Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A cim presne je zaujimavy? Mme prijde ako velmi simplicitny, nelogicky a totalne grind based.
  • a na http://twinfinite.net/2016/01/dragons-dogma-dark-arisen-pc-review/

    10/10.
  • pane vavra jste to vy? vsichni jsme moc zvedavi na vasi hru lol
  • argumenty nula, hlavně že si něco vypotil. Pokud nemáš co psát, tak nic nepiš...
  • Na hrej to dostalo 2/5. Tyto konzolové záležitosti jsou optimalizovány pro konzolisty a tudíž pro PC hráče to znamená 3 až 4 body dolu. Víc bych na tom nehledal, prostě oba tábory mají objektivně jiné gusto.
  • Ja tvrdim, ze ty pojmy nic neznamenaji.
  • jakubc
    Jenže to je většinou jiné, buď to není akční soubojový systém, nebo je to "dané" a nezáleží to tolik na konkrétních situacích jako tady. Na druhou stranu máte pravdu v tom, že k tomu přistupuju z pohledu hráče zvyklého na západní RPGčka, ať už na Witchera, Pillars, NWN, Fallouty,...
    Mohli byste mi teda říct, kde jinde bych si mohl užít tak skvělé souboje ovlivňované tolika okolnostmi a s tak povedenými fyzickými prvky? Rád bych si ho zahrál, až mě DD omrzí.
  • Tky nechápu, proč to furt porovnavají se Zaklínačem, obě jsou RPG..těch možností tunit postavu je přeci jen víc u Geralta, ale jsou to absolutně odlišný hry. DD je svižná super jrpg akce. Baví mě.
  • ano, orientuji, kniha je psána na pomezí low a high. Spíše low. Trojka je klasická high, na tom nevidím už vůbec nic v low fantasy...

    Pokud máš jiný názor, tak ho napiš...
  • Zaklinac je klasicka high fantasy *1*
    Je videt, ze se v tom orientujes.
  • dobře, dobře to už je lepší. Jinak Zaklínač není epická fantasy. Kniha low fantasy, Zaklínač 3 pak klasické high fantasy.
  • neškatulkuju, jen jsem v rychlosti shrnul co mě napadlo. všechny hry, co jsem vyjmenoval mají i aspekty ostatních her. i bloodborne nebo pillars of eternity a nikde netvrdím, že špatné. mohl bych napsat esej na rozdílný přístup her ke všemu. witcher je více klasický románový epický fantasy příběh, bloodborne velmi nelineární, tajemný, nevyřčený. atd. atd. i to je důkazem, že ty hry jsou prostě rozdílné, ale zároveň jsou skvělé v tom, co dělají
  • Bloodborne snad není příběhové? Řekl bych, že to má vynikající příběh. Můžeme to klidně nazvat příběhové RPG.

    Tvoje škatukovaní je dosti černobílé.
  • ono dělat si hlavu z trollů a děcek, které tu musí za každou cenu něco nenávidět a dělat všecko černobílé, nemá ani cenu. ale když tedy, tak nechápu, proč je třeba za každou cenu srovnávat a říkat, že je něco lepší nebo horší. bloodborne, witcher 3, dragons dogma, ale i třeba pillars of eternity, jsou prostě každá úplně jiná hra s důrazem na něco jiného. v bloodborne to jsou bossové a svět jako jeden velký labyrint, v zaklínači to je příběh a živý otevřený svět, dragons dogma soubojový systém a POE se pro změnu vrací ke klasickým rpg z devadesátých let. každé má svoje a každé to svoje dělá skvěle. buďme rádi, že tu je toho tolik, z čeho si můžem vybírat.
  • tak nobody či mantore nebo jak si hlupáčku říkáš. Hraje = hraje. První den nemůžu dělat statistky. Řekneme si měsíc od vydaní DD, kolik hraje DD hráčů a pak to porovnáme s PoE. Dle mého ale PoE nemá šanci... *5*
  • mantor *11* ?
  • Mně se hodně líbil Zaklínač i Dragons Dogma a dokonce i hledat červené stopy mě bavilo. Zaklínač měl z mého pohledu lepší rozhovory, příběh, lore, universum atd., Dragon's Dogma má ale mnohem lepší systém vývoje postavy, soubojů, equip atd. Je to holt japonská RPG a je to znát.

    Snaha neustále proti sobě stavět Zaklínače 3 a Dragon's Dogma je o ničem, ty hry jsou úplně jiné. Zaklínač se dá jakž takž srovnávat s Dragon Age nebo Gothicem, Dragon's Dogma možná s Dark Souls, ale všechny ty příměry hodně kulhají.
  • Nechci kecat, ale myslim ze je to po 10 lvlu, kazdopadne aby sis zmenil classu, tak musis dojit prvni do hlavniho mesta a ja nez tam dosel tak jsem byl na 19 lvlu, takze v tom bych problem nevidel :)
  • Taky mi přijde, že tohle má skoro každé RPG (kór japonské), nemluvil bych o tom jako o nečem vyjímečném :)
  • Super diky moc, takze chapu to dobre ze musim dosahnout lvl 20 jako mag abych si otevrel sorcerera? Sorry jestli je to debilni dotaz, moc se v tom neorientuju zatim , ale uz sem to koupil a uvidim vecer :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit