Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jestli bude možnost si ty animace a blbiny povypínat, tak 3d souboje nebo 2d souboje, chuuj s tym :)
  • Psychotic
    Že se mu nelíbí hra, znamená že je trol?
  • Od té doby, co vyšla Kings Bounty The Legend a pravidelně vycházejí další díly, nevidím žádný důvod hrát HOMAM. Jedině tu trojku si občas s kámošema střihnem na hot seatu.
  • Kein
    No, vypadáto jako šestka...jsem tedy opravdu zvědav na inovace. Jinak...za mě osobně, pokud bude pořád v módě tahle stylizace alá Warcraft, tak to hrát prostě nebudu. Jdu hrát trojku.
  • Ta grafika je špatnej vtip. Je to jen obrázkama zde na webu, nebo to vypadá hůře jak pětka?
  • El_Kozel
    "... akceptujte fakt, ze to tak je."

    Akceptuji komunisty, korupci a další problémy. *1* Chtělo by to aby jsi o volební právo minimálně žádal a nebylo automaticky pro všechny lidi a exoty. Někteří prostě nemají na to aby se rozhodli.
  • pravdu díš! kdyby dnešní fallout vypadal jako 2 už ho mám předobjednanej a hrál by to každej!, jenže ta 3D hnusota, alá sc-fi "zaklínač" je úplně jiná hra a mne a spoustu dalších nezajímá ...
  • Troll zacatecnik...
  • Paulcz
    .. některý lidi by neměli mít volební právo :)
  • to asi ne že ne....mě nikdy Mighty nebavili...moc akční..Heroes to je jiná.
  • Sr_Lobo
    Dyby lidi žrali jenom chleba, tak nikdy nevynalezneme rohlíky!!!!
    ... ano zhruba tak inteligentně zní tvůj příspěvek *7*
  • Tahle serie me nikdy nebavila. Podle me by se na to meli vykaslat a udelat dalsi dungeon. MMX byla vyborna hra, zrejme lepsi, nez celej Grimrock 2.
  • Kinet1c
    Nenariekajte nad tym ci je to 3D 2D ci co, skratka akceptujte fakt, ze to tak je. Vyrastal som na Heroes 3 a akceptujem vyvoj tak ako je, ci uz je to zle, ci dobre. Jednoducho, ked sa vam nepaci, podla mna nic vam nebrani v tom, aby ste vytvorili vlastny skvost, prip. sa vratili a hrali HoMM 1-2-3 dokonca aj 4, a budete si uzivat 2D radovanky. My ostatny veterani, ktory sa z vyvojom zmierili, budeme ocakavat hru, ziadna predobjednavka, kedze no uz tomu neverim.
    Jednotka bola zaujimava, dvojka tiez, trojku som miloval, stvorku nemam vlaske, petka bola zaujimava svojim 3D pojatim a novym svetom, sestka ma akosi tiez nebavila, aj ked si myslim, ze graficky zle nevyzerala, sedmicka no uvidime, podla obrazkov to vyzera pekne. Podla toho co sa v clanku pise to vyzera, ze to bude pekne, no ktovie, snad aj ty najvecsi skeptici a odporcovia 3D budu milo prekvapeny.
  • Llour
    Ty města jsou parádní, v tomhle stylu to měli udělat celé
  • To je jak v pomocni skole, proc to vubec hrajes, kdyz te to nebavi? *7*
  • Zase prodavaji to same a recenzenti tomu ze slusnosti daji 7/10, aby si zase priste na predvadecce mohli hodinu zahrat driv nez ostatni.
  • Vidlec
    No, ona je v dnešní době paradoxně složitější udělat pouze 2D mapa a 2D modely. Jinak souhlasím, že by to bylo hezčí.

    Přesně tak, k čemu potřebuje člověk otáčet kameru na mapě. Na druhou stranu strategie od Paradoxu (EU, CK, HOI) ji mají taky ve 3D a je to naprosto bez problému.
  • Takovy vyrazny zuranlista a ztroskota na vyrazne elasticke mape. :D

    Člověk by neměl používat cizí termity, když je nezná suterénně nebo není v dobré konvici, protože je zde veliké rizoto, že to skončí fiatem. Každý se tváří jako suvenýr, ale vrátí se mu to jako buzer@nt!
  • del0
    Dneska holt musí bejt všechno ve 3D, prošpikovaný cutscénama, close-up animacema a ideálně s mimikou xichtů, jinak to u větších her prostě nemá šanci u publisherů (další problém, že nákladnější hry se zaměřujou víc na konzole a tam ti nikdo strategie hrát nebude). Je to začarovanej kruh. Čím lepší grafika, tím je vše nákladnější a musí se jít cestou jistoty = přizpůsobení masám plus si nemůžou dovolit do hry implementovat tuny různých možností a obsahu, protože by to dělali 10 let - viz třeba Star Citizen, ale tam je to jedno, protože ta hra už se zaplatila a bude se po vydání základní verze průběžně vylepšovat.
  • Tahle serie me nikdy nebavila, kdysi sem hral trojku a po par hodinách me to prestalo bavit, ty mechanismy mi proste nesedely. Ted mam jen sestku, a nebavi me to taky, takze pochybuju ze sedmička na tom bude jinak.
    Jo dungeon serie MaM to je jina, tu mam rad:)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit