Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Veskrze kvalitní akční RPG (116 lvl směska různých vacation, main pawn sorc, fighter), která se v určité časti mění na hardcore grind s čímž člověk musí počítat. Soubojový systém je na tu dobu dost dobře zpracovaný, originální a zabavný. Navíc už vychází mody, takže stáhnout ENB nebo SweetFX a i ta grafika je slušná. Veskrze nerozumím té snaze neustále něco porovnávat s Witchrem3, který s mody je na vyšší obtížnost celkem hardcore záležitost. No každý má jiný názor. Proti gustu...
    • Tky nechápu, proč to furt porovnavají se Zaklínačem, obě jsou RPG..těch možností tunit postavu je přeci jen víc u Geralta, ale jsou to absolutně odlišný hry. DD je svižná super jrpg akce. Baví mě.
  • ajeje, vidím že syndrom konzolového hitu na pc opět udeřil *7*
  • Vy ľudia fakt si nedáte pokoj s tým Z3 ani v diskusiu, ktorá patrí pod úplne inú hru ? Fakt, vy ste totálne chorí tu niektorí na games.cz
  • takže je to něco jako diablovka? Člověk rube a rube a farmí a ramí? Tak může to být zábavné. Diablo II je skvěle zábavné. Mám tento typ her rád, protože se dají hrát příležitostně a oddechově, člověk nemusí sledovat příběh.
    • tak nejako to je...rube rubes rubes,nahodis lepsie vybavenie kupis par skillov a rubes dalej...cela napln hry
  • TheGGG
    Je to tak kolem 7/10... atmosféru Soulsů nebo BB to nemá, svět a postavy není tak kvalitní jako ve Witcherovi 3, ale jsou tam dobré souboje a systém pawnů funguje skvěle, já bych řekl tak 7,5/10, to je můj božský názor...
  • Muze mi pls nekdo napsat jaky je to hrat za maga?Ten asi moc splhat po priserach nebude ne? Pochopil jsem ze mag je spis support na heal, a hrat za healbota mne bavit nebude ( je to takova ta klasika, mag na zacatku slabej zoufalec a ke konci znici vsechno pohledem a war obracene? ) :) porad nevim koupit ci nekoupit. dik
    • Mag je takovy support, ale hraju za sorcera, coz je bojova verze maga a super, po 20 lvlu, jakmile se dostanes k obrovskym destruktivnim spellum je to presne takovy gameplay jaky bych cekal - 20 vterin kouzlis jedno kouzlo, kdykoliv te muze nekdo vyrusit, ale kdyz uz se povede, tak je jeho sila naprosto OP oproti jinym classum... je to hodne jiny gameplay, zadny climbing, ale me to bavi nejvic a to jsem zkousel vsechny classy :)
      • Super diky moc, takze chapu to dobre ze musim dosahnout lvl 20 jako mag abych si otevrel sorcerera? Sorry jestli je to debilni dotaz, moc se v tom neorientuju zatim , ale uz sem to koupil a uvidim vecer :)
        • Nechci kecat, ale myslim ze je to po 10 lvlu, kazdopadne aby sis zmenil classu, tak musis dojit prvni do hlavniho mesta a ja nez tam dosel tak jsem byl na 19 lvlu, takze v tom bych problem nevidel :)
    • mag je asi najhorsia volba v tejto hre...a rozhodne neodporucam kupit za viac ako 15 euro
    • https://www.youtube.com/watch?v=uCtARsbRjzM
    • Líbil se mi v jednom videu jakýsi elektrický bič, kterým mág šlehal do nepřátel. Láká mě to.. :D
  • jinak je to trochu smutné, ale nejlepší recenzi má pořád JD na EG a to je pánové ještě recyklovaná. Ostuda...
  • Akcia a combat zaujimave, ale inak velmi slabe RPG.
    • jj...dlho som váhal či si to obstarám.:) a preto dakujem za gameplay ktorý ma presvedčil že to nieje môj šialok kávy.:)...nič proti tomu komu sa to páči.
      • šialok? wtf is šialok *1*
        šálka, ty maďar
        • za prvé je to nárečie...za druhé je to na odľahčenie atmosféry vyjadrenia... *7* ...hlavne že to tvoje wtf je slovensky *5*
  • Výborná recenze. Tím chci říct, přesně se shoduje s tím, co si o hře myslím *3*
  • Hrál jsem tuhle hru jako novinku na x-boxu.
    Mohu to pouze doporučit všem lidem co se nebojí trochu "jiného" rpg.
    Za mě 9/10.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit