Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Další důkaz toho, že nemam bejt zbrklej a čekat na takové komplet edice..Deuxe mám na steamu a pořád sem čekal s pořízením DLCček...no teď koukám, že spíš asi koupím komplet edici..uvidíme dle ceny..
    • osobne si myslim, ze Missing Link stal za koupi uz davno :)
      • S tím nemám problém souhlasit...jen sem se ke hře nedostal a propásl i možnosti se slevami na DLCčka..takže teď vlastně vítám, že výjde taková edice..škoda jen že už koupéný DE:HR nemůžu darovat..
  • už jenom ti předělany boje s bossama, ktery mě na původní hře neskutečně štvaly, pro mě bude důvod hru koupit znovu. původní hru sem taky koupil ve slevě, takže mě to až tak mrzet nebude. a co se týká vybalancování obtížnoti, tak na tu nejvyšší by hra měla přitvrdit - na konci sem měl taky mraky peněz a vylepšeny kde co. ke konci hry už se pro mě vytratil ten pocit štěstí, že sem získal další praxis point. nebyly ani potřeba...

    ale čert vem praxis body. hlavně předělejte ty šíleně debilní boje s bossama. to byla fakt tragédie. hlavně pro hráče kteří hru hráli jako thief. už u prvního souboje sem byl zoufalej, že toho zmetka nemám čím udolat a nakonec pomohlo jen to, že se zasekl o nějakou překážku. velká kaňka na jinak úžasné hře.
    • mě se ty boss fighty líbíly, protože byly old school *5*
    • USER47
      Ono to s těma bossama ani teď nebylo tak horký. Zrovna do toho prvního jsi skoro nemusel ani střelit, šel docela rychle k zemi, když jsi po něm házel výbušný a plynový sudy, co byly po obvodech místnosti. Ženská zase šla sejmout ničením nějakejch generátorů, ze kterejch se nabíjela. A na třetího bosse sis mimo jiné mohl přinést hacklou turret, která ho rozstřílela na prach.

      Ale souhlasím, že i tak těm bossfightům změna asi prospěje.
  • Atmosférická hra jak něco! Tolik práce, co muselo zabrat udělat ty města! Těšim se!
  • Tak že bych si Human Revolution dal už potřetí?
  • Ten tablet budu muset používat anebo ne?
    Jinak to vypadá na něco jako Gold verze hry.

    Měnší úpravy a to je celé. Více bodu na lehčí obtížnos = méně bodu na normal +? Na normal jsem měl bodu více než bylo potřeba. Nápověda ve hře. Hra byl již tak pro běžné hráče podobných her lehká a komentář tvů může být zajímavý pro vyložené fandy hry.
    • MrSanta
      Já jsem to z článku pochopil tak, že využití tabletu bude volitelné. Soudím, že když ho člověk nemá, tak minimapa, hackování a další věci budou probíhat stejně jako v původní verzi.

      Na Director's Cut se těším, DE:HR jsem kupoval za pár šušní ve slevě na Steamu, takže jim odpustím i větší cenu. Aspoň se to vyrovná. Ale když to bude pro majitele hry na Steamu k dostání levněji, tak se zlobit nebudu. Na druhou stranu kdyby to vydali na PC i v krabicovce a cena by byla rozumná, tak bych krabicu asi koupil. Do sbírky.

      Ohledně bodů - nějako si nedokážu představit, že na lehkou obtížnost jich bude víc, než v původní verzi. Já jsem hrál DE:HR pouze na obtížnost Give Me Deus Ex a bodíků jsem měl mraky. Jestli mě pameť neklame, tak jsem měl na konci vylepšeno snad vše krom aktivních augementací, které jsem vůbec nepoužíval. Spíš bych to viděl na zdražení / menší množství Praxisů při hraních na těžkou obtížnost. Pak by měla větší význam i ta New Game+.

      Takhle zpráva mi každopádně udělala radost.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit