Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • *3*

    PS: ja vim co to znamena, jen me zacina iritovat jak to kazdej papouskuje jak retard:)
  • Zrzzek
    Přes 800 zhlédnutí za pár hodin... Odůvodněně... Ta videorecenze je parádní! Jen tak dál páni!
  • Jack1947
    Ale no ták *7* http://knowyourmeme.com/memes/git-gud

    http://cs.urbandictionary.com/define.php?term=GiT%20GuD
    *7* *7* *7* *12* *11* *6* *5*
  • Jacku, jeste jednou napises ten nesmysl co jsi vyzvracel na konci tvojeho prispevku a prestaneme byt kamosi ! *8*
  • Jack1947
    Tak to je místní troll to neřeš, nicméně REMAKE byla velká pííčovina a zbytečnej film. Originál z nám jen z ohlasu a tak nemůžu bohužel hodnotit, serriál je parání spíš hororová komedie ale parádní. *3*
  • Jack1947
    Sqelá práce, i za těch 10min 45sek pěkné shrnutí, všeho podstatného. Myslím že tady není víc už co dodat *4* Git gud.
  • Majkl
    https://www.youtube.com/watch?v=pzOfutYBKaA

    *3*
  • chcete prehravat videa plynule vsude a za kazdych okolnosti. 60 fps a ve 4K?..poridte si google chrome
  • NECH to nabufrovat??:D 1080 ?? no ty se kluku asi hodně nudíš :D
  • Jen jestli maji na ty vtipne zostrihy z filmu autorska prava:D
  • nech to cely nabuferovat a pak to jde plynule... aspon u mě... obraz se mi sekal i kdyz sem mel nahrano asi dalsich 5 minut do foroty, ale kdyz sem to nechal prednahrat cely az dokonce, tak se problém vyřešil *16* obcas je potreba proste trochu nad problémem zadoomat
  • michaliuz18
    vyborna recenze, rozne vsuvky, vtipne zostrihy z filmu atd. Len tak dál :)
  • recenze pekna, a zda se ze i doom hateri se postupne vyklidnili... ta hra prostě JE výborná po všech stránkách. Vizual, optimalizace, zvuk, hudba, gameplay. Co víc si od FPS hry přát? Proto mě mrzí tech trapnech 8/10, ta hra je minimalně 9/10 ale co už.
  • Sr_Lobo
    To je věc názorů, minimálně ve dvojce není mám tušení scéna s deviantním křovím *15*
  • Sr_Lobo
    Jenom dobře pro tebe jestli se ti líbí, ale podle mýho sou prostě filmy, který se remakovat nemaj Evil Dead mezi ně určitě patří, stejně tak Noční můra, pátek 13.,Omen, Poltergiest atd.. U toho Evil Deadu mi to přijde stejně zbytečný jako kdyby někdo chtěl remakovat třeba Braindead.
    Ale opakuju ještě jednou to je čistě můj názor a aspoň jsi pro mě první fanoušek starýho Evila, kterýmu se líbil i remake *3*
  • A ještě si osobně myslim že další videorecenze jen tak nebude :) :(
  • Pekna recenze, jen jak mu to dlouho vydrzi nez zase zacne mektat o rovnopravnosti zen a dalsich vecech kvuli kterym si udelal tolik odpurcu. U me mel vzdycky plus za to ze dokazal spravne ohodnotit TES hry a ma je rad. kazdopadne mu drzim palce myslim ze cesta kterou se vydal touhle videorecenzi je spravna, takze jen tak dal.
  • PECKA!!!

    Myslím ale že Lukáše nikdo nepřemlouval. Prostě ho nový DOOM oslovil.

    Videorecenze ma jednu velkou vadu. A tím je tiscali přehravač. Naprosto nekoukatelné.
  • Návrat se vším všudy! Platí jak pro DOOM, tak pro Janchora. *14*
  • Super povedená videorecenze!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit