Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Místní hejtrs se prostě stále nemůžou smířit s tím, že to je jiný Prey 2 než ten co byl ve starym traileru a proto prostě nemůžou být přesvědčeni, že by to mohla být i dobrá hra.
  • tak se di "pokochat" treba do DarkSouls....
  • Krescz
    už se nemůžu dočkat až rozmlátím první hrnek :D
  • Toto bude pecka, atmosférický scifi successor System Shock 2, co víc si přát? Dishonored 2 ukázalo jak se to má dělat minulý rok, tento rok zas půjde příkladem Prey. Arkane zatím nezklamali.
  • Krescz
    spis si to o sobě jen myslí :)
  • flash789
    To je pravda, jednodussi lide byvaji dost casto silni:)
  • Half je pro mě doteď pecka, lepší než kdejaký modern warframe a jak se ty ko*tiny jmenujou. No ale nemá cenu to řešit, v jednoduchosti je síla.
  • flash789
    a taky se muzu promenit v hrnek...uzasny..to jsem vzdycky chtel.. *7*
  • Ve spoustě preview se zmiňuje podobnost s half-life, bioshockem nebo system shockem. Uvidíme jak to dopadne..pro mě je to v tuhle chvíli neočekávánější hra hned po destiny 2.
  • Je to jak half-life a hraje se to tak, bohužel to tak i vypadá. Přeci jen doba značně pokročila. Ty šílený objekty o pár polygonech, staré shadery a šílení nepřátelé, no nevím nevím. Jasně, já taky vím, že hra není primárně o grafice, ale jako AAA titul by ji měl mít prostě vypilovanou a to tady rozhodně není.
  • plánování, utíkání, skrývání i hektické přestřelky ..hmm tak to jo ... *3* *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit