Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Myslím, že si tím přidružením k Prey si víc uškodili, než pomohli. Spoustu lidí už po oznámení odradil fakt, že to nemá nic společného se zrušenou dvojkou, a jednička samotná je dnes spíš zapadlá kultovka, takže name recognition asi moc nezabralo.
  • nebo nejdřív zapnout větrák a pak se proměním na kapesník... to je fuk
  • Přesto, že původní video o pokračování prey vypadalo slibně, jsem rád, že od toho upustili nakonec. Vždyt toho mají obě hry stejně tolik společnýho..opět konfrontace s emzákama, v jedniččce se daly interaktivně využít morfující prostory..člověk si připadal chvílema jak na kvalitním acidu.Zkrátka bavil jsem se. Tak v tomhle příběhu pro změnu se rozložíš na atomy a složíš se jinak *15* whatz the deal.Jako promin, přijde mi rarita ve hře proměnit se na papírový kapesník, zapnout větrák a pomocí větru se dostat do šachty a k dalšímu postupu ve hře např. Neříkám, že to tam takhle je, ale jestli jo...mají u mne Red Labela *1*
  • frag.ment
    Já tam naopak cítím obrovskou duši a skvělou atmosféru. Už se celkem těším..
  • coho je moc toho je prilis...
  • true true...
  • Eh, co si tahle založit regulérní účet?
  • Jack1947
    Opravdu jen trochu.
  • Nonsens, ty si prostě idealizuješ jen ty novější hry a ty staré si ani nehrál...
  • Zloděj nicků co má naklikáno? Běžná praxe na Games...
  • Fordzy
    Dokud mi Bethesda nedá New Vegas 2, tak je budu proklínat a zatracovat.
  • Je pravda, že tyhle restíky bych moh napravit. Dark Messiah jsem hrál jenom pár hodin u kámoše a líbilo se mi to. Ale pak jsem na to nějak zapomněl a už se k tomu nikdy nedostal.
    Ale budu ti muset oponovat. Nejsem žádnej velkej fanda Bethesdy jako vývojářskýho studia, ale jakmile něco jenom vydávaj, je to zpravidla pecka. Dishonored, Wolfenstein, New Vegas, Doom. To jsou všechno hry, který patřej ke špičce ve svejch žánrech. Z toho mi vyplývá, že Bethesda naopak nechá talentovaný vývojáře pracovat a do vývoje jim moc nekecá.
  • Připadá mi to strašně sterilní hra bez duše. :( Dishonored bylo atraktivní toto mi trochu připomína Mirrors Edge ( tomu taky chybí COSI co by hru dělalo atraktivní)
  • Fordzy
    Ale já to doporučoval hráčům s dobrým vkusem a ne tobě. *3*
  • Tak trochu jako ty.
  • DwaR
    to vôbec nerozporujem. skokový posun grafiky ako popisuješ už asi nezažijeme a súčasné hry už po grafickej stránke nebudú starnúť rýchlo, ale starnúť budú. k tomu realizmu sme sa v hrách ešte ani nepriblížili.
    pamätám si práve časy, keď sa hráči sporili, čo je lepšie, doom3 alebo HL2 a obe hry mali byť vrcholom grafiky na dlhú dobu. úprimne, tie hry sú stále skvelé, ale v porovnaní s dnešnými už na nich vek vidíš.
    myslím si, že grafika sa má kam posúvať a aj dnešná top grafika môže byť za nejaký čas (otázkou je aký dlhý - ako píšeš, vývoj sa rapídne spomalil) zastaralá. ani nie tak ako celok, ale skôr v detailoch a maličkostiach - ako sledujem svojich dvoch mladších bratrancov, práve na tých serepetičkách bazírujú a ich kritéria na grafiku hier sú podstatne prísnejšie ako naše. sú schopní odsúdiť hru za veci, ktoré ja si ani nevšimnem, resp. ich kľudne prehliadnem.
  • flashe by to ještě vzrušovalo, však si do huby čůrá permanentně.
  • Nonsens, ty si proste len idealizujes stare hry. Zrejme si ten Dishonored ani nehral
  • nelzem, mam aj dokazy https://www.youtube.com/watch?v=BrkHGJ5eSRs
  • Arx Fatalis je skvělá hra, pokračovatel ještě skvělejší Ultima Underworld. S průměrnou hrou jako Dishonored nemá prakticky nic společného.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit