Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • walltar
    Tak já myslím, že pokud hra na konzolích dopadne dobře, tak jim nic bránit nebude aby i druhý díl taky eventuálně vydali na konzole.
  • Divinity original sin ma byt na PS4 a XONE, treba este pockat par mesiacov na to ako to bude hodnotene, ako sa im podarilo prerobit GUI, ovladanie a niektore mechaniky co sa s ovladacom nezlucuju. Nech to ale dopadne akokolvek, inkluzia lokalneho COOPu a to ze to chcu vydat na konzole je super. Nechapem, preco druhy diel je cisto PC, to uz mohli fakt pockat trochu casu, vidiet ako to dopadne na konzoliach a podla toho sa rozhodnut. Pride mi to smutne, tak ako druhy X-COM, ktory je tiez PC only.
  • jj, lepsi 4 mapy plny obsahu nez 8 poloprazdnych, o pruchodu krajinou ta hra opravdu nebyla *5*
  • Tak když jsem to hrál poprvé bez češtiny, tak jsem se těšil že konečně vyřeším vraždu a sejmu bossa a byl smířenej s tím že ta první mapa je celé Divinity ... :D ...takže za mne délka více jak dobrá, možná až moc dlouhá .... Ale je to o tom kdo má kolik času. Příběh za mne supr, plný překvapení. Zajímavé postavy ... Někdo rád vdolky, jiný zase holky .. *5*
  • tomocz
    Pro mistra Kápě, už aby to tady bylo!
  • taky si detaily uz nepamatuju, ale tyhle tlacitka byly v ramci pribehu, proto to beru jako chybu, pripadny tajny mistnosti obtizne k nalezeni byt muzou *5*
  • nejenom v té knihovně. Jeden pixelhunt byl i poměrně na počátku hry ve sklepě, kde stačilo přehlédnout pixel/tlačítko a člověk nenašel tajné dveře. Pak tam byl ještě jeden pixel hunt. Už si to nepamatuju, hrál jsem to víc než pred rokem.
  • Veskoslav
    V které hře můžeš hrát za nemrtvé ty recyklace?
  • pixelhunt? to mi prislo akorat v ty knihovne, tam jsem dokonce vymeknul a mrk na yt

    jinak jsem nemel problem cokoliv najit
  • zajimava prace, taky by mne bavilo delat vyvojare, napadu mam spoustu, akorat neumim programovat
  • kolik že na toho nemrtvého museli vybrat, aby ho udělali? $100000?
    raději se soustřeďte na to, abyste odstranili chyby prvního dílu, a že jich tam bylo hodně.
    pouhé! 4 mapy. Neslaný nemastný příběh. Nezajímavé postavy. Pixel hunting.
  • Zní to pěkně - má to nezbytnou logiku, a všechny tři kategorie jako dělané pro megaepické zápletky...
  • walltar
    No tak nemrtví jsou prakticky standardní nepřítel ve skoro každé RPG hře. Už to prostě patří k žánru. *1*

    Na druhou stranu si nepamatuju, jestli jsem už někdy hrál za kostřivce.
  • byla tam vyjimka, cerveny zabaci v bazinach, co se pri priblizeni promenili v nahodne slozenou skupinku nepratel (tam se dalo nahnat dost "bonusovych "zkusenosti)
  • Divinity: Original Sin se povedla, doufám, že II. bude stejně dobrá. Co mi trochu chybělo v I. díle byl faktor náhodných protivníků (např. minimálně při přesunu na další mapu) - prostě nepřátele stáli pořád na stejných místech, ve stejném počtu, stejně vyzbrojeni. Jestli to II. díl napraví a zároveň zachová zábavnost hlavní dějové linie, vedlejších a souboje, min. na stejné úrovni jako I., bude to pecka.
  • Když vydím ty mínusy tak to budu muset asi dovysvětlit.
    Ta recyklace je narážka na nemrtvý a ne na druhej díl.
  • krásne to vyzerá, milujem hry s takýmto typom grafického spracovania
  • Karsa
    Myslím, že tohle není poslední stretch goal, kterého dosáhli. Čekám, že budou muset ještě nějaké nové vymyslet, protože 1,5M se vybere určitě :)
    A s tím T'lan Imass to není vůbec špatný nápad *1*
  • Jó recyklace. To je správnej přístup.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit