Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vogon
    Doufám, že si děláš srandu. Nebo si vážně myslíš že proti nacistická propaganda je naprosto to samé jako hodně špatný vtip, který se snažil "ukázat jak moc je moderní svět šílený", tak že zaplatil imitátorovi Ježíše, aby řekl: "Hitler neudělal nic špatného"?
  • Chickaree
    Pravda. Lidi už jsou zkrátka znudění svými živůtky natolik, že vyhledávají povyražení ve sledování infantilních legrácek člověka, jenž je slaboduchý, nebo to alespoň moc dobře hraje. 50M následovníků toho dobrým důkazem.
    Nadruhou stranu, rozhodně se mu to podařilo - "..ukázal jak šílený je dnešní svět".
  • XorxoxTalarius
    Muslimove, Muslimove ...
    #NotAll *3*
  • kdo oni? ti co se odmitli ucastnit pietniho aktu meli v ruce transparenty o holocaustu ? Ja myslim, ze zadne nemeli.
  • XorxoxTalarius
    To je pravda, oni maji pouze transparenty o tom ze zidy ceka skutecny holocaust, pripadne ze musi byt znicen izrael, nebo ze Hitler nejake zidy nechal aby je mohli zabit oni. Ale specificky zadne zidy do plynu neposilaji :)
  • nejak jsem si nevsim, ze by ti muslimove drzeli v ruce transparenty a posilali nekoho do plynu...
  • Fordzy
    Cože?
  • s.hih
    Kdo to video viděl asi pochopí, že jde o nadsázku a humor. Ale proč Disney mohl zlehčovat WW2 a nacismus v roce 1943, kdy lidé a židé opravdu umírali, což je podle mě víc nevhodný humor než, když nějaký youtuber víc jak po 70 letech od WW2 dělá narážky na nacismu, to on nemůže? Teď se jím to nehodí do dané doby..A když je Disney takový dobrák, proč otevíra zábavní park v Číně, komunistická diktatura asi má míň mrtvých než nacisté že? To začne banovat i náražky na komunismus. Peníze nesmrdí...
  • Mluví se v cože anglicky?
  • MickeyMutant
    To je sice hezké video, ale já jsem chtěl vědět, co je v článku blbě a kde je ta "druhá půlka faktů". Informace z videa mi nijak nenabouraly představu, kterou jsem získal po přečtení článku, proti kterému se ringman vyhrazuje.
  • jojo chtít vydělávat peníze a přitom říct něco proti žídům to je jako chc@t proti větru a myslet si že zůstanu suchej...Ale třeba v německu když na školním výletě část třídy patřící k muslimům řekla že se nepůjdou fotit k památníku holokaustu protože nemaj rádi židy tak ředitel řek že to je jejich svoboodný názor k diskuzi a z výlet je omluvil *2* takže POZOR jestlije prudipáj muslim nemusí mít židy rád a klidně proti nim může říkat co chce *3*
  • flash789
    Je to super. Znamy youtuber udela pruser, ale diky tomu spousta dalsich youtuberu ma dalsi mesic o cem mluvit a penizky se jen sypou. Znamemu youtuberovi je to uplne jedno, protoze se muze v penezich koupat, muze rict a udelat co ho napadne, cim vetsi prusvih tim lip. Mega stado jeho ovecek na nej stejne neda dopustit a to se v nem zcela jiste najde plno tech proti kterym pindal neco v primem prenosu. Povim vam co, lidi se nudi, nevedi roupamam coby, takhle nejaka globalni katastrofa v podobe meteoru, epidemie nebo nasranych ufonu a razem by tyhle trenice pusobily jako nevinna legrace. Az potom by se zid s nacistou chytli za ruce a se slzama na krajicku by spolecne prosily at uz to proboha skonci ze uz nebudou zlobit.
  • No říci něco proti židům , je přeci totéž jako poslat do plynu své sponzory . A ten někdo se diví , že mu přestaly téct finance ? Bože můj to přece dávno měl vědět , že nelze hladit ježka proti srsti ....
  • Fordzy
    Z který si země?
  • Vogon
    Tenhle to vysvětluje daleko lépe, než většina novinářů: https://www.youtube.com/watch?v=JLNSiFrS3n4

    EDIT: Už to tu někdo dával.
  • Cože?
  • Vogon
    Jdi se vzdělat v tom, kdo byl Walt Disney. Disneyho filmy obsahují pouze ty stereotypy, které byly pro tu dobu běžné, jedinou výjimkou bylo Song of the South. Walt Disney jinak přispíval na pro židovské charity a prosadil prvního oscara pro afro amerického herce.
    Nejen to, ale video na které jsi tu dal link to nijak nedokazuje, právě naopak jedná se o animovaný film namířený proti nepřátelům Ameriky za druhé světové války. Příště jdi dál než k přečtení nadpisu.
  • MickeyMutant
    Tak rovnou napiš, co je tam blbě nebo nepřesně, ať z toho taky něco máme.
  • 0011
    ano, mám ten samý odkaz na druhé stránce, je jasné, že si tam z nácků dělají srandu nebo třeba tady někdo zmínil alles gutte, příklad za všechny *1*
  • Pobavilo mě, jak autor předpokládá, že máme předplacený The Wall Street Journal. Ale dal plný odkaz, za to palec nahoru. *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit