Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • fallanga
    V polovině června? Really?
    • Byl by problém to napsat česky?
      • fallanga
        Byl by problém naučit se anglicky?
        • No polovina mé rodiny je ze států a já tam i dost často pobývám, takže si troufám říct, že anglicky umím pravděpodobně líp jak ty, když uvážím, že jsem tam do svých 15 let žil...

          Pak si tady v ČR (a že česky umím dost slušně i když je to dost těžký jazyk) čtu komentáře a pokaždé mám záchvaty smíchu, když nějaký hlupák má potřebu takto znásilňovat svůj vlastní jazyk - a světe div se, čeština je podle mého mnohem krásnější než anličtina...
          • fallanga
            Když umíš anglicky, tak v čem je problém? "Really" vyzní o chlup dramatičtěji než "opravdu" a o trochu méně dramaticky než "jako fakt", takže se na tuhle situaci skvěle hodí.
            • To nezní dramaticky, ani trochu... to zní prostě jen hloupě...

              Zkus takhle retardovaně mluvit s lidma a jsem opravdu zvědavej jak na to budou reagovat (nepočítám desetileté děti, které právě ten jazyk objevují a je pro ně vše tak "kůl", ale těm jsem to schopen v jejich věku odpustit, byl bych asi stejný)
            • Doopravdy?

              If your use of English is merely for the dramatization of your native language, trust me, something is very, VERY wrong.
  • co takhle dodělat hru na PC? *7*
    • El_Kozel
      Jak vůbec můžeš chtít po vydavateli aby dodělal a opravil vlastní hru? To je ale drzost *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit