Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Digitální knihovna není žádná sbírka.
  • Taky bych doma rád Laru fyzicky a ne jen digitálně *1*
  • Kedisi som tuzil mat pekne vystavenu zbierku hier vo vitrine (namiesto toho len zaberaju miesto v skrini) ale steam ma dostal - tazko odolatelne zlavy, jednoduchost a rychlost nakupu, automaticke updaty, ziadne dvd v mechanike, jednoduchost a rychlost instalacie, setrenie miesta + dalsie tie ekologicke veci. Neni o com
  • vonTossis
    Srdcovky jsem si vždy kupoval hezky v krabičce. Naposledy jsem takto koupil BioShock Infinite. Dnes bych si ale asi i ty srdcovky koupil digitálně. Bydlím sám a jsem rád, že jsem schopen si udržovat přijatelný pořádek, natož abych si někde vystavoval krabičky. Jsem na to prostě moc líný. Hudbu ještě sem tam koupím v krabičce, ale i v tomto odvětví už to přestávám řešit. *4*

    EDIT: A důležité je zmínít, že tomuto dopomáhá třeba i Steam jako platforma, protože je opravdu skvěle použitelný. Pracuju v IT a když vidím, jaké služby se někdy poskytují, tak je pro mě až zázrak, jak kvalitně dokázali celou platformu vystavět.
  • a krabicovky co jsem měl, jsem vyházel a koupil znovu jako digi...
  • KIMCID
    digi ještě ani jednou....asi jsem staromilec
  • Už asi 8 let kupuji jenom digitální kopie a není to kvůli tomu, že by to bylo levnější z výprodejů jak tu někdo píše, ale kvůli tomu, že to nezabírá žádné místo.
  • Novinky v krabičkách, starší věci digi ve slevách
  • ucho
    digi sběratelky neexistují...
  • 90% her co jsem si koupil jsou sberatelky pekne s artbookem postavickama predmetama atd. Digi sberetelku bych NIKDY nekoupil (leda ze by stala umerne pridanemu obsahu tedy vetsinou tak maximalne o 0,1%) Jesteze na PC se daj nektere sberatelky sehnat i okolo 1000,- jinak ceny digi verzi porat bida pokud na ne neni primo vyprodejova akce sezenou se karbicovky levneji!!!
  • Radši krabičky, protože mi to vždycky vyjde o pár stovek levnějš než na steamu.
  • Mám to stejně, srdcovky jedině v krabici.
  • Black_Hand
    tak hry na kterych mi zalezi trochu vic si porad kupuju krabicove, jinak taky prevazne digitalne.
  • P.S. teď mě to mrzí jelikož tu laru nemám goty,ale jenom základ
  • Jedině digi, mám hru okamžitě s rychlým netem a nepodporuji zbytečný odpad krabičky, manuály, dvd, ..
  • Tak třeba na Steam bankovní účet nepotřebuješ. Stačí když si v obchodech které jí prodávají koupíš Paysafecard (třeba v určitých trafikách, nebo v Tipsportu jí mají). Z paysafe karty si pak peníze přidáš na Steam Wallet a můžeš normálně nakupovat na steamu. Sice to není tak pohodlné jako u kreditní karty, kde nikam nemusíš chodit koupit kartu, ale je to zase o dost bezpečnější, protože ti takhle nikdo nemůže vybrat účet.
  • Naposledy co jsem si koupil krabici tak to byla Lara(ta nová) abych měl celou sérii Fyzicky a ne digitálně
  • Na PC uz ani nema cenu hry kupovat jinak. Moznost dohrat hru z "dema" a pak vytvaret obri sbirky ze STEAM sales je proste dokonala. O tom si na konzolich, kde sní o digitaní budoucnosti, ale digitalni verze hry je drazsi nez krabicova, muzou nechat fakt jen zdat.
  • Inquisitor
    Krabic mám plno, ale jenom her deset a víc let starých. Teď už jenom digitální cestou. Osobně jsou mi krabice jedno, takže upřednostňuju rychlost a pohodlí digitální distribuce. Navíc takový slevy mi kamenný obchod nenabídne.
  • walltar
    A někdo se diví? Osobně bych dneska už krabicovou verzi hry nekoupil. Všechny krabice a nosiče jsem vyházel už před lety. Je to mnohem rychlejší a pohodlnější.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit