Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hlavne si musí ohlídat datum vydání. jestli vyjde drív Mount and Blade tak to nikdo nebude kupovat *3*
  • Zase tady nemistifikuj. Hlavní animátor řekl, že faciálky budou dělat do posledního dne a budou nejlepší možné. Vávra akorát uklidňoval situaci aby si někdo nemyslel, že faciálky budou ve finále na úrovni Uncharted. KC obsahuje obrovské množství faciálek a Warhorse asi nedisponují technologií na úrovni CDprojektu, takže faciálky by měli být přinejmenším standartní, ale jistě lepší než co teď ukázali. Takže tak.
  • Na forum jsem videl Dana vyobrazeneho jako Cisare z Warhammeru, ale nemuzu to najit, takze si to predstavte.
  • Slovensky Bobe, slovensky... A možná dosáhneš cíle.
  • V Maďarsku jsou zase samej odborník koukám...
  • A proto se při boji budou vojáci řadit do formací.
  • Z toho co popisuješ mám pocit, že popisuješ rok a půl starou tech betu...
  • P.S.
    jinak v pubgech mi prijde lečení celkove OP. Týpek te rozstríli a ty se za 2 sekundy vyléčíš do plneho zdravi a jedeš dál jak kdyby se nechumelilo
  • 7/10 jste trochu přehnal.
    - prvních pár dní po vydání Skyrimu bych dal tak 8/10 kvůli bugům (osobně jsem nepotkal žádné kritické bugy, spíš jen prolínání textur, atd)
    - po opravě bugů si Skyrim zasloužil tak 9/10
    - a s nainstalovanými mody je to jasných 10/10 a zábava na stovky hodin =)
  • sleduju to dost často na streamu a videl jsem neco jiného
  • Ano, v PUBG krvácení (bohužel nebo snad díkybohu?) chybí, ale když dostaneš plný zásah brokovnicí ze dvou kroků, tak tě nezachrání ani nejlepší vesta.
  • Tak to je dobře. V buildu co jsem hrál to je ještě pomalé jako prase.

    Ale krev, poškození atd to tam není a nikdy jsme neslyšel, že by to mělo být nějak zlepšeno. Prostě fyzika v této věci je nulová. Borce ani nejde propíchnou, jen ho píchneš a on hekne a uteče..... to je prostě... ruku mu také neusekneš. Opět to bude klasika, kde budou hekat panáci a bude z těch panáků vyletí červená textura a hotovo.

    Když to uváděli a říkali, jak boj bude založen na fyzice atd. Tak jsem se velice těšil. Dnes to vypadá jako každá jiná rubačka.
    Jsem čekal, že systém poškození bude rozmanitý a ono nic. Nějaká hmotnost meče atd to má malý vliv v boji a fyzika v boji funguje tak nějak, divně. Nestalo se mi, že bych ho sekl do hlavy kde má helmu a část meče mu sjela do xichtu a udělal šrám apod. Nic takového tam není a nefunguje...
  • Myslíš němčiny ne? .. Nebo latiny ne? ... nebo staročeštiny, které bys prdlačky rozuměl? .. *7* *7* *7* *7* *7* *7*
  • Mart9
    Opět má někdo neúplné informace. To máchání udělají na základě zpětné vazby od uživatelů rychlejší. A tím pádem to bude těžší.
  • A na péčko koukas? To je stejna logika (taky cumis na to, jak nekdo jiny dela to, co muzes i ty sam).
  • Škoda, že má Vávra při své postavě v angličtině, jako NPC ve hře takový slabý, kuňkavý hlas, mohli mu dát hlubšího dabéra, ať odpovídá +/- realitě, potom by to bylo opravdu realistické.
  • Tady to je opravdu zatím jak Skyrim. Flek na postavě, případně nějaký status jako krácení apod.

    Poškození těla je strašně omezené, nepodařilo se mi třeba borce seknout nebo píchnou do ruky aby poté upustil zbraň atd....
    Zejména ten odolný vesničan mě dostal. Sedí venku před barákem a zezadu ho píchnu někam do ledvin. On vstane začne řvát a utíká po celé vesnici *15*

    Navíc vstával zcela v klidu, jako kdyby to NPC mělo klidový režim. Prostě se opřel o stůl a vstal. Jinde když něco takového uděláš, tak ty npc se hodí do jiného režimu a vystřelí jak, když bojují o život.

    Navíc ta krev vypadá blbě jako všude. U Skyrimu to šlo modovat a pak to bylo celkem reálné https://www.nexusmods.com/skyrim/mods/60/?

    Tady u realistické hry zatím nic.
  • Krev tam je ve stylu: Někam píchnu vesničana v hadrech a udělá se tam flek....A v klidu uteče.

    Jsem celkem zklamaný. Uvidíme jak to bude v plné ale zde jsem se těšil na drsný hnusný boj a systém zranění apod. Tady ten pocit klacku stále je. Zejména když bojuješ s někým kdo má brnění. Navíc mi připadá, že máchá hodně pomalu i malým mečem.
  • Taky jsem čekal vetší hloubku. Asi bude jen klasické ubíraní hp. To už treba Oblivion nebo Fallout 3 mel omráčení, povalení na zem, vyražení zbrane z ruky, poškození končetiny a následné krívání atd.

    Ale tohle je problém i u stríleček (napr. i u populárního PUBG). Dostanete zásah z brokovnice z dvou metru do vesty a jediné co se stane je že to ubere hp te veste. Čekal bych že vás to trochu rozhodí a na zlomek sekundy nebudete schopni strílet. (alespon tak se to deje ve filmech, nevím co udela zasah z brokovnice ze dvou metru do ochranne vesty v reálu)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit