Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To tvrdis ty...ja tvrdim, ze to ma nejbliz k dark...sry kamo
  • PS. Anor Londo. Sotva půlka...
  • dark fantasy je Bakker, zkus to přečíst, pak si přečti Zaklínače, Zaklínač má opravdu nejblíže low fantasy. Není sporu...
  • dark fantasy rozhodně ne *15* To je úplně vedle. Sry kámo...
  • tak znovuhratelnost je v Dark Souls obrovskááááááááááááááááá. Skryté NPC, skryté lokace, většina hráčů pokud to hrajete bez wiki, nemá šanci všechno objevit. Já jsem objevoval i po třetím projetí. Napoprvé jsem si nevšiml ani zamčeného maguse v kleci :D
  • Tak Zaklinace bych v žádném případě nenazval low fantasy ale dark fantasy.
  • Jo tak proto vsichni masterrace drti konzolove porty a kdyz je nemaji tak breci a pisou petice...
  • aaa, Dark Souls právě poprvé hraju, jsem právě v Anor Londo. Hra to není špatná, ale na první místo nemá. Opravdu se mi líbí atmosféra té hry, baví mě ty souboje, mám rád tu obtížnost, ale pokud jde o komplexitu, příběh nebo znovuhratelnost, tak se třeba s BG nebo Wizardry nemůže měřit. Je to opravdu spíš akční hra než RPG, je dohratelná bez jakéhokoliv levelování, tj. člověk v ní může získat takový skill, že ji dohraje bez brnění na prvním levelu a jen s kyjem. Jinak jsem to začal hrát jako Deprived.
  • máš pravdu, těch her je málo, takže více tipů mě nenapadlo.
  • https://www.rockpapershotgun.com/2015/07/10/best-rpg/8/

    tady máš žebříček top 50 RPG na PC. Dej si pozor na první místo trolle...
  • jakubc
    No požádal jsem vás o alternativy, hry, které to dělají stejně/podobně, ale nedočkal jsem se, takže buďto jich zas takové mraky nejsou, nebo nevím.

    Dark Souls jasný, ale to mě bohužel vůbec nebavilo, protože mi to přišlo už až moc závislé jen na těch soubojích a vše je tam dost matoucí - od povolání, přes itemy až po level design. Opravdu nemám rád bludiště, už v Dragon's Dogma se musím hodné přemáhat, abych v každém podzemí nechtěl něco rozbít, protože jsem minul dveře, odbočku,... Hra je to určitě super, ale ne pro mě. :-)

    Bayonettu jsem hrál, bojovky obecně mi nevaděj, třeba DMC3 jsem tuším hrál, ale je to na mě až moc jen o soubojích, chybí tomu ta RPG omáčka okolo jako otevřený svět,... Navíc hodně nemám rád hodně složitá komba, ať už na timing, nebo na zapamatování posloupnosti tlačítek. :-)
  • Ne, že by mě zajímaly názory ostatních hráčů, ale na Steamu vládnou pozitivní reakce:

    http://steamcommunity.com/app/367500/reviews/

    Na Metacritic to má vyšší hodnocení od lidí než konzolové verze. Takže tvoje argumenty jsou invailidní.

    Jsi jen ubohý, patetický troll. Užij si svoji maličkost.
  • víš proč to tak PC hráči shazujou, protože je to totálně zmršená vykloubená, repetetivní, závislavká věc vhodná na konzole, kde jsou z toho děcka paf, protože tam nic jiného nevyjde. A to je ten fakt proč si normální hráč konzoli nikdy nekoupít, nemá na tom co hrát. Hrál jsem chvíli Dark souls a musím říct, že tou jinakostí systému mě to něčím zaujalo, do doby než jsem si uvědomil, že je to vlastně jako sebehonění stále a pořád dokola to samé do zmagoření. Tak čau nadšenče, ale věř že dnešní herní svět obzvlášť ten konzolový, to je těžký úpadek.
  • co je na něm proboha nelogický? Že staty záleží v první řadě na armoringu, a že za leveling získáváš discipline a za to vylepšuješ desítky perků, které si vkládáš do soubojáku? Mohl bys podat nějaké vysvětlení, takové subjektivní plky jsou k ničemu. Taky bych mohl napsat, že jsi jen další slovenský troll a možná, že nebudu daleko od pravdy, ale je to jen hloupý výkřik, který diskuzi vůbec neprospěje...
  • jaké alibi(ano, je to měkké i)? To je prostě fakt. Navíc proč se vůbec bavím s trollem, který není se schopen držet tématu. Tvoje Wizardy jsou mě totálně u prdele, navíc je to naprosto irelevantní pro tuhle diskuzi.
  • těch her, které řeší fyziku je strašně málo. V podstatě máš na výběr Dark Souls, DD. Pak je tu Bloodborne, to je frenetická akce s nejlepším combatem od Ninja Gaiden.

    Pokud ti nevadí slasher, tak dost promakaný souboják má Metal Gear Rising či Bayonetta. Platinum jsou v tomhe mistři. Ze západní tvorby mě hra s promakaným soubojákem nenapadá. Snad jen ten Amalur z poslední doby...
  • to jsou velmi chabé aliby oproti tomu co jsem slyšel v té recenzi.A nebyla to jediná recenze kde na tyto neduhy poukazovali. A ještě jedna věc psát o těchto hrách jako nejlepší RPG na konzolích. No to je urážka žánru. Pro lidi jako já co pár týdnu žili hrami typu Wizardry 8. Jinak Zaklínače také neberu jako RPG.
  • proč by je musel absolvovat? Prostě zamáváš na družinu come a proběhneš to. Není nutné pořád rubat bandity či goblíny. Smažeš jednu chiméru, druhé můžeš útect. No problem. Jsou tam augmenty, který ti vylepší staminu, vše se dá řešit. Hned od začátku máš porty do hlavního města a domací vesnici. Můžeš nalézt zkratky, které spojují celou mapy a vedou na druhý konec mapy.
  • Morraw
    Smíchej všechny možnosti, jak postavit soubojový systém v RPG a pak z nich vyber vždy pět a postav na tom hru. V každé budou souboje více či méně jiné. Jestli lepší nebo horší to je subjektivní. Takže bych tu z toho nedělal nevím co. Je japonský přístup a západní. A ptže většina je odrostlá na těch západních, tak japonský přístup vždy působí strašně originálně. Přitom hrej jen JRPG a zjístíš, že jsou si taky často podobné.
  • na youtube jsem viděl spoustu recenczí, spousta vyzdvihování a spousta zatracování ale nejvíc mě zaujal názor, ve své podstatě unikátní hra ale k čemu to všechno, když to totálně zabíjí fakt, že furt běháte jak cocot sem a tam pěšky, během té cesty se Vám postava 58x unaví, absolvujete po 28 stejný souboj se stejnými nepřátely na stejném místě. *10*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit