamžitě ztrácí jakoukoli hodnotu. Je to pak jednodušší a rychlejší stáhnout ze steamu. A to je věc, co mě dost rmoutí a jakkoli jsem pravověrněj zastánce "krabicovek", tak dneska předem koukám, jestli je nebudu muset aktivovat na steamu. Když jo, nemám už chuť si je koupit a radši si na ty hry počkám do ňáký steam slevy. Škoda.
    Ještěže se daj furt najít případy jako loňský Far Cry 3: Blood Dragon, kterej (ač s nutností aktivovat na uplayi) obsahoval krásnej plakát a soundtrack, kterej je boží. A takhle by to mělo bejt. Přinejmenšim. (nejlíp teda bez online aktivace)
  • martin-krupicka
    Tak na PSN dělají vše proto abych si kupoval krabicovky. Naposeldy dnes Diablo … 200Kč rozdíl je cca 20% … Ach jo… a to nesnášim krabice...
  • Příběhovky a oblíbené hry typu Last of Us v krabičce (dají se pak střelit do bazaru), střílečky a prostě hry které budu hrát dlouhodobě, tak jedině digitál... Fakt nemám chuť před každým hraním prohazovat v konzoli disky.
  • Dneska si člověk může i koupit hru ve slevě na Steamu a pak dodatečně si koupit jen krabici od hry za stovku i s CD.
  • Ristoro
    Souhlas, nechápu ty disliky. Tady už je rozdíl mezi cracknutou hrou a zakoupenou přes internet jen v tom, že u cracklé nejede MP a není v knihovně, to je asi tak všechno.
  • s-a-b-r-e
    To si lidi jako fakt myslí, že si ty reklamy vybírají samotní redaktoři webu?! A když si zapínáte ty adblocky, posíláte aspoň příspěvky na fungování stránek? Je mi jasné že ne, po přispění by vám totiž reklamy vypnuli a vy byste si neměli na co stěžovat... Tolik k tématu "chtěl jsem Vás podpořit, ale NEBUDU a ještě vám to napíšu do diskuze k prvnímu tématu, na které kliknu. A máte to!"

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit