Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lol jestli 5 díl je kopie 3ky, tak 3ka je vlastně 2ka s objemnějším obsahem (více hradů kouzel skillů apod). V tý 5tce bylo mnohem více inovací než ve 3ce. Největší rozdíly jsou tyto:
    1) výborný hero management (aka sklil Wheel :-) ) -> trojka měla ten z dvojky (a vlastně byl horší, nebo těch secondary skillů bylo více, dost z nich úplně zbytečných a pak to bylo více o náhodě)
    2) vybalancované kouzlení, imho lépe rozdělené magické školy (nebyli tam pitomosti z trojky jako že Magická věž lvl 5 stojí 10 od všeho a dá ti jedno náhodný kouzlo -- neboť opět 3ka tohle překopírovala z 2ky) a byli vyházeny zbytečnosti
    3) bojový systém s iniciativou místo kol, takže se běžně stávalo, že malý rychlí jednotky zaútočili 3x a pomalá hydra jednou. Tady neumím říct co je lepší, ale oba přístupy jsou dost odlišný
  • Doufal jsem, že sedmičky budou kombinací hratelnosti a jednoduchosti trojky a propracovanosti a grafiky pětky. Naneštěstí se nic takového neděje. Souhlasím, že sedmičky jsou až moc zahleděné do trojek, ale na druhou stranu se to dalo čekat. Fanouškovská základna si to totiž vydupala a už jen za snahu si tvůrci jistě vyslouží uznání.
    Jestli si to u mě má sedmička čím rozházet, tak je to právě odladěnost. Jestli nám naservírují podobný bugcake jako v první verzi pětky či kterékoliv verzi šestky, tak už si možná další díly (pokud vyjdou) v rámci zachování si vlastních nervů nekoupím.
  • IV byl naprosto famózní počin sice III měly hodně líbivou grafiku a rychle zalezli pod kůži svojí jednoduchou hratelností ale Might & Magic Heroes IV byly mnohem zajímavější a hlavně hratelnější aspoň co se tíká mně
  • Nejlepší byly samozřejmě III. a IV. díl. Trochu nepochopitelně jsem ale nahrál na intru s lidma po škole jen 547 scénářů Trojek na úkor 2 547 scénářů ve Čtyřkách....oooops
  • Ten radoby 2D artovy model z Raymana by mohl byt naprosto perfektni, to je dobry postreh :). Hromada barvicek, zadne slozite 3D modely (hromada veci by se nahradila spis stylizaci) a do toho vseho tuna contentu na mape - po tom bych se utloukl.
    Tohle chciple eyecandy s nudnym a trapnou hustotou objektu na mape, co ma HOMAM 5-7, to si mohou strčit za klobou. Nebaví mě hrát jedno kolo půl hodiny, abych vybral 2 bedny, co jsou od sebe 30 metrů.
  • del0
    Předchod z kreslené grafiky do předrenderovaného izo.
  • Je to samozřejmě věc vkusu, ale mně se nelíbilo UI.
    Nejhezčí mi přijde trojka. Pětka byla ok, ale stylově už to pro mě nebylo ono, i když hrady se mi moc líbily.
    Dost se zapomíná na dvojku, která se mi líbila hodně a ve své době byla pro mě top hrou.
  • homeles8
    ten button je v hradě hned vedle množství zlata, nad obrázkama s počtem jednotek vlevo dole. Takovej ten jakoby hrad. Jsou tam dvě tlačítka, tím vlevo se dostaneš do hlavní budovy města a tím vpravo si vezmeš všechny. Jinak mě tam nic z toho nechybí, když mě hra baví víc, tak na ty detaily moc nehledím. Každopádně určitě ze sebe nebudu dělat lepšího člověka, kvůli tomu, že tebe baví 5 a mě 3. S tím souhlasím, to je blbost.
  • Graficky tragicka ? Co je na te grafice tak tragicke, jestli se muzu zeptat ?
  • Takze nehral. Posahanej troll, jak jsem predpokladal podle tech neargumentu.
  • Jaka lez ? Doporucuju se podivat do editoru trojek a petek a zahrat si "poznej rozdily". Takze ty jsi nakonec ten, co to hral pred temi 15 lety...
  • Hnoj, IV posledny dobry diel
  • v pohode, ked ta to bavi viac je to ok,mna to bavi tiez aj ked nie tak ako 5ka...
    mne len vadi to glorifikovanie 3 a zatracovanie vsetkych pokracovani a ked sa niekomu paci nedajboze 4,5,6 tak mor na jeho rod...

    btw. kde je ten button? Restoration of Erathia som presiel asi pred 12 rokmi a datadisky som nehral tak neviem ci je sucastou datacou alebo uz zakladnej hry ale teraz ho nikde neviem najst a je to klikfest...
    taktiez mi tam chybaju drobnosti oproti 5 - kill chance pri utoku ci uz jednotkou alebo kuzlom, karavany, nakup jednotiek mimo mesta bez hera, alternativy jednotiek...

    u mna zatial vyhrava 5tka..
  • homeles8
    Tak mě třeba 4 bavila víc než 5.
  • Neprávem? No nevím. Není to špatná hra sama o sobě, to je pravda. Ale, je lepší než trojka? Ne. Je lepší než pětka? Podle mě taky ne. Je lepší než dvojka? Nemyslím si. Srovnávat jí s jedničkou není fér a šestku jsem nehrál.

    Podle mě je tak čtyřka nejhorší z těch dílů, co jsem hrál. A graficky byla tragická.
  • homeles8
    jako nakoupit všechny jednotky najendou? Já to tam teda mám a taky mám complete edition.

    Jinak já jsem začal hrát trojku poprvý až před dvouma měsícema, předtim jsem hrál čtyřku a pětku, ale stejně mě trojka baví nejvíc. Ani nevim proč, ale prostě je to tak. Teď už bych čtyřku ani pětku ale hrát nechtěl.
  • pochybuju, ze poznas dobrou hru
  • toto je loz a zavadzanie - 5 diel je kopia 3 s mnohymi vylepseniami co sa tyka user interfacu a managementu hrdinov a hradov akurat vacsina hracov sa nepreniesla cez 3D grafiku a celkovo pomalsi engine plus dlzka trvania tahov...

    pride mi tragikomicke ze vacsina ludia hrala 3 tak pred 15 rokmi (pripadne vobec nehrala len si precitali na nete ze only HOMAM3 is cool) a bude ju vynasat do nebies pri akejkolvek debate o dalsich dieloch lebo "tak sa to ma"...

    btw. prave som rozohral 3 complete edition a je to riadny klikfest co sa tyka managementu - ziadne ulahcenie typu "buy all" atd...
  • 5,6,7 uz byl downgrade ve vsech smerech bez napadu a stylu. Pocet interaktivnich veci na mape tak 1/4 oproti treba trojce.
  • Krescz
    hudba byla skvělá...hlavně chaos a i jednotky byly zajímavé...šestka u mě pohořela hlavně na tomhle a sedmička na tom není o moc lépe...grafika jak z roku 2005 a hardwarove pozadavky nesmyslně vysoké

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit