Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zajímal by mne nazor nějakého HC fandy RBR nebo jiných HC automobilových simů
  • vidíš a vlastně to restartování znamená, že závodíš jen sám se sebou
  • 8/10 je opravdu velmi špatné hodnocení pro tak skvělou hru. Například takový GRID Autosport, dle mého soudu naprostá a nezábavná blbost s infantilní jízdním modelem tu dostalo 7/10. S původním geniálním GRIDem nemá absolutně nic společného. Hoši měli byste se zamyslet nad vašima verdiktama. Kdejaká blbovinka tu má 7/10. Trochu přísnosti a objektivity by neuškodilo.
  • nechápu... co je na tom po erzetě restartovat? vždyť o tom je každá správná závodní hra (i realita :P, že prostě jezdíš tu samou trať pořád a pořád a pořád dokola, až se ji naučíš nazpaměť, naučíš se ovládat auto a zlepšíš se, ne?

    tohle mě právě na rallye hrách baví (a nebaví na normálních závodech), že závodíš vlastně jen sám se sebou a na čas - nemá smysl prostě bez zastavování projet celou kampaň a říkat si, jaká jsem lama, že jsem byl všude předposlední, když stačí trošku trénovat, a o tom to restartování po závodu je
  • Jo je to jezdivý. S tím že je málo obsahu nesouhlas. RBR měl taky jen pár RZ a většina byla tamazpátky. Taky bylo těžší ale že by byla fyzika realističtější si nemyslím. Takže podle mě král je mrtvý ať žije král.
  • tak jezdi Rally Championship 2000, muzu poslat iso
  • Draken69CZ: Prakticky vše od Fanatecu - pedály, řadička, ručka. Koupili jsme to s kamarádem na půl, on je závodník a potřebuje na něčem trénovat, ale zase nemá čas ty hry nastavovat atd.
  • Mart9
    Já se mu jen snažil říct, že si zbytečně kazí zážitek z tak skvělé hry. Přece nejde napsat, že 10-15x restartuje hru zároveň s tím, že má dobrý pocit, když zajede slušný čas. Alespoň v kariéře ne. Jestli jezdí nějaký online žebříček, což jsem nezkoušel, tak OK, ale to mi zatím nevysvětlil.
  • Asi jsem se špatně vyjádřil. Měl jsem na mysli náplň single playeru a ta v GT rozhodně funguje, narozdíl od Assetta, kde máš všechny auta zpřístupněné hned na začátku a tím pádem nemáš jakýkoliv důvod tu kariéru hrát :)
  • Ty seš borec a navíc jsi mu to nandal.
    Já tě žeru!
  • Tak tos nehrál RBR. To je teprv záhul. Dirt Rally je rozhodně výborná hra, ale tak těžký na zvládnutí to není.
  • Draken69CZ
    A tak místo toho pseudo dospěláckého mahrování raději napiš něco ke hře vocásku.
  • Mart9
    Za celou dobu jsem ani jednou závod nerestartoval, to je sráčství. Když nabouram, je to moje blbost, šampionát je dost dlouhý na to, abych chybu napravil, a když ne, holt smůla, jedu celý znovu v další "sezoně". Už se mi stalo snad 10x, že jsem v Řecku nebo Monte Carlu spadnul ze srázu a definitivně zničil auto, že jsem závod prostě nedojel. Nerozumím hráčům, kteří si po své chybě musí restartovat závod, to ti ten pocit z nějakého super času potom musí hrozně degradovat, protože když zajedeš špatný čas, nic se neděje, jen si restartuješ.
  • C-BEAM
    nope
  • Hra se opravdu povedla. Nemůžu se nabažit. Hraju s volantem (DFGT) a je to masakr. A to doslova. Pokud chcete event vyhrát, jedna chyba a rozhodne nejste první. 10 - 15 krát hru restartuju, nekdy je to frustrující, ale když přiletíte do cíle s nějakým slušným časem, je to super pocit. Feedback po updatu funguje výborně ( v early verzi nebyl úplně dotaženej. Autor článku zapomněl napsat, že rally a automobilový nadšenci si MUSÍ přičíst bod navíc *3*
  • ogami
    Diskuze tu stoji taky za pendrek ... porad nejaka hovadka resi nejake nedulezite subjektivni cislo na konci recenze, ktere me nechava naprosto chladnym ;) Ale chapu, kdyby mi nekdo pred 20 lety hrabnul na babovicku, reagoval bych asi stejne ...
  • Když už tady byla řeč o Skupině B, jaká to byla prej krása... Myslím, že tento krátký rozhovor s Toivonenem, těsně před jeho tragickou havárií, celou tu éru vystihuje nejlíp:
    https://youtu.be/roy8n3MCORU?t=4m27s
  • Tady jsem si dovolil ilustrovat tvůj nápad. cituji:
    "Firmy se prostě bojí riskovat ale když je hra dělaná s lískou, tak je úspěch zaručen."
    http://imgur.com/fhgr51c
  • Draken69CZ
    Jj games už je na vedlejší koleji.
  • Nepochopils ale nevadi...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit