Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Další isometrická Divinity? Velké zklamání... těšil jsem se na pokračování Ego Draconis...
  • del0
    "tak tvrdil, že je to leporelo a má to stupidní příběh"

    Bavil sem se jen o úrovni dialogů, ne o příběhu.

    "a tady při Original Sin on@nuje jak blázen"

    O Divinity sem se nebavil vůbec.

    Takhle okatě lhát... ty si hodně zoufalý trotl. *15*
  • vonTossis
    A já se těším velmi. Jednička je v mé topce za uplynulý rok. A ačkoliv ve druhé polovině hra trošičku ztrácela dech, pořád to byla hodně dobrá zábava. Navíc druhá polovina začínala u mě někdy po 60-80 hodinách. Takže se není ani proč zlobit s takovou trvanlivostí.
  • zdegenerovanej je ten, kdo si myslí, že hraje tenhle infantilní kýč a říká si hardcore a oldschool hráč, Ikdyby v Original Sin bylo textu milionkrát více než je, tak to pořád bude zetkový příběh pro vygumovance.
  • madPav3L
    Tak to hodně pobavilo :D Horší je, že je to i celkem pravda, což je smutné...
  • Tak na tohle jsme tu opravdu cekali. Dva pubertacci si tu budou vyrizovat ucty ze tridy.
  • To nepřejde, když začíná růst poprvé, pubické ochlupení je jako trýznivý bič.
  • já ti nerozumím ani slovo. Je zajimavé, že Hnisavce většinou chápu, ale tvůj dialekt je pro mě záhada...
  • Kinet1c
    Co podla teba teda nie je kyc a klyse ? Vymenuj nieco, prezrad prosim, presne co je na hre strasneho, ze ju tak velmi nenavidis a co je tak uchvatne na tvojich vyberoch. Upresni to slovami, ked mas len tolko, ze je to kyc a klyse, tak to je strasne malo, pretoze takych hier je hodne, ale keby si vedel povedat aj konkretne veci, alebo si to hral len prostrednictvom walktrough alebo gameplaye na YT ? Pretoze hrat to a pozerat sa na to nie je celkom to iste. Btw to iste tvrdia aj o Heroes of the Storm, hra sa to ze vraj jedna radost alebo pozerat sa na to cez twitch je umorne a nudne. Tzn kto si to teda iba pozrie takto, povie si hra je na nic kyc a klyse ale ked si ju zahra mozno zisti, ze je to neskutocne zazivna hra. Thats all, keby si bol nahodou akysi ubohy pokus o troll, tak tymto prispevkom som skoncil. bb
  • kostejnesmrtelny
    Hele, zkus si to chvíli neškrábat. Ono to za chvíli přejde... *7*
  • Lukyz
    Heleď Original Sin se Ti prostě nelíbí, my to chápeme, ale proč teda vykládáš energii na psaní 13 postů pod článek právě o OS?!?
  • Je krásné, jak si sere Del0 do držky vrchovatě. O Final Fantasy VII, které samozřejmě nikdy nehrál, tak tvrdil, že je to leporelo a má to stupidní příběh(dle youtube tak rozhodl) a tady při Original Sin on@nuje jak blázen. Přitom Original Sin má příběh hloupoučky skoro jako sám Del0 *15*
  • gggho teplý bráška se mi objeví v hlavě když čtu tvoje komenty
  • Marně se snažím porozumět tvému primitivnímu dialektu. Nebylo by pro tebe lepší dorozumívat se za pomocí mlaskání a klapání?
  • tak určtě, to je ta generace zdegenerovaná Dark Souls, když jsou ve hře víc než 2 barvy a 5 řádek dialogu, začne se jim z toho dusit mozek *1*
  • Morraw
    Lariani na to mají. Jde vidět, ze mají spoustu napadu, jen to chce cas a peníze. Dvojka tak bude jejich úplně první hra kompletně udelana bez investora, takže verim, že konečně udělají velké rpg presne podle jejich představ.
  • A Del sni o krutoprisne realisticke hre, kde prohani realisticky oblečeného rytire (ano.ma vzadu na zadech akuratne vymodelovanou prohluben od palcatu s ryhama pixel model 10.0) a přitom si k tomu doma rozprasuje ke hre dodávanou vuni stredovekeho rytire co se pul roku nemyl (Knight aroma limited edition super dirt) A to všechno na tahy, v retro kabatku a hudbu z PC speakeru) kampak na nej s nejakejma japonskejma uchylnostma!!
  • Jestli to je tva věc, a nepotrebujes se chlubit tak proc to sem pises. Rozumis, uplne totalne si to odporuje. Proste, lezt na herni forum a povídat tu cosi o pritelkyni se nevyplaci, ted uz to vis:)

    PS: ještě ze jsi třeba nenapsal ze si k tomu otevrenu lahvinku vina, to uz by bylo na presdrzku:)
  • Hra je postavena na rozdilne emocionalni reakce v pribehovem rozhodovani. Pokud se podari sejit u monitoru lide kteri se umi popichovat je to koncert. Obdobna hra na trhu proste neni. O tom co ja s kym hraju nebo ne je ma vec. Jakozto stastne rozvedeny se zenskou chlubit nepotrebuji. Chlapci je mi Vas lito.
  • del0
    Tady bohužel musím souhlasit s lolíkem. Proč se bavíš o mlátičce u článku o RPG. *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit