Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nepovedlo se mi zprovoznit AntiAliasing. Jak na to? Přejmenovat exáč na např oblivion.exe?
    • To není vtip, AA nejde ani forcovat přes ovladače. Třeba u Bioshocku (Unreal engine) přejmenovaání na oblivion fungovalo. Záleží na podpoře ovladačů.
      • Stare ovladace? Lebo to ma standardne MLAA aj FXAA, aj ked su obe trosku kostrbate. Ak mas nVidiu, tak si mozes cez inspectora vynutit SGSAA ktore je o moc lepsie, ale aj narocnejsie. http://whoisjimothy.com/public/dishonored_nspector.png Ja som si dal akurat zo 4x na 2x, ale stale to vypada lepsie ako MLAA/FXAA. Dalsia moznost je pouzit injector, si vygoogli sweetfx dishonored trebars.
  • ten styl se mi nelibi a grafika mi taky prijde takova divna, neni to nahodou stejny engine jako bioshock?
    • A 3000 dalších her?:O A nebo je to náááhoda?
    • Ty nebudeš blbej... *1*
  • Heh, některý lokace jsou jak z nacistickýho Německa
    • Malleth
      A některý sochy vypadaj jak Lenin
      • Kein
        ...a parní stroje připomínají německý tanky a nakažení morem jsou židi...
  • Keyz
    Tak jak je to s morem a koncem hry při zabíjení?
    Já četl v zahraničních recenzích,že když budu zabíjet protivníky tak bude více krys,více moru a bude špatný konec.Dokonce některá NPC budou negativně reagovat a úkoly kde nemám někoho zabít nemusím snad dostat...
    Prostě,že jsem trestán za jiné hraní.Bylo by to logické když po dokončení mise se píše kolik jsem zabil nepřátel a je tam kolonka: Nespatřen,Nikoho jsem nezabil. To pak když nemám tak jsem špatný nebo co?
    Zrovna jsem to dnes rozehrál a baví mně tam bojovat a využívat dovednosti.Ale jestli to pak bude špatné tak to je hovadina.Budu špatný za to,že snad zabíjím šmejdy?
    • Tohle mě taky trápí, sice to nechci hrát stylem terminatora ale sem tam bych klidně nějaký ten krk podřezal, na druhou stranu jsem četl že pokud nikoho nezabiju budu mít "dobrý" konec , toho bych se rád dopracoval takže mě hra tak trochu nutí hrát podle mě trochu nudným stylem.
      • Celou hru sem hrál rambo style a takhle hra je prostě o tom ať jí hraješ jak chceš. Budeš hrát rambo style, bude se objevovat víc weeperů. Ale je to špatně? Jasně že ne *1* jsou to prakticky zombíci který lehce zabiješ přesně to co člověk co to chce akčně hrát chce. A ten konec mi nějak špatný nepřišel, nebo takhle ani mě nenapadá jak by to mohlo skončit líp popravdě.

        Hrajte jak chcete, nekoukejte na chaos rating.
      • ales.smutny
        Dobry konec jde ziskat i s par mrtvolama na misi.
        • což neni asi 48, co? :D, No jsem zvědavej jak to dneska dopadne
          • mínus, ale co, že se tomu ještě divim
        • walltar
          Jo jo ... na konci bude zahni doleva pro dobry konec zahni doprava pro spat... pockat to si asi pletu s jinou hrou *1*
          • Kinet1c
            take tam nie je, na stastie, koniec je jeden, ale si myslim, ze vsuvislosti co si urobil, ich tam moze byt niekolko verzii tzn napr. mas v jedenj missii zabit bratov, ale pocas missie sa ti dostane moznosti od jedneho nemenovaneho bossa podsvetia, ze ich nezabi, ale ze urob pre neho sluzbicku a ziskaj kod sejfu jedneho bohaca a on na oplatku zariadi aby ty bratia zmizli bez toho aby zomreli a tak, lenze sa ich da aj zabit a pravdepodobne vhre v tomto je rozhodujuci fakt, ze aky ten koniec naozaj bude a nie len fakt, ze ake haldy mrtvych nazbieras, si myslim taky ultimativny zly koniec by mohol byt ked vrazdit vsetko a vsade :D
            ja som sa rozhodol pre stealth s obcasnym sermom, kedy tedy sa to jednoducho zvrtlo tzn nechcel som loadovat :) a rozhodol som sa, ze ked bude ina moznost ako len zabit, tak vyuzijem tu druhu, druhykrat to tak asi neurobim :)
    • ales.smutny
      Jde o míru. Když se zabíjí hodně, zvedá se míra chaosu a to modifikuje ruzné prvky, včetně konce. Ale je to celkem fuk, jak píšu, ta hra je na víc zahrání, takže není problém dopracovat se k jiným koncum nadvakrát a mít zcela odlišné hry. Není to drakonické, jako, že se nesmí zabít nikdo. Já vždycky nějakou tu mrtvolu vyrobil.

      A není to být trestán, je to zase o tom odhalování jiného zpusobu, kdy to vede ke změnám, včetně konce. I to jsou novinky a něco nového :)
      • Keyz
        Tak zase je divné,že když zabiji všechny nepřátelé tak proč se zvedá mor a jsem viděn v negativním světle?Jsou to přece šmejdi.
        Ale to je ten extrémní případ.Jestli menší zabíjení nemám moc vliv tak to je super.
        • Kein
          Ne, šmedi to nejsou. Ty jsi usvědčený vrah co zabil císařovnu, čili vojáci co po tobě jdou jednají tak v dobrém skutku. Seš takovej steampunkovej Kájínek.

          Spíš mě překvapuje, že uspaní enemy se mi počítají jako killy, tak doufám, že to jen blbě ukazuje ta statistika po každém lvlu, jinak hraju stealth s co nejmenším rámusem.

          A proč stoupá mor je jasné. Víc mrtvol = víc krys = více nákazy
          • Keyz
            Tak co jsem zatím hrál,tak jsem nikoho nezabil.To,že jsem usvědčen neznamená,že jsem to udělal.
            A když stáže poslouchají korumpované nadřízené tak jsou šmejdi.Šmejdi jsou i teroristé kteří poslechnou nadřízeného a někde udělají neplechu.To,že tomu věří anebo to dělají aby se uživili je mně jedno.
            Pak nejsem ten špatný,když zlikviduji šmejda co tohle dělá.
            • V tom pripade jsi taky smejd a tedy si asi zasluhujes zabit.
            • "Že jsem usvědčen neznamená, že jsem to udělal." Jo ták..tak..to je...páni...vážně sem to přečetl dobře..? Proboha, rychle s tím musíme dělat, máme plný kriminály lidí, co nic neudělali, jen je usvědčili.
          • ales.smutny
            S těmi uspanými se muže stát, že na ně přijdou krysy a zabijou je... Párkrát se mi to stalo, tak jsem je pak radši házel na vyvýšený prostor nebo do kontejneru :)
        • ales.smutny
          Inu, to souviśi s dvousečností Outsiderova daru. Ostatně, jsou prostí strážní šmejdi?;) Corvo oficiálně zavraždil císařovnu, někteří jen poslouchají rozkazy...:)
    • Veskoslav
      Tak to snad zjisti sám ne? A pak si to kdyžtak dej znova, ne? Nebo ty čteš konec knížky a až pak zbytek?:)
      • Hele, já třeba jo, je to takovej můj zlozvyk. Očas přečtu i celou poslední kapitolu. *1*
  • michaliuz18
    tu sa vobec neoplati kydať na grafiku lebo prvy dojem sa mi tiez nepacila no hned som pochopil ze taka ma byt, taka mierne komixova ,tiene a slnko a KONECNE v hre aj hybajuce sa oblaky..aj ked su na mieste maju nejake letme pohyby a rozmazanie cize aspon velke plus ze tvorcovia mysleli na detaili ... no a inak som niekde pri konci a zacina ma to nudit,nieco mi tam chyba stale a neviem co,pride mi divne jak sa sprava AI a aky su tupy miestami,a slepi,a hluchy...ale ako ktory...a animacie a ich spravanie take podobne jak v skyrime ...to je na dlhsie pisanie takze to tu nebudem rozoberat... ale rozhodne to patri medzi moje najzaujimavejsie hry tohto roka po ME 3 ,darksiders2 ..
  • Týýý joo !!! Tahle hra je prostě BOMBA ! Po dlouhé době hra která mně opravdu baví. Zpočátku jsem nedoufal moc ale nakonec se s toho vyklubala jedna s nejlepších her roku. Chytlo mně to natolik že jsem asi pařil 8 hodin v kuse a už jsem skoro u konce ale stálo to za to. Osobně bych hře dal 95%. Po dlouhé době hra kde se musí i trošku přemýšlet. *4*
    • Tohle kdyz si prectu tak me odradilo jeste vic nez predtim ..:p
      • N7N7
        Hlavně ta poslední věta, že?
        • Presne tak , pac hra ve ktere je za 8 hodin na konci jiste vyzaduje extremni zapojeni mozku :)
          • Partii sachu bezne dohrajes mnohem driv.
  • Veskoslav
    Pořád váhám nad objednáním a pořád jsem nucen přehlížet, že to bude či je skvělá, netypická FPS a pořád si říkám, že to musím vydržet si to nekoupit:) Ale jak to tak čtu, tak má kreditka asi zázrakem něco zaplatí v příštím týdnu a obědy do Menzy to rozhodně nebudou:)
    • No koupil jsem něco po dlouhé době v plné hodnotě a je to paráda. Nelituji toho.

      Jenom po první misi si myslím, že je to pro lidi co se dokáží bavit drobnostmi. Podívají se do každé uličky, obdivují pěkně navržené lokace. Tamhle udělají vedlejší úkol. Přitom hltají vše okolo postavy vedlejšího úkolu a při jejím popisu použijí vlastní fantazii. Poslechnou si rozhovor stráží, který tak otevírá pomalu tajemství univerza hráčovi, atd.

      Naopak to není pro člověka co jde po hlavním cíli přímou cestou. Co si prosekává cestu a čeká, že dostane epický zážitek.
    • Keyz
      Oběd v menze stoji 50 Kč. To teda není zas tak strašné.
      • Veskoslav
        Já většinou kupuji na měsíc dopředu a máš nějakou drahou menzu. Mě se to hýbe od 24 do 48 Kč (za těch 48 grilované špízy s hrolkama a babecue:))
        • JohnyTheZik
          UK? :)
          Ja takhle "draze" jim na jednote :D..
        • Keyz
          To je chuťovka za 24 Kč:)
          Párky co nikdy neviděli maso atd? :)
          • Opravdu máš drahou menzu *2*. My na MU jsme z levnějšího kraje. Ovšem menza na moraváku jest prokletím. Schválně MUníčci, kdopak z Vás žere pořád v Nostře na kouničkách? *15*
          • Veskoslav
            Třeba palačinky s marmeládou a šlehačkou máme za 24. Lívance se skořicí za 24 atd.
  • Jsem taky rad ze se v recenzi zminil, ze to u nas vyslo česky... Aspon tu nebudem muset odpovidat BoBovi *1*
  • Dneska jsem si u Tutorialu říkal proč tam není žádná hudba, sakra. Po chvíli hraní a po přečtení několika deníku jsem to pochopil.Atmosféra Dunwallu je skličující, ale je to doopravdy dobře provedeno a do toho když si chvíli budete hrát ze srdcem a zaměřovat ho na určité postavy - radost to číst a poslouchat.
    • Jak to srdce funguje? :) Namirim na nekoho (musim byt blizko?) a povypravi mi pribeh? Jeste jsem na to nejak nemel cas *3*
      • Ano a zmáčkneš pravý tlačítko - je to možná trošku daný mým počátečním nadšením, ale některé hlášky jsou výstižné a skvěle to doplňuje atmosféru města. Je vidět, že si dali záležet na každém npc... Ale těžko říct - třeba to bude tak, že u obyč npc to bude pořád stejné...
  • Pro ty co se bojí HW nároku- Nevím co Bethesda blbla že vydala takové obří nároky ale já hru rozjedu na plno i na slaboučce 5650 a tříjádru od AMD, takže nakonec není třeba se vůbec bát a zahraje si skoro každý...
    • Keyz
      Tak jako,u her zároveň na PC a konzole je většinou jedno co napíšou.Jede to pořád stejně a snad na každém krámu :)
      Taky to podle toho vypadá,ale zase super,že to jede.Nevím jak ty HW nároky dělají,asi to nějak hádají.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit