Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hlavně aby ta rozhodnutí nebyla zase tak okatá. Nejvíc mě štvalo na DA2, že jsem se musel prakticky rozhodovat podle toho, jestli jsem si chtěl danou postavu nechat a nebo né, hlavně když ten d*bil vyhodil do povětří tu katedrálu a já neměl žádného jiného healera, tak jsem mu musel takový zvěrstva odpustit.
    • Tak kdyz nechas Bethany chcipnout...
      • A tomu se dalo nějak zabránit když jí zabily v animaci hned na začátku??
  • už je to na originu
  • Jestli to budou stejné barvené konce jako u ME3 a Bioware se nepoučili, tak jsou idioti. No, uvidíme, já doufám, že se poučili.
  • Bioware si samozřejmě zaslouží narážky na konec ME3, tedy zvol si barvu exploze, či za DA2, která proslula velkou variací zcela zbytečných voleb, jež vedly k jednomu samému konci.

    Nezapomínejme však, že když Bioware chce i více konců jde. DA 1 je v tomto skvělý příklad - jakou cenu zaplatíte za zabití arci démona, kdo se stane králem a mnohé další.

    Ideální by bylo kdyby se Bioware vykašlalo na DLC a podobné blbosti a věnovali se tomu, co umí nejlépe - rozvětvené emotivní volby a propracovaní společníci. A vzali si na to tolik času, kolik budou opravdu potřebovat.
    • Pro mě je počád jednou z nejlepších her (pokud jde o možnost voleb a především závěrečnou misi) Mass Effect 2. Vážně jsem čekal Mass Effect 3 v podobném stylu jen více rozpracovanými konci:/ No jsem zvědav, ajk dopadne tohle.
    • Podivej, DLC by nebyl problem, kdyby to ovsem bylo pojato diametrelne jinak. Kuprikladu potkas nejakou zajimavou postavu, splnis pro ni par ukolu ... a v DLC se dozvis proc si to vlastne pral, ... ale tvuj pribeh je nejak ucelenej a uzavrenej.

      Ale to co se deje dneska, ze ti formou DLC prodavaj hru na casti ..
    • Spades
      To zas jako... DLC nijak neubírají na kvalitě hry. Pokud to není přímo vyjmutej content, tak na tom většinou pracuje team, kterej svoji práci dodělal a seděl by na prdeli.
      • Je klíčové jakým způsobem se DLC dělají. A v tomhle má Bioware/EA máslo na hlavě. Day 1 DLC vytržené z původní hry, balíček za balíčkem nesmyslných item a skin packů, či z poloviny udělaní companioni do hry, kde už je i tak companionů přehršel (ME2).
        • ale občas se i zadaří a pak vznikne něco skvělého, jako Citadel dlc :)
          Jinak item packy jsou dle mě ještě horší než Day 1 dlc, protože jsou buď OP, anebo naprosto zbytečné
  • to co robi ta elfka, je 100% vykradnutie z Gladiatora..a ze kopirovanie zabija hudbu/film/hry *1*
  • Spades
    Dat man face tumblrqueer elfka :D
  • BoB.2
    Pár jsou dva.
  • cervena, zelena a modra what a suprise !
  • Malleth
    A nebude to spíš jeden konec ve 40 různých odstínech?
    • I choose a brown one ! :D
    • Hanzales
      Já právě doufám, že právě z toho se poučili a ještě více doufám, že další DA chtějí udělat takříkajíc naplno a vzali si i něco z ohlasů na DA2 celkově. Tak, jak to popisuje článek by to bylo náhodou hodně pěkné. Tři různé velké konce, které se budou vždy lišit ve spoustě detailech následkem mnoha událostí v odehrané hře by nebyly vůbec od věci :)
      • Malleth
        Jasný, myslim že tentokrát to nepodělaj jak v případě ME3. Celkově ta hra vypadá zatim dobře. Moje poenta ale je, že by se měli podle mě odnaučit slibovat věci dopředu, i když to z nich fanoušci a novináři tahaj.
        • Hanzales
          Tak to každopádně :) Ono vůbec moje nejlepší kombo byly dva obrázky z Half-Life 1 v časopise a pak až najednou hra na monitoru a to bylo samý jé, jů a jóóó a i v hospodě bylo o čem tlachat :)
        • Ja jsi naopak sem jistej tim, ze to dopadne jeste hur nez ME, protoze ofci co si to pobezej koupit jeste nez to vyjde bude neurekom. Staci naslibovat zlaty tele ... ze dodas howno je uz nepodstatny. Par tejdnu se bude nadavat ... a za rok pobezej stejny ofce za jeste silenejsi slib utratit svoje chetaky jeste rychlejs ... rkouc "sak oni to prece tentokrat nepodelaj" ...
          • Malleth
            S ovčí mentalitou nic nenaděláš. Ubisoft si na ní postavil business plán. Osobně si ale myslim, že Bioware i EA dostali solidní lekci s ME3 a DA2 a už jen delší vývojovej cyklus ukazuje že DA: Inquisition nebude žádná rychlokvaška.
            • Malleth
              Malfred: Je to s nima těžký. Na jednu stranu je vidět že chtěj svou reputaci zlepšit, protože špatný PR nechce nikdo. Proto dělali hodně dobeej Humble Bundle, dávaj hry zadara na Originu a dělaj na Mirrors Edge 2 i když to byl komerční fail.
              Na druhou stranu ale dělaj pořád prasárny jako dřív. O PC portech radši nemluvim. Na ty kašle skoro každá velká firma. Na Sporty maj exklusivní dealy, takže to lidi budou pořád kupovat. Vědí ale, že Dragon Age a Mass Effect nesměj pod*lat. Maj hodně velkou fanouškovskou a pokud půjde kvalita dolů, dojde jim trpělivost. Nebude to ale ze dne na den.
            • Solidna lekcia? pre EA???

              Len sa pozri na ich fps hry a Fifu..

              Vydali BF3 v hroznom stave.. poucili sa? Nie, vydali MoH Warfighter.. taky isty ******.. tak snad sa konene poucili.. vydali BF4.. najvacsi pruser, doteraz nie je spraveny a je to beta.

              Fifa.. dlhe roky trvalo, kym to portli na pc, aby to bolo rovnake ako na konzolach a co urobili minuly rok, resp. tento.. na PC dali staru verziu hry, plnohodnotna bude az buduci rok. A o dalsich skvelych hrach od EA ako SimCity, NFS na 30fps a chystanom BF Hardline sa rozpisovat ani nemusim, ci?

              Skutocnost je taka, ze EA sa nikdy nepouci, lebo chcu cashovat ako Activision a pri kazdej hre slubuju hory doly a realita je uboha. A ani z tejto hry neukazali absolutne nic, este ju aj prezentuju na konzolach. Ziadny zaujimavy gameplay, nic, len honenia nad grafikou a technickym spracovanim, zabitie jedneho draka, lebo po Skyrime je to in a neda sa tym nic pokazit.
    • 40 shades of DA ..mozno budu aj puta *3*
  • slavek.skara
    Pokud se vyrovná kvalitě jedničky tak budu maximálně spokojen..ale po druhém dílu mají vážně hodně co napravovat .

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit