Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jasně. Myslím, že odcházím. Bavit se s paranoidním trotlem nemá cenu.
  • Rhulad
    Veskoslave tebe poznám, ikdyž píšeš jako holka *3* Víš jak jsem to poznal? Čtyři mínusy za munutu pro mě a čtyři pro tebe. Máš počkat aspoň pár minutek, než si opluskuješ.
  • dyt ma pravdu Me od dvojky nestoji za nic a trojka tomu nasadila korunu. A ted nemluvim jen o proflaknutym konci ale cely hre kera byla tak vyprazdnena az hanba.
  • A ty by jsi neměl být pro změnu tak fanatický ME hater.....Nějaké sci-fi "RPG", co je na tom jako Mass Effect? Povídej, přeháněj. Moc ráda si ho zahraji.
  • Rhulad
    Božinku! možná by jsi si mohl prvně definovat, co je slovo epické. Jestli je pro tebe Mass Effect epické, tak jsi toho moc nečetl nebo neslyšel. Slovo epické se teď používá pro každou hloupost. Pro mě bylo epické, když sem poprvé slyšel Blind Guardian - Nightfall in Middle-Earth a ono to CD je opravdu epické. A jestli neznáš lepší sci-fi příběh, tak to tě upřímně lituji a nemusíme chodit daleko, KOTOR má skvěle charaktery, skvělé vymyšlené dialogy, vše funguje a celkově Stará Republika je to nejlepší co ve Star Wars existuje.
  • Možnože by to aj dokázali, ale jednoducho nechcú. Predsalen, pokiaľ vyrobím hru, ktorú si môže zahrať (a dokončiť) hocikto, kto má 7 rokov a/alebo IQ 80+, tak úmerne tomu vymyslím aj príbeh (jednoduchý na pochopenie a plný epického klišé).
    Nechápte ma zle, Bioware je snáď moje najobľúbenejšie štúdio, lenže zatiaľ čo ja sa stále zlepšujem, obtiažnosť hier sa stále znižuje.
  • No nevim, ale neznam moc her z vesmiru, ktere by mely lepsi a epictejsi pribeh nez ME. Pockej, vlastne neznam zadnou. A nekoukej na tu novu dopoledne tak moc, kazi ti to usudek;-)
  • Je mi jasne, ze by to spousta lidi neprekousla. Ale oc horsi by to bylo, nez stokrat nastavovana kase do ktere by to v pripade dalsich dilu stejne smerovalo. Tak at treba udelaj dalsi singl, ale ani mmo by nebylo spatne. Rozhodne bych sel do obou.
  • Rhulad
    Problém Bioware je, že neumí v poslední době vytvořit kvalitní příběh a tenhle trend trvá už od Origins. Kvalita příběhu je naprosto mizerná na to, že se Bioware kasá, že tvoří příběhové RPG. Vše je to postavené na tuny klíše a vykrádaní všeho možného. V poslední době Bioware svoje RPG "vylepšili" tím, že osekali RPG prvky a nechali jen akční složku jako v případě Mass Effect 2, kde se to zvrhlo na přihlouplou střílečku s příběhem na úrovní dopoledního televizního vysílaní TV Nova. Taková degenerace kvalitního studia je udivující.
  • jezis jen to ne, další mmo z nekonecny rady.
  • ME by mel byt mmorpg. Potencial na to ma. ME by nebylo ME bez Sheparda a toho podruhe krisit by uz bylo trapne. Ras je tam dost, nic otevrenejsiho nez vesmir asi neni, takze uz zbyva jen aby se do toho nekdo pustil.
  • po tom co sem videl ze z toho chtej udelat tupou mlaticku me to nejak prestalo zajímat. Kde je vynikajici jednicka s datadiskem?
  • Magister_Peditum
    Doufám, že se poučili z chyb dvojky a trojka bude zase stejně dobrá (nebo lepší) jako jednička.
  • nekromant33
    Jsem na to zvědavej, dvojka mě i přes viditelný nedostatky bavila, byl to trochu experiment, ale minimálně příběhově byla zajímavá. Krok k otevřenějšímu světu je fajn. Doufám, že se bude týkat i dalšího Mass Effectu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit