Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nightborne
    A perfect score!
  • Dal by som tomu 5/7.
  • Zrzzek
    Budou přidávat nějaký obsah zdarma, nebo všechno navíc bude placený??
  • Ultimátní rally herní zážitek
    dirt rally + logitech g27 + oculus rift + hydraulická sedačka
    https://www.youtube.com/watch?v=xwLlsYMNpAg
  • Richard Burns Rally byla první a na 10 let jedinou herní simulací rally. Všechny ty rally hry předtím a Dirty a WRC odpad potom byly arkády bez hlubší fyziky, co se jezdí na 5 metrů široké fantasy trati, kde právě natáhli nový koberec. Po 10 letech konečně má RBR tedy konečně nástupce. Perfektní grafika, slušná optimalizace (až na tu trávu jestli máte slabší CPU), spolujezdec, fyzika aut a hlavně ty tratě! Takže povypínejte všechny asisty a HUD, přepněte na pohledu z kokpitu, do ruky volant, nebo alespoň gamepad (doporučuji 100 sensitivity, 0 linearity, 0 dead zone a žádné asisty), vybrat auto (nejlépe group B z pohonem na zadek) a spustit 10km erzetu ve Wallesu v noci za deště. Kdo to nedá pod 3 minuty je srab. Vzhledem ke konkurenci 10/10.
  • Draken69CZ
    Hlavně to nemělo plyn ale jen "čudlík" ON/OFF v tom byl asi ten největší problém.
  • Mart9
    1) Lepší rally podle mě nejde udělat, takže 8/10 je málo, dal bych minimálně 9/10
    2) Autor by si měl zahrát CMR 2 zpětně, je to hrůza. Já měl hlad po rally, tak jsem to letos zkusil, a i když jsem tu hru tehdy pařil až nezdravě dlouho, dokonce jsem ani nejezdil rally, jen jsem si hrál, že v nějakém městě žiju, a jezdím si po něm, to muselo být ještě před GTA3, tak při zpětném zahrání je to příšerná hra. Ten čas se na tom ohromně podepsal.
    3) Rozhodně nesouhlasím, že je tam málo tratí. 12 RZ z každé země je dostatek a nejvíc si užívám tratě a místa na nich, které znám nazpaměť, takže vím, kde si přibrzdit, kde přidat atd... To je pak paráda jet. Mám najeto přes 50 hodin a některé tratě jsem vzhledem k postupnému odemykání v kariéře jel maximálně 3x. Za 50 hodin... Jenom se to zdá, že je málo tratí.
    4) Hra je jednoznačně vhodná pro všechny, je ale potřeba si na to taky vybrat auto. Všem začátečníkům doporučuju Mini ze 60s
    5) Klobouk dolů za ten early access. Kupoval jsem ještě v létě, za celou dobu mi hra ani jednou nespadla, celou dobu běžela krásně bez problémů, jen každý update něco přidal
    6) Výborně funguje navigátor, narazil jsem snad jen na 2 konkrétní místa, kde zatáčku zahlásí pozdě, jinak paráda
    7) Získávání "peněz" je v kariéře až příliš jednoduché
  • Jen jedna připomínka, Gran Turismo 6 jsem teď jezdil několik týdnů a skvělým závoděním bych to zcela jednoznačně nenazval. Pokud se v poslední třídě nic nemění, tak "závod" spočívá v tom, vyjet z posledních míst a během cca tří kol předjet vláček pomalých počítačem ovládaných idiotů. Nic moc zábava, to už je zábavnější to osamocené ježdění v Assetto Corsa, případně rFactor 2 či Stock Car Extreme, hromadu lidí tato činnost plně zabaví, včetně mě.
  • Draken69CZ
    Hmm tak ty to bereš celkem vážně krásná to záležitost, co všechno obsahuje tvůj kokpit? Vyčetl jsem správně že máš 3 monitory? Čím to krmíš?
  • Fanatec CSW V1
  • Draken69CZ
    Co máš za volant?
  • Však taky nikdo netvrdí, že ta hra je pravověrná simulace. Ale částečně to bude i tím, že ten člověk s tím prostě umí jezdit.
  • No kariéra je jedna z věcí, na kterou Kunos lákali, stejně tak revoluční AI... Která je tak revoluční, že je terčem posměchu. Že okruhové ježdění jde skvěle zpracovat, nám už pár her ukázalo - Gran Tursmo, Forza, TOCA apod.
    A co se MP týče, ten hraju pouze v iRacingu, protože nikde jinde to pro mě nemá smysl.
  • Šílené na tom videu je hlavně to, že na uklouzaném anglickém blátě, má ten P205 větší grip než současné WRC na asfaltu *7*
  • Pro mě hra roku. Na něco takového jsem čekal už dlouho. Ten pocit, když poprvé vyhrajete závod, je prostě neskutečný.
    Jinak souhlasím, že hra by potřebovala víc tratí. Doufám, že tam vývojáři přidají víc zemí, taková Austrálie by nebyla špatná, ta se mi v RBR dost líbila.
    Včera jsem viděl tohle, naprosto šílené: https://youtu.be/vZMFqntE0ak
  • Assetto Corsa ani podle me nema v planu nejaky velky SP, predevsim jde o MP stejne jako rFactor. Ti kteri hledaji okruhove jezdeni s vyzvou tak ani SP nehledaji a kdo ano muze jezdit nejakou arkadu, osobne nevidim smysl SP v okruhovem zavodeni. V podstate ani nevidim duvod, pokud se zapojite do jedne nebo nekolika ligovych zavodu mate dost co delat aby jste se na vse dostatecne pripravili. Nebudu tu delat reklamu portalu na kterem jezdim a je nas jiz opravdu hodne, jelikoz se tu primarne jedna o DiRT Rally. Malo obsahu nema cenu resit, tj pravda a doufejme, ze se to rozroste.
  • Sk. B byl normální úlet, ze kterého nemohlo vzejít nic dobrého. Auta měly trojnásobek výkonu, než bylo potřeba, neměly pořádný podvozek, pro jezdce to byla strašná dřina, většina jich na to nadávala. Soutěže byly moc dlouhé, rozhodně si to ti borci neužívali, jezdili, protože za to byli placení a automobilky vymýšleli totální zvrhlosti, které sice byly spektakulární, ale obrovsky nebezpečné... Lidem rozhodně nebylo jedno, že někdo zařval... Místo těchto srdceryvných klipů si pusť nějaký autentický sestřih s rozhovory a uvidíš, že to nebyla taková idylka, jak si spousta lidí nalhává... Rozhodně ne v 86. roce.
  • Rally Group B - Tribute

    http://m.youtube.com/watch?v=INwqyPct8qY

    Než to zničil politik...lidem bylo jedno, že občas někdo zarval...
    To umění auta bez el. To byly borci!
  • Dirt Rally je zábavná HRA (ne, opravdu ho nebudu nazývat simulátorem ,když v něm nefungují základní věci jako gravitace a hmotnost auta - zkuste zastavit v kopci a vyřadit), ale podle mě těží hlavně z toho, že za posledních 10 let žádná pořádná rally hra nevyšla, všechno byly jen strašně arkádové rychlokvašky... No a někdo v Codemasters vyslyšel znechucené hráče, trošku upravili chování aut, aby se muselo i brzdit, zrecyklovali spoustu grafických assettů a modelů aut z předchozího Dirtu a poměrně narychlo upekli novou hru. Aby to nevypadalo úplně blbě, tak si obstarali licenci na RX, aby do hry dali JEN 3 RX tratě a jednu kategorii.. No a protože toho asi bylo furt ještě málo, tak tam zrecyklovali Pikes Peak, který tam teď působí úplně zbytečně... Za ty prachy je to prostě strašně málo, zvlášť když takový legendární Colin dvojka obsahoval prakticky celý světový šampionát včetně snad všech aut, na které si jen člověk vzpomene... Přece se ale nebudou moc namáhat, dnes je v módě vydávat nedodělané hry a z lidí tahat další prachy pomocí DLC- viz. Assetto Corsa, který funguje jen jako simulátor osamoceného ježdění, protože singl je zoufale špatný a MP zoufale nefunkční... Nebo Project CARS, který do teď pořádně nepodporuje triple screen a dělá takové zvěrstva, že občas musím natvrdo vypnout volant, aby mi ho hra nezničila... Kam jsme to dopracovali...
  • souhlasim s recenzi, po dlouhe dobe opravdu skvela rally ktera je vyzvou, vypada a zni krasne a feeling z rizeni je opravu paradni, jakmile bude vice trati bude to jeste daleko lepsi.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit