Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Autor by si měl zopakovat pravopis, protože ty chyby jsou šílené.
  • Lukyz
    Podle dostupných záběrů a článku mi to přijde fajn, ale nevím proč velká firma jako Codemasters musí jít cestou EarlyAccessu?
    • Jednoduchý .Rally netáhne tolik lidí jako okruhový závody,alesponˇ podle manažerů.BOHUŽEL *6*
  • Nečekal bych, že to tu napíšu, ale... Vypadá to fakt dobře *8* Dokonce ani ta fyzika nevypadá úplně špatně...
  • nevie niekto, ci je to primarne pre gamepad, ci volant?
  • Mart9
    Přestal jsem číst u pojmu early access
    • Díky, že ses o to podělil.
  • To vypadá slibně. Pokud si dobře pamatuju, tak poslední verze která měl solidní jízdní model, byla dvojka.
  • Podle FAQ na SEA by se tam měl časem objevit i Pikes Peak a Rallycross, kterej by měl mít oficiální tratě. To ale podle mě vůbec neni na škodu. Pokud to bude zpracovaný opravdu dobře, tak to bude určitě +.
    • Jestli bude Pikes Peak tak budu stastnej, zavody do vrchu mam nejradsi :-)
  • Bylo by moc fajn, kdyby po vypnuti vsech asistentu slo skubnutim volantu dostat vuz do rizeneho smyku a ten pak ovladat. Ale to bych chtel po Codies asi moc. Alespon na zadohraby by mohli pridat konecne nejakou pretacivost, v trojce to bylo vyslovene trapny. Jsem pesimista a ocekavam ze i po vypnuti vsech asistentu to zase nebude nic moc pro volanty.
    • JohnyTheZik
      Na nejakym webu tvrdili, ze kompletne predelavali RWD (resp. to nepusobilo dobre, takze proto vicemene predelavali komplet fyziku), tak treba se prece jen dockas.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit