Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ristoro
    Kdo hrál předchozí hry od BW, tak mu to muselo být jasné už dávno. Ono taky 40 různých, velkých konců není zrovna jednoduchá záležitost na vývoj.
    • hra se 40 konci neexistuje a nikdy nebude *7*
      • Dej mi rok vyvoje. V ArmA 3 ti udelam kampan ve ktere bude treba 60 ZCELA odlisnych koncu.

        Neeeext.
        • beru, a ted se ukaz frajere *3* chci videt tve dilo, takze 18. června 2015? *7*

          neeeeeext pussy to beat
          • Za rok negarantuju kvalitu pribehu.
      • "nikdy nebude" Co ta jistota?
  • prudislav
    Snad to nebude takhle jak v ME3
    http://i.imgur.com/kVabIeU.jpg
  • Jojo, jestli to bude jak ME3 tak to bude spíš 50 shades of gray :D
  • Hej, aj Fallout 3 ich mal mat cez 30 podla povodnych vyhlaseni a nakoniec boli 2, bud A alebo B. *7*
    • To by mi úplně vyhovovalo. Jak bys chtěl asi udělat 40 NAPROSTO odlišnejch konců? Do toho by museli zakomponovat i invazi zmutovanejch vybuchujících kapustňáků a déšť jelitovýho prejtu. Já se radši podívam na jeden ze tří hlavních konců, a pak si zkontroluju, jakej jsem nechal v herním světě otisk (kromě toho, že jsem ho zachránil).
      • Déšť prejtu... mmm
    • Ilusiveman
      Vždyť na konci fallouta ti hezky popsali, co se s tou či onou postavou stalo a stane v závislosti na tvých činech, nebo alespoň takto si to pamatuji. TO mi vyhovovalo.
      • Ono boli 2 konce, nebudem to rozpisovat ale ked si sa zahral nadobreho, tak si jednoducho zomrel /bez DLC/ a ked si bol zly, tak si trpel s ostatnymi aj ked ten zly koniec mal miernejsiu a tvrdsiu formu. Tie ostatne somarinky co sa komu co stalo nie su konce, ale len doplnenie pribehu. To mas ako hru zo studenej vojny a konce budu: Vypukla atomova vojna a nevypukla atomova vojna.. A pri prvom konci Ferko nastupil rano do autobusu a dosiel do skoly v zdravi alebo sa v autobuse povracal cestou do nej. A pri druhom konci sa Ferko vplyvom blizkosti centra vybuchu okamzite vyparil alebo bomba vybuchla dalej, on dostal smrtelnu davku a zomrel v ukrutnych bolestiach. Stale len 2 hlavne konce s mensimi variaciami.
        • Vsak pod temi 40 konci budou tyhle variace s Josefem.
        • Což je pořád mnohem zajímavější než vymýšlení nějakých volovin, aby to bylo naprosto odlišné a padlé na hlavu. Mě vždy ty osudy vedlejších postav a lokací přišly nejvíce zajímavé, bylo to sakra promyšlené.
  • Jack1947
    Nakonec, nakonec bych i já to mohl zkusit i když nemám RPG moc rád... když tam nebude tolik dialogů a více bojů.
    • Víš, co je to RPG že ano? Jestli chceš víc bojů na úkor příběhu, tak si zahraj Modern Warfare nebo nějakou podobnou sračku.
  • a kdo to bude 40x hrat? kdyz ani 1 vetsina zakazniku hry nedohraje pac nekdo tu byl clanek sned jen 20% mouzna i min hracu co si hru koupili ji i dohrajou...
    • By ses divil, prave v pripade ME vim o nekolika lidech, ktery uz od jednicky meli rozehrano nekolikrat a snazili se jit ruznejma cestama aby se na konci dostali k ruznym vysledkum ... to co pak prislo s trojkou je muselo dostat radne do kolen.
    • Keyz
      Hlavně jak na to pak navážou :) Jestli.. To asi nebude mít žádný dopad.
      • Lotr
        Fakticky neexistuje hra od Bioware kde jsou příběhové volby které by měli skutečně následky kromě ME2. Tam mohl hrdina zemřít. Ale také mu to bylo neustále opakováno. Úspěch tedy asi byl tím speciálním koncem.
        Žádné rozhodnutí nebude mít skutečný dopad.
        Na konci si rozhodneš zda chceš zemi spálit nebo ne. To co uděláš předtím bude irelevantní.

        Nechápejte mne špatně. Může to být jinak. Ale pravděpodobně nebude.
        Ono nakonec Bioware pod taktovou EA neustále své hry zjednodušuje. DA2 byl dokonalou ukázkou.
    • Lotr
      Ale neblbni
      Bude stačit si to uložit před "velkým" rozhodnutím.
      Proto 40 "různých konců" a tři velké.

      37 bude prostě dělat příběh +- smysluplným když se rozhodneš "nějak".

      Prostě na konci přijde dialog kdy se budeš moci rozhodnout ať jsi předtím dělal cokoliv.
  • lol ... tak sem si precet nadpis a poprskal pri tom monitor ... kde ja uz podpobny zvasty cet ... joo ... uz si vzpominam ... ME .... "kazde vase rozhodnuti bude mit vliv" ....
    • MrSanta
      A neměla snad spousta rozhodnutí vliv? Když si o někoho během mise zavadil v jednotce, tak si ho pak potkal ve trojce, přihlásil se k tobě a něco ti řeknul. Já už si kolikrát ani nepamatoval, že jsem je kdy potkal *1*.
      Někdy mám dojem, že očekávání hráčů jsou přehnaná. A herní novináři tomu kolikrát ještě přidávaj.
      • Jediny co sis moh vybrat bylo, jestli nechas chcipnout A nebo B, ale na dalsi prubeh hry to nemelo absolutne zadnej vliv.

        Ocekavani hracu pak byla PRESNE takova, jaka vyvolali svym tvrzenim tvurci, kteri od zacatku tvrdili, ze pujde o trilogii, kde bude mit KAZDE rozhodnutli vliv na KONEC hry. A taktez, ze tech koncu bude NEKOLIK (= vice nez dva). Ve finale ty konce byly "tri" ... ale prubeh hry na ne nemel vliv vubec zadnej.
        • MrSanta
          Fajn. Takže kvůli tvrzení vývojářů, které pak nesplnili, poplivou celou trilogii, celou jejich tvorbu a celé studio. A jak k tomu mám přistupovat já, když jsem žádné tvrzení vývojářů během práce na ME3 nesledoval?
          Poslední dobou mám pocit, že se mezi hráčema řeší samé krawiny. Jestli je lepší konzole nebo PC, jestli je lepší konzole X nebo konzole Y, jak nějaká hra má na prd grafiku, jak jsou někde slabé textury, jak příběh stojí za nic atd. Nebo druhý opak - jak má hra super příběh a víc o ní nikdo neřekne. Neměla by, kurnik, u her být hlavní hratelnost? To by se snad mělo probírat - jak se samotná hra hraje, jak 'funguje'. To je jak u hudebního CD řešit jakej má obal, jak je udělanej booklet a o samotnou hudbu se nestarat.
          • Jak sem psal vejs, tvuj mozek slozeny z poloviny mozkovy bunky samo nemuze pochopit eneco tak hyperslozityho, ze 1/2 hratelnosti je dana ocekavanim a ocekavani vyvolavaji vyvojeri tim, co o hre tvrdi. Navic ME nebyl z 1/2 zadnej zazrak ... a sbirani "surovin" byl tak neuveritelnej vopruz a tak do hry nezapadajici cast, ze to 80% ocheatovalo. Ale pochopitelne se najdou i osli jako ses ty, ktery poctive travili hodiny a hodiny casu nesmyslnym klipanim na planety ...
            • MrSanta
              No, teď si mi to teda nandal. A to ještě nevíš, že jsem si koupil dvojku i trojku ve sběratelské edici. To vypadá, že jsi mě s tou půlkou mozkový buňky přecenil.
      • a ktore konkretne rozhodnutia mali vplyv na nieco? Koniec hry bol vzdy rovnaky bez ohladu na pripravenost a stav flotily a verbovat si mohol hocikoho bez ohladu na udalosti ME1 a ME2. Mensi rozdiel bol akurat v kroganoch a kyborgoch, podla toho, co si ich sterilizoval, resp. pustil robota na konci. Bioware sluboval fanaticke konce a zdoraznili, ze sa budu vyvijat od toho, ako si prechadzal ME1, ME2 a ME3 ze to nebude len o tom, ze na konci budes sucho hodeny pred niekolko moznosti, na ktore nemas ziadny vplyv. To su ich vlastne slova.
        • MrSanta
          A to je právě to. Každej pořád mluví jenom o tom konci. Ale mě strašně těšily ty malé detaily, kdy se ke mně přihlásil nějakej jouda, o kterýho jsem obrazně zakopnul během plnění nějakého vedlejšáku třeba v jednotce. A nějak na mě zareagoval. Tohle táhnout přes dvě hry muselo dát práci.
          Vyhlášení vývojářů beru vždycky s rezervou. A hlavně si taky snažím najít původní vyjádření, když je to možné. Co BioWare říkalo o koncích ME3 netuším. Nesledoval jsem to, protože o nákupu bylo rozhodnuto již dávno předem. A hra mě nezklamala a navíc jsem byl příjemně překvapen jak tam zakomponovali MP.
          V žádném případě nebudu spílat tvůrcům, kteří mi připravili kolem 150 hodin zábavy za nějaký konec a nezačnu hanět celou trilogii, nebo samotné studio a celou jeho tvorbu. Videohry jsou pro mě vždycky o tom hraní. Příběh a jeho konec je jenom 'detail'. Když tam je a je dobrý, tak proč ne. Když má chybky, tak mi hraní nezkazí. Sebelepší příběh mi nezachrání špatně naprogamovanou hru s hrůznou hratelností.
          • Meles z cesty, ME je JEDNA hra rozdelena na 3 casti (a hromadu DLC). To ze mi pepek vyskoc pokazdy kdyz se vratim do vsi leze do zadnice protoze sem mu dal ctvrtak umi kazda i ta nejblbejsi a nejlinearnejsi gameska uz 30 let.

            Ty zcela zjevne patris k ty retardovany casti publika, ktera skace radosti kdyz dostane polofunkcni nedodelek ... a zcela evidentni lzi jeste obhajujes ... takze si upaluj kopit dalsi uzadny nedodelek na tema dragon age, at jich muzou vyprodukovat jeste vic.
    • Taky se mi vybavil Mass Effect *1*
  • MARTASLJ19
    Idioti, radšej napr. 4.konce ale poriadne, nie 40 kde bude rozdiel, že nebude mať ružové tangáče ale biele....
  • Keyz
    To je fotka. Ty ruce! *15*

    Tak opravdu někdo chodí? Vypadá to, že hra bude vtipná, barevná a vůbec veselá i když v názvu je něco jako inkvizice.
    • ale vzdyt to je nejakej elf to neni človek
      • Lotr
        Takže upálit?
        • rasisto *8*
          • Lotr
            Ano?
  • Magister_Peditum
    Jsem si říkal, že to musí být blbost. Tolik barviček pro "konce" by dělalo hroznej maglajs. *15*
    • snorgrind
      no jelikoz jen par z nich bude "velkych" tak to vidim na 4 barvy s 10-ti odstinama. *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit