Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ja mam koupeno uz drive. Hra jako takova je fajn,ale me osobne v bete hodne nesedl interface a kamera. Mam strach ze to plna verze prilis nevylepsi a pro me tak hra bude vicemene nehratelna.
    • smejki
      taky mám dojem, že tu kameru od prosince akorát zkazili
  • podle gameplayu to bude koridorova uber hardcore strilecka tak si to muzou klidne nechat
    • hodně slabej troll
    • Cocra
      Nee, oni přijedou, zazvoní a budou tě prosit, aby sis to koupil, což neuděláš, takže budou při odjezdu velmi smutní a ty budeš poprvé v životě šťastný *2*
    • Á pán max. Poctěte nás prosím jedním ze svých mouder, nás nedůstojné, jenž tak úpěnlivě visíme na každém z vašich slov. Všechny ty anarchisty, kteří si dovolili k vám promluvit osobně polapím a exemplárně potrestám. Ta památná slova by se měla tesat do kamene. Obzvláště ta část, kde plynule přecházíte do německého jazyka, jako rodilý mluvčí. Bon, já vám tleskám.
    • fallanga
      Najdi si definici koridorovky *3*
    • podle zkusenosti budes jen domaci lesser minion troll, tak si to propriste muzes klidne nechat
  • Ty vole, ceske televizy pry nebudou vysilat behem hokeje reklamu na Clavin. To bylo jediny co me drzelo u hokeje a vy tu pindate o anglictine...
    • Cocra
      Jde to videt... dokonce ti z toho tvrdnou "i" :-)
    • Mužem hned.
  • fallanga
    Hra od které si hodně slibuji vyjde koncem prázdnin? Co jsem komu udělal?
    • To jako, že by jsi chtěl před prázdinama, aby jsi místo koupaček, chlastaček, ošahávání holek radějí pařil Wasteland? Dítě dítě, je mi tě líto, nebo spíš není *7*
      • Můžete nám sdělit, jsme přeci mezi přáteli, žádní lidé od policie zde nejsou, jak staré ty "holky", jenž osaháváte, jsou?
      • fallanga
        Tak pořád lepší, když to mohu hrát o prázdninách místo abych to měl doma a kvůli škole si to zahrál na hodinu týdně.
        • Proc hodinu tydne? I kdybys studoval dve vysoky soucasne, tak bys mel mit vic casu. Navic vysokoskolaci nastupuji pozdeji, takze ty mluvis o stredni nebo zakladni skole.
          • fallanga
            Jsem na střední a jelikož prvákem projdu jen tak tak, tak se musím příští rok více učit. Samozřejmě budu mít více času, hodina týdně byla jen obrazně, ale i přesto bych si tu hru raději vychutnal pořádně o prázdninách, než ji zběsile proletěl na školní rok.
            • fallanga
              Mám kamaráda, který má IQ přes 150 a málem nedal prvák na obchodce. Tím, chceš říct, že je id*ot? Einstein na základce propadal z fyziky. Tím chceš říct, že je id*ot? Neříkám, že jsem bůhvíjaký génius, ale spousta lidí by měla problémy projít prvákem na gymplu.
              • Chim

                Reakce na příspěvek:

                Mezi IQ a schopností "dát prvák na obchodce" není přímá úměra.
            • Tak si ji nech na prazdniny.
            • No mozna proto ze.si malem nedal prvak. To se.jen tak nepovede
            • fallanga
              Já vím mami, slibuji, že se budu snažit *13*
              Je hodně zajímavé, že mě považuješ za flákače a idiota, když jsi ode mě viděl pouze pár vět. Opravdu by mě zajímalo, jak jsi na to přišel. Že ty mě tajně sleduješ?
            • no jo já se chytl tý hodiny. každopádně sem měl na mysli, že škola půjde stejně stranou a ty si hru vychutnáš i přes školní rok. když seš takovej flákat a id*ot, že máš problem prolézt prvákem, tak to možná výš ani nezkoušej...
            • fallanga
              Zkus si to přečíst znova a pozorně. Možná tvůj zakrnělý mozeček najde malé překvapení.
            • Prvákem procházíš jen tak tak a nás budeš krmit řečma o tom, že hrát budeš jen hodinu týdně... to říkej vašim, oni ti na to možná skočí :D:D
          • VergiliusGrey
            Prý dvě vysoké najednou. *1* Víš ono není vysoká jako vysoká.
          • Zrejme o tom dost vis.
            • ucho
              Ano, najdou se studenti, kteří dělají dvě vysoké najednou, ale popravdě je to naprostá zbytečnost. Jediná výhoda je, že když ho vylejou na jedný škole, má v záloze ještě jednu. Ale jestli z toho bude mít v životě nějaký prospěch? Ne, nebude... jen se tím obere o spoustu času, který by bylo možné využít efektivněji...
            • Zijeme v zemi, kde choďi do skoly skoro kazdy. A studium dvou vysokych neni zas az tak vzacny ukaz.
  • smejki
    a já si říkal, že když řeknu červen, budu vypadat moc přísně :D
  • Neni to kick, ale kiss ass, ako podlizovanie. Tie ass skilly je vlastne prekecávanie na 3 spôsoby, podľa povahy.
    • Chim
      Vy tomu v SK fakt říkáte podlizovanie? *1*
      • bozať riť
        • ne boskat?
  • walltar
    Super... tak to abych si to už pomalu koupil a začal se těšit na launch.
    • oplati sa pockat ked vydaju plnu, kedze slubovali ze bude lacnejsia ako predbezny pristup
  • Hele, smjeki, budes to teda prekladat, kdyz v tomhle updatu zverejnili i odmeny pro prekladatele? Nebo kolik by si za to jako chtel?
    • Smůla akorát je, že odměny jsou jen za překládání do španělštiny, italštiny, němčiny a francouzštiny. Nic jiného jako komunitní překlad nepodporují, tudíž jsme (alespoň zatím) ostrouhali ;).
    • idealni prilezitost zacit alespon s jednim svetovym jazykem, neni lepsi motivace nez chtiti necemu rozumeti *5*
      • Přál bych ti, aby ses narodil ještě za komunistů a ve škole měl ruštinu. Teď bys chodil do práce a volnou chvilku bys raději strávil nějakým koníčkem než doučováním angličtiny. Nehledě na to že každý není zrovna jazykově nadaný.
        • anglictina je z velky casti "jen" o slovickach, na to nepotrebuje nikdo nadani, staci i prumerna pamet

          pro par lidi delat preklad za par supu nema valnej vyznam, a ten uvodni prispevek vyznival trochu ve smyslu, ze to ten smejki neudela jenom proto, ze dostane malo

          ja se za komunistu narodil, ale vyslo to tak akorat, ze jsem 8 let jsem mel nemcinu, ze ktery neumim nic (nikdy, ani na pocitaci, se mi nehodila), ale anglictina je jednodussi, takze s prohlubovanim slovni zasoby a diky kontextu umim aspon pasivne (koukani na filmy s titulkama taky docela pomaha, ne konzumovat vsechno s dubingem, coz ta komunismem odkojena generace miluje)
        • Ja chodil jeste za komunistu a mel jsem jeste rustinu. Ale kdo dnes neumi anglicky je v podstate pologramotny, takze doporucuju čadsi ucit se anglicky nez hrat hry, vis jak se to rika, nejdriv prace, potom zabava. A co se tyce talentu, tak jsem antitalent a prave hry mi umoznuji si anglictinu slusne udrzovat v pameti.
          • Za prvé, nikde jsem nepsal, že anglicky neumím, jen neumím tak dobře (proto jsem reagoval na příspěvek na začátku téhle konverzace, protože naprosto chápu někoho, kdo vyhledává u her češtinu). Za druhé jsem psal, že se radši věnuju koníčkům, kterých mám celkem dost, nehraju jen hry a rozhodně nejsem líné prase. A za třetí pro pana space, já na pracáku v životě nebyl, mám rodinu, vlastní dům, slušnou práci a to vše i s mojí nedokonalou angličtinou.
          • Ano, již několikrát jsme slyšeli o tom, jaký jsi "malý český zázrak".
            • Nebyt linej, trochu se o sebe postarat a nenadavat na osud, to ti prijde jako cesky zazrak?
            • A ty, mám pocit, jsi český velký omyl :)
        • Spousta tvych vrstevniku se vzdelava. Ja se naopak na rustinu tesim, az na ni budu mit chvili. Sve lenosti se musis postavit. Vzdyt na ten nejprostci zaklad staci slovnik a par veceru s gramatikou. Ale cech je od charakteru line prase a za jeho nestesti vzdy mohou jini... pak se divime, ze i "v dobe krize" nekomu vzkveta podnikani a jini plni pracaky. Zavisti a stiznostem zdar.
          • Já ale základ mám, z her nebo filmů a podobně. U některých her to bohatě stačí, ale třeba v Shadowrun returns byly takový slovní spojení, který jsem nechápal.
          • O mě se zde povídá, že jsem případ pro psychiatry, ale když tě tak čtu, tak tě nemohu nedoporučit doktoru Chocholouškovi.
            Kde se tahle neoliberální rétorika vyučuje? Vrať se raději ke čtení Ayn Rand.
            • Já jsem bytost omniprezentní, tudíž je má přítomnost zde nevyhnutelná.
              • Chim

                Reakce na příspěvek:

                Řeknu vám začátek jednoho vtipu: Potká se takhle Ježíš s Vesmírem a říká...
            • Ja zase reaguji na celou tvoji existenci tady na foru, takze jsou na miste.
            • A protože reaguji na tvé hodnotové postoje obsažené v tvém výroku, jsou tvé výtky naprosto nemístné.
            • Tema clanku a tema v diskusi jsou rozdilny veci.
            • Nesuď, abys sám nebyl souzen. Apropo tvůj manifest oslavující neoliberální hodnoty je tuze spjat s tématem článku.
            • Tady se nepovida, ze ses pripad pro psychiatry, ale ze ses jen moula troll, co se snazi upoutat pozornost radobyvtipnejma zvastama, neschopny rict cokoliv k tematu, jen otravujici diskutery.
          • Spoustu jeho vrstevníků? Nikde nepíše jaký je ročník tak jak víš kdo jsou jeho "vrstevníci"?

            Ten člověk nepíše o žádnym neštěstí, tak nechápu co tady blafáš o svalování viny na ostatní a ten žblept o "vzkvétání podnikání" je neurčitej blábol (komu vzkvétá podnikání? zajeté firmě, nebo někomu kdo teď začal? A kdo plní pracáky? Umíš si představit, kdyby všichni ti co plní pracáky šli podnikat?) kde se snažíš vypadat akorát zajmavě...pravda ovšem je, že si zesumíroval hovadinu bez přímé návaznosti jako agresivní útok na někoho kdo se ptá na pitomou lokalizaci, takže doufám že sis pohonil svoje 20.letý ego a si spokojený .))
            • A prat cloveku, aby se narodil za komancu na vetu "idealni prilezitost zacit alespon s jednim svetovym jazykem, neni lepsi motivace nez chtiti necemu rozumeti" a soucasne tim omlouvat to, ze jsem se kvuli tomu nemohl naucit anglicky je teda asi v pohode, kdyz se divis utocnymu komentari.
            • Pokud nemáš nižší věk pak je to ještě horší příteli, ale to si asi neuvědomuješ a samozřejmě, usoudil jsem to úplně stejně, jako ty si usoudil dle jeho reakce že je to líný prase na pohovce...tak se nečil za něco, co sám praktikuješ na jiných oslíku )))
            • Na zadnej dotaz o lokalizaci jsem nereagoval a ano, oznacil jsem ho tak spravne, adekvatne k jeho reakci na prispevek nad nim.
            • Jojo a nezapomen cesko-anglickou vetu, na jejiz zaklade jsi usoudil nizsi vek, aby jsi dostal tech 5 plusu navic od lidi, kteri to nepochopili. Jsi jen ubozak, nema smysl na tebe vubec reagovat.
            • Trapně a okatě naháním plusy jen v tvojí hlavičce, protože je mi to úplně šumák.
              Nadřazenost to je z toho principu, že toho člověka neznáš ale to ti nebrání ho označit za lenocha a pašíka z gauče, tak mi nežvatlej něco o komplexech soplíku protože si to byl ty, kdo útočně reagoval na dotaz o lokalizaci, protože si prostě musel dát všem najevo, jak si parádní protože ovládáš základy angličtiny a koukáš na filmy v originále s titulkama...možná, že bys nevypadal jako sebestřednej ňouma kdybys tu větu nekonstruoval tak útočně
            • To vidim, ze chapes jen "urcity" veci, jinak bys nepsal kraviny. Jestli tady pro tebe je evidentni nejaka nadrazenost s anglictinou, tak musis byt zakomplexovany. Jen tu trapne a okate nahanis plusy, takze ego si tu honis jedine ty.
            • těžko pohuňku...jen nejsem omezenej jako ty a pochopim určitý věci, ovšem na jejdáska nemáš, ten označuje za pologramoty veškeré starší generace ale i tak si celkem štramák, evidentně se cejtíš jako víc kvuli tomu, že ovládáš angličtinu...bohužel to tak není, stejně tak není to, že ti kdo jí neovládají jsou něco míň .)) ale to někomu kdo má ještě nezaschlou barvu na občance těžko vysvětlím (a pokud by tě napadlo, tak angličtinu ovládám...jen jak říkám, nejsem omezenec jak ty )))

              Edit: a samozřejmě, není nic víc "cool" než napsat "česko-anglickou" větu...je zcela jasné, že to máš v hlavě srovnáné a jsi velice vyzrálý jedinec :)
            • Princ Jablon, defender of ceska lenost a omezenost
        • Nesvadej svoji lenost na komunisty a na rustinu prosimte, anglictina je ten nejlehci jazyk a nikdo na ni nemusi byt jazykove nadanej. V dobe internetu neumet anglicky a byt odkazanej na cesky informace, no nechtel bych. Pritom se to ani nemusi clovek cilene ucit, staci sledovat filmy s titulkama a semtam si neco eng precist, nekonzumovat vsechno jak pasik z gauce, ale neco si zapamatovat.
          • Že vieš z menu vybrať "New game" poprípade "Load game" ešte neznamená, že vieš anglicky. Ja si tiež najlepšie hru užijem v rodnom jazyku (resp. češtine) a chápem ľudí, čo lokalizáciu vyhľadávajú/požadujú, najmä ak už nie sú vo veku školáka.
            • Ne, to neznamena. Stejne tak jako rustina na skole a komunismus neznamena, ze se to nemuzu naucit.
        • Nerozčiluj se... :)
          • Z čeho v tom příspěvku jsi usoudil, že se rozčiluju?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit