Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pochybuju, ze jsi to vubec hral.
  • to je pravda, zase tolik se toho nezmenilo, ale co se zmenilo, tak k horsimu...
  • ty mas preci i v dilech VI - IX.
  • Hrdina zase tak ultimatni rozhodne nebyl, aby odtankoval vsechno sam. Ultimatni jsem myslel z hlediska moznosti. Pohybujici se jednotky naopak gameplayi celkove pridaly, jen to chce nemit konzerva pristup, zase tolik se toho tim nezmenilo.
  • Kein
    Čtyřka nebyla zase tak hrozná...
  • moznost samostatnyho pohybu jednotek bez hrdiny byla nejvetsi kravina, stejne tak zapojeni panovniku do boje, potom naprosto postradalo smysl stavet armadu z jednotek resit nejaky ztraty, kdyz ti vsechno odtankoval a zabil hrdina, navic grafika hry byla proste nepovedena, vypada to hur nez trojka/dvojka
  • Myslím že právě ten ultimativní hrdina je to, co většina lidí (včetně mě) čtyřce vyčítá. Vizuálně to ale nebylo špatné, hudba pro mě nadprůměrná, kampaň nevím, tu jsem nikdy nehrál ani u předchůdců.
  • Dovolim si tvrdit, ze ctyrka je neoblibena zcela nepravem a domnivam se, ze ji hodne lidi ani moc sanci nedalo a neproniklo do ni. Ma jednoznacne nejlip udelane kampane ze vsech dilu - nejlip napsane. Potom bych vyzdvihnul hudbu, ktera je az pohadkove nadherna a skvele se tam hodi a nezapomnel bych ani na prvni aktivni zapojeni hrdinu do hry, kdy se z nich muzou stat ultimatni jednotky ( myslim, ze i vic v jedne armade ) a tim padem daleko vetsi takticke moznosti.
    Moje domnenka je, ze hra vysla ve spatne dobe a mozna dost lidi odradil aktivni pohyb enemy jednotek po mape, coz se ale dalo zmenit v nastaveni.
  • Age of wonders III mám, ale ještě jsem to nehrála, protože to někdo překládá do češtiny a já si chci počkat, abych si to líp užila. Starší díly možná zkusím.
  • Kdo to tvrdí, ten se za to schovává.
  • Nemohu uplně souhlasit. Trojka je opravdu bezva a asi nejlepší, ale to ovládání, resp. správa měst, jednotek a hrdinů je na dnešní dobu opravdu klikfest. Pořídil jsem si trojku HD a v podstatě spokojenost, ale hodně jsem se předtím napařil i pětky a to neustálé klikání v HoMM 3 HD zpětně docela šok:D
  • Tak trojka byla neskutečný boom, který už se těžko bude opakovat. Čtyřka byla taky dobrá, ale mě moc nesedla grafika. Nejen, že to nevypadalo moc pěkně, ale mapa byla nepřehledná a města neměla takovou atmosféru jako u trojky. Pětka mi naopak velice sedla. Přechod na 3D grafiku tehdá leckdo kritizoval a je fakt, že působila trochu kýčovitě, ale třeba ta města byla parádní a já osobně jsem si nestěžoval. Šestka byla pro mě velké zklamání. Nemohl jsem se do toho prostě dostat. Města bez atmosféry, přetláskaná nabídka hrdinových schopností a k lepší náladě nepřidal ani Uplay a Conflux. Ale cítím, že to mu dám ještě šanci. Ale ztotožňuji se s tím, co říká autor článku ohledně grafiky. Chtělo by to nějaký posun od barevného kýče, kterým trochu trpěla pětka i šestka směrem k temnějšímu a realističtějšímu podání. Bohužel, zřejmě se zde někdo bojí udělat zásadní řez a nechce se mu experimentovat. Sedmička vypadá opravdu divně, snad je to tím, že je to jen beta.
  • Na jednotke som vyrastal, potom prišla v pohode dvojka, potom skvelá trojka. Štvorku beriem skôr ako experiment, ktorý sa nepodaril, päťku som hral len chvílku, a šestka nebola až taká zlá (až na pár vecí). Pokiaľ sa v sedmičke chcú vrátiť ku koreňom trojky, tak to rád uvítam. Grafiku ešte neriešim, je to len beta a veľa vecí sa tam ešte testuje. Uvidíme, ako bude vyzerať finálny produkt.
  • Nekoupili, protože všechny další heroes byly naprostým odpadem, který se nedal považovat za nástupce trojky ani velmi vzdáleně.
  • Rádobyvtipní č*ráčci se najdou všude.
  • A hral jsi i dily MM1-5? Tam mas souboje na tahy :)
  • Lepsi je MM4-5 alias Worlds of Xeen :)
  • Nech ji, vzdyt je to jeste panna...
  • A kdo by si take nejake dalsi zbytecne Heroes kupoval, 3ka je posledni opravdu dobry dil...
  • Proč si to myslíš? O jaká fakta se opíráš?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit