Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hnisavec
    tak to vyzerá keď robíte hru pre warez PCkárov....naivita, sny, komplikácie, hotová hra, slabé predobjednávky, mizerné predaje, meškajúce výplaty, odchod ludí, rozpad a krach.....Pckári zatial skúšajú demičká z torrentu 90 hodín a potom zúfale štúdiou krachujúce dáva hru za 1 dolár, tak hromadne kupujú a machrujú, že aha koľko tá hra predala dlhodobo, nie ako na konzoliach, kde sa predajú len 3 mega za plnú sumu prvé 2 týždne....

    potom takúto hru za rozpočet na kafé konzolovej AAA exkluzivitky vyťahujú, že aha...to že je to rozm*daná indie zabugovaná hra sbastlená v detskej izbičke nejakého nerda je už druhotné...
    • Vím, že jsi na tom intelektuálně velmi špatně, ale přesto si dovolím tě poučit:

      Kdyby se PC hry neprodávaly, nevyplatilo se se je vyrábět a nevyráběly by se. Jednoduchá logika. Protože se ovšem PC hry vyrábí, znamená to, že se prodávají. Nikdo nikoho nenutí hry vyrábět, portovat na PC atd. Primární motivací je poptávka a ta tu je. Až poptávka nebude, nebudou se vyrábět PC hry. ;)
    • nekromant33
      https://www.youtube.com/watch?v=Yy8MUnlT9Oo
      • Draken69CZ
        je to i v HD https://www.youtube.com/watch?v=Hds9tFMuU8o
        • nekromant33
          výborně, pro podtrhnutí toho, na jak dementního člověka jsem reagoval ideální, díky *1*
    • 3 mega za prve 2 tyzdne...cize vlastne podobne ako Demon's Souls, Ni no kuni, Valkyra Chronicles, Resonance of Fate, White Knight Chronicles a dalsie exkluzivne rpg. Jaj vlastne nie, oni tolko nepredali doteraz ;-)
      • No a? Stale to vyzera oproti Order ako 30 rocna sr.ka a predalo to ubohych par stotisic...DS ma cez 2 mega a je to temne hc rpg nie budget disney klise kkcina
        • del0
          "DS hc rpg"

          I ty vtipálku. *15*

          Peasant brečí, že old school rpg má na PC úspěch a argumentuje grafikou 30fpskovýho qte tunelu. Podej si ruce s TheGGGayem a založte klub idi0tů.
        • Boze... ty si ale kokot, robis nam tu slovakom hanbu. Bez sa radsej schovat do kuta..
          • To mi vravela i tvoja manka ked som od nej rano odchadzal....
            • eStar
              Uvědomuješ si že víc než jeho si právě urazil sám sebe? *1*
              • Reakce na příspěvek:

                Nie lebo jeho manka vravela ze som velky kkt a zahanbil som jeho tatka Slovaka
        • to uz jsme pochopili,ze ti to mamka nechce koupit,ale kdyz treba fakt hezky poprosis,mozna to vyjde *3*
      • misho8723
        300 000 za 2 týždne na PC hru je fakt skvelé číslo.. nehovoriac o tom, že hra bola asi mesiac v top5 stream rebríčku najpredávanejších hier, a asi 2 - 3 mesiace vydržala v top 10.. čiže predaje museli mať fakt dobré a nielen zaplatili vývoj D:OS, ale majú peniaze na ďalší vývoj firmy a dokonca na ďalšie hry.. a pritom hovorili o tom, že ak pri Divinity budú slabé predaje, tak budú musieť štúdio zatvoriť..
    • pravda no,ta hra se na pc tak piratila,ze mohli otevrit druhy studia,nabrat spoustu lidi a jeste naplanovat dalsi 2 hry, zly pirati ! *15*
      • Hnisavec
        hra ledva zaplatila náklady a dlhy, si o tom naštuduj...možno im ostala nejaká rezerva na hry, ktoré už mali rozpracované, ale žiaden extrémný úspech nato ako to každý správy PCkár hral....
        • Co si ma nastudovat ty mimon, hra bola v zisku prvy mesiac predaja.
          • Maďarovi nevysvětlíš.
  • DOS zas tak výborná hra nebyla, 7-8/10. Malý svět, slabší příběh, absence hintů při současném výskytu hloupých zákysů (stačí přehlédnout tlačítko o velikost 2 pixelů schované ve sklepě), nefunkční inventář, nefunkční crafting, hra zbytečně natáhnutá na 70 hodin. Ale mechanika soubojů a RPG pravidel byla docela ucházející. Určitě je to nadprůměrné RPG, ale není to špička.
    • Malý svět? To je velmi subjektivní. Jistě, mohli bychom mít komprimovaný svět, ve kterém bude desítka měst a generického obsahu na stejné rozloze, jako současná hra, ale proč? A ony zákysy leckomu možná připadají hloupé, ale pro mě osobně představovaly konečně jednou zase logické rébusy, se kterými se člověk trochu potrápil (říkej tomu nostalgický závan "starých dobrých časů" nebo prostě jenom "dobré puzzle). Jistě, určitě by to šlo dělat i lépe, ale současný stav je více než přijatelný. Nefunkční invetář? Opět velmi subjektivní hodnocení. Jistě, souhlasím že existují i lepší žánrovky, ale kde jsou? Mám bohužel pocit, že minimálně za posledních deset let nevyšlo nic, co by této hře mohlo (v rámci žánru) konkurovat (snad jedině, pokud to porovnám s Shadowrun Returns, ale to oplývá jinými kvalitami). Možná jsem jen málo kritický, ale královsky jsem se bavil.
      • Takto kdysi vypadal původní trolling. Zábavný a nezpůsoboval pokles inteligence čtenářů, ale dnes tomu už tak není.
      • Proč o sobě píšeš jako o člověku ? Vypadl si nám z role
        • Tys vypadl z okna a koukej jak to dopadlo...
    • maly svet ? neprijde mi, tlacitko neprehlednes, kdyz investujes dost bodu do perception...kdyz na to kasles, tak koukej sam. Crafting mi prijde v pohode, ikdyz uzitecny hlavne ze zacatku a natahnuta herni doba...cim je natahnuta ?

      me vadi hlavne to, ze postavy jsou prilis ovlivneny velikosti lvlu...tzn. nepritel ma o 2lvly vic a melee char ma 30% sanci na trefu. Samozrejme system lootu...kdy muzes relolovat...mozna prave proto je crafting mene vyuzivany :)
      • 4 mapy ti nepřijde malý svět? Minitlačítka ti přijdou "logické" hádanky? Čím je herní doba natáhnutá? Tisícem zdlouhavých soubojů.
      • crafting dava nejlepsi jednorucni mec ve hre, ten elementalni...
    • Draken69CZ
      Není konkurence.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit