Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • no a mne je to jedno kolik se ceho proda :) hlavne, ze ta ci ta hra existuje
  • vsecko je relevantni .

    jedine co je skutecne je .....

    Dobrý deň, objednavku na nasledujúce produkty: 1PC DVD Battlefield 3 CZ (Limited Edition) 39.99 EUR , 1Kuriérska služba 3.99 EUR
    sme spracovali, zabalili a odoslali z nášho expedičného oddelenia.
    Prijem zajtra, nejpozdejc v ctvrtek :D
  • A není to jedno? Ono už se dávno ukázalo že prodeje vypovídají o kvalitě málokdy(a nejsou to vaše prachy) a jelikož prodeje nebudou malé, nikdo vám mp servry po půl roce nevypne... *3*
  • hold zvyk je železná košile.. proto já si kupuju BF3 ^^
  • El-Bravo
    Je mi jedno čeho s prodá víc. aspoň že já si užiju x)
  • Tak BF3 určitě malinko uškodí i to, že nejde hrát na winXP, potažmo DX9.
    Ono se to nezdá,ale třeba na steamu má 25% lidí stále XPčka.
    U konzolí se to samozřejmě řešit nebude.

    Jinak co se týče tržeb, tak byť v Multiplayeru na tom herně bude dle mě BF3 lépe, tak díky službě COD elite se domnívám, že zisky z MF3 ještě časem slušně narostou.

    Každopádně byť BF3 nepřekoná MW3, tak rozhodně výrazně srovná skóre.
    Dřív to bylo vždy velmi jasně ve prospěch CoD serie.....
    • hmm ja zase nepredpokladam, ze lidi co maji jeste xpecka kupujou hry ;)
      • To bys ho musel používat abys věděl že kupují. *3* *1*
  • Black Ops se prodalo celkem ~25M kusu. MW2 pred rokem ~23M kusu. Starsi CoD nema smysl pocitat kvuli casovemu odstupu a znacce. Uz jen ze "setrvacnosti" je dost dobre mozne, ze se MW3 proda pres 25M kusu (vyssi pocet konzoli + vyssi pocet fanousku) - tedy pokud novy CoD bude alespon nadprumerny.

    Naproti tomu se BF2 prodalo pres 9M kusu. Ale delta je nekolikanasobne vyssi nez u CoD. Takze pouze "setrvacnosti" urcite prodaji alespon 12M kusu.

    Samozrejme jsou i zakaznici, co si koupi jen jednu z her podle kvality. Takze par poslednich milionu bude zalezet i na srovnani MW3 a BF3. Ale je jasne, ze MW3 bude mit brutalni naskok i kdyz mu BF3 ukradne par milionu zakazniku.

    Nemyslim si ale, jak tvrdi Patcher, ze prodeje budou 2:1. Bylo to tak minuly rok, ale IMHO ted to bude spis 3:2. Ostatne tomu napovida i pocet preorder kusu obou her - BF3 nedavno prekonalo pocet preorderu MW3.
  • Len verim ze ludia co budu recenzovat MW3 budu mat viac zdraveho rozumu a ohodnotia naozaj MW3 tak ako sa ma hodnotit nova hra a nie datadisk!!
  • njn, blbcu bylo, je a bude vzdycky vic :D
    • jj to je pravda, akorat ze blbci jsou jak ti co hrajou cod, tak ti, co hrajou betlfield
      • Trolling fail
  • Jediny co me na tom stve je ze cim vyssi prodeje tyhle veci tim vice kopii bude vznikat (viz. battlefiled 3 ktery by zaslouzil mnohem volnejsi a promyslenejsi SP). Skoda.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit