Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Do Minulosti?, to by museli slevit z přehnaných nároků nejdříve... tedy vybodnout se na epizodické vydání. Nebo to aspon zkrouhnout na více dílů za sebou ono ty díly to je tak hrozné slovo koláč bude na několik kousků - hry budou rozděleny na díly *7* nakonec se toho chytí activšnz, obrosoft a jiné vydají to taky ty své nádherné nové díly na díly.
  • Pane Kremsere, Absolution byl brak. Brak s vysokým rozpočtem.

    Blood Money je v TOP 3, ne-li na samotném vrcholu toho, co série doposud předvědla.

    Návrat ke kořenům je to nejlepší, co může Hitman udělat, aby získal zpět svoji identitu. Úplně stačí, když moderní technologie Eidos využije k tomu, aby nabídl expanzivní úrovně, lepší AI a trošku vyleštěnou grafiku. Nikdo nestojí o to, aby znova vynalezli kolo.

    Pokud má někdo z designérů potřebu udělat hru plnou nesmyslů jako je instinct a jeptišky v latexu s raketometama, může tím jít mrvit jinou herní značku.
  • No ja osobne zastavam nazor ze blood money byl nejlepsi hitman...
    • Ristoro
      Souhlas. Líbil se mi i Absolution, navzdory vybočení z klasického gameplaye. A věřím, že tento díl dá dohromady ty nejlepší věci právě z Blood Money a Absolution a bude to bomba. Betu jsem bohužel nehrál.
    • no ja absolutně zastávám názor že Absolution byl nejlepší Hitman
  • Série by snesla restart, příštího Agenta 48 by měl představovat vlasatý černošský homosexuál
    • Nemohli by přece zobrazit černýho homosexuála jako nájemnýho vraha. Ještě by to chtělo z něj udělat agenta greenpeace nebo tak něco.
  • Hitmana mám rad... Betu jsem nehrál, počkám si až na hotové dílo. Ale věřím že unesený z toho nebudu. Nejlepší díl Silent Assassin, potom už to šlo pomalu dolů...
  • Blood money je dodneška můj nejoblíbenější díl (hrál jsem všechny), takže pro mě je to dobrá zpráva. OT: všiml jsem si, že autor recenzuje hodně tituly na Wii U, bude recenze na Xenoblade chronicles X?
  • To je ojebávka to je hrozný.. proč proboha po těch letech nepřidají nové možnosti jako postřelit někoho do nohy on začne řvát aby mu ěnkdo přiběhl na pomoc a toho se dá pak využít nebo jen někoho poranit když se člověk dobře trefí... zrovna hitman disponuje tolika možnostma jak hru udělal totááálně awesome .. že nehcápu co ten co šéfuje gameplayu jako vyvádí.. takováá možnost promeškanáá .. prootže je jasný že hra se od bety už výrazně gameplayově nezmění.
  • Celkově hra připomíná právě díl Blood Money. Podle mě to není ideální....tak, nabuduce ten clanok moze autor rovno zmazat.
  • Nevydava to ubisoft? Lebo prve videa vyzerali dobre a toto je downgrade
  • maros.goc
    "Celkově hra připomíná právě díl Blood Money. Podle mě to není ideální,...." ...prestal som čítať
    • Dobre ze si prestal citat. Sa tam navaza do blood money a vraj mu vyhovoval absolution a toto je krok spat. Neuveritelne. Taki ludia kvoli ktorym sa vyvoj nielenze zastavil ale este ide aj naspat skutocne existuju a dokonca pisu o hrach. Nastastie kremsera na tomto webe uz nikto neberie vazne

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit