Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ro2 je spolu s Armou 2 moja najobľúbenejšia Mp hra a Rising storm nebude iný...tá atmosféra džungle je úžasná a pri hraní za japoncov mám navyše neustálu chuť kvôli hudbe v pozadí si zapnúť aj Shoguna :)
  • vím že to sem nepatří, ale nevím jak se dá poslat zpráva tiscali. či něco podobnýho, no prostě: nefungujou mi tady žádný videa, asi už tři měsíce.. nejdou prostě spustit, máte někdo stejný problém?
  • zrovna pařim Pacific Assault *14*
  • No ale bez kecu, jsem v bete a ta hra se uz jen kosmeticky upravuje a uz ted musim rict, ze je lepsi nez Red Orchestra 2. Mozna by bylo dobre mit servery s nizsim pingem nez kolem 100, ale to snad v plne hre bude.
    Za zminku stoji i nizka cena a dalsi vyhody pokud patrite k vyvolenym a to uz se dneska vidi malo, takze jednoznacne palec nahoru Tripwire interactive!
    • Paulcz
      tenhle mod je od tvůrců Darkest Hour, takže to ani jinak dopadnout nemohlo :)
      • Tak to není pravda, možná tam dělal nějaký člověk z DH týmu, minimálně o jednom vím, že dělal betatestera, ale tvůrci Darkest Hour pracují na něčem úplně jiném - Festung Europa, taková předělávka DH, ale bude to běžet pod CryEngine 3
  • nie nie. 15% zlava je pre predobjednavky a 25% zlavu ma kazdy kto vlastni red orchestru 2. takze dokopy je to 40% ale len pre toho kto predobjedna do konca maja a ma RO2. inak 25% zlava pre tych ktory vlastnia RO2 bude stale aj po predobjednavkach. plus kto ziskal achievment in B4 reset v RO2 ma v rising storm prvy den odomknute zbrane ako ty co si kupil delux edition. plus 2 tyzdne po release officialnom double xp dva tyzdne. tak to je viem to na oficialnych strankach som kazdy den a red orchestru povazujem za naj MP hru poslednych rokov :) prekonat ju moze uz len RO3 :D inak po tychto zlavach som kupil hru rising storm za skvelych 8,29E. plus ako iekto pisal uz hore je ihned po kupe mozny pristup do bety
    • Ja jsem nikde nenasel do to znamena to 1 day unlock, to se mi jako odemknou jen na jeden den?
      • nie odomknu sa prvy den hned v den releasu hry. potom mas zbrane odomknute uz nastalo (myslim ze su to asi 4 zbrane )
        • jj jsou, diky
  • teraz si to mozes pred objednat na steame je 40% zlava do 30 maja *4*
    • Rozmýšlel jsem se jestli mám jít do Rising nebo Borderlands 2 ...Nakonec jak jsem uviděl že na GreenManGamingu to mají v dolerech za 16, tak bylo rozhodnuto...Rising si pořídím až později hehe
    • tak uz len 15% pinduri to stiahli zo 40 uz len na 15
      • Ja som to práve teraz kúpil so 40% zľavou, hádam, že tých 15 je hráčov nevlastniacich pôvodnú RO2... (Na hlavnej stránke obchodu sa ale zobrazuje 15%, to si nevšímaj)

        A už ťahám betu *5*
  • Už aby to bolo, kúpa istá *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit