Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Chim
    Mezi IQ a schopností "dát prvák na obchodce" není přímá úměra.
  • fallanga
    Mám kamaráda, který má IQ přes 150 a málem nedal prvák na obchodce. Tím, chceš říct, že je id*ot? Einstein na základce propadal z fyziky. Tím chceš říct, že je id*ot? Neříkám, že jsem bůhvíjaký génius, ale spousta lidí by měla problémy projít prvákem na gymplu.
  • smejki
    taky mám dojem, že tu kameru od prosince akorát zkazili
  • ucho
    Ano, najdou se studenti, kteří dělají dvě vysoké najednou, ale popravdě je to naprostá zbytečnost. Jediná výhoda je, že když ho vylejou na jedný škole, má v záloze ještě jednu. Ale jestli z toho bude mít v životě nějaký prospěch? Ne, nebude... jen se tím obere o spoustu času, který by bylo možné využít efektivněji...
  • Za prvé, nikde jsem nepsal, že anglicky neumím, jen neumím tak dobře (proto jsem reagoval na příspěvek na začátku téhle konverzace, protože naprosto chápu někoho, kdo vyhledává u her češtinu). Za druhé jsem psal, že se radši věnuju koníčkům, kterých mám celkem dost, nehraju jen hry a rozhodně nejsem líné prase. A za třetí pro pana space, já na pracáku v životě nebyl, mám rodinu, vlastní dům, slušnou práci a to vše i s mojí nedokonalou angličtinou.
  • Já ale základ mám, z her nebo filmů a podobně. U některých her to bohatě stačí, ale třeba v Shadowrun returns byly takový slovní spojení, který jsem nechápal.
  • Tak si ji nech na prazdniny.
  • Zijeme v zemi, kde choďi do skoly skoro kazdy. A studium dvou vysokych neni zas az tak vzacny ukaz.
  • Nebyt linej, trochu se o sebe postarat a nenadavat na osud, to ti prijde jako cesky zazrak?
  • No mozna proto ze.si malem nedal prvak. To se.jen tak nepovede
  • Chim
    Řeknu vám začátek jednoho vtipu: Potká se takhle Ježíš s Vesmírem a říká...
  • hodně slabej troll
  • Můžete nám sdělit, jsme přeci mezi přáteli, žádní lidé od policie zde nejsou, jak staré ty "holky", jenž osaháváte, jsou?
  • Ja mam koupeno uz drive. Hra jako takova je fajn,ale me osobne v bete hodne nesedl interface a kamera. Mam strach ze to plna verze prilis nevylepsi a pro me tak hra bude vicemene nehratelna.
  • Cocra
    Nee, oni přijedou, zazvoní a budou tě prosit, aby sis to koupil, což neuděláš, takže budou při odjezdu velmi smutní a ty budeš poprvé v životě šťastný *2*
  • oplati sa pockat ked vydaju plnu, kedze slubovali ze bude lacnejsia ako predbezny pristup
  • Á pán max. Poctěte nás prosím jedním ze svých mouder, nás nedůstojné, jenž tak úpěnlivě visíme na každém z vašich slov. Všechny ty anarchisty, kteří si dovolili k vám promluvit osobně polapím a exemplárně potrestám. Ta památná slova by se měla tesat do kamene. Obzvláště ta část, kde plynule přecházíte do německého jazyka, jako rodilý mluvčí. Bon, já vám tleskám.
  • fallanga
    Já vím mami, slibuji, že se budu snažit *13*
    Je hodně zajímavé, že mě považuješ za flákače a idiota, když jsi ode mě viděl pouze pár vět. Opravdu by mě zajímalo, jak jsi na to přišel. Že ty mě tajně sleduješ?
  • no jo já se chytl tý hodiny. každopádně sem měl na mysli, že škola půjde stejně stranou a ty si hru vychutnáš i přes školní rok. když seš takovej flákat a id*ot, že máš problem prolézt prvákem, tak to možná výš ani nezkoušej...
  • fallanga
    Zkus si to přečíst znova a pozorně. Možná tvůj zakrnělý mozeček najde malé překvapení.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit