Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Rejsek
    Neni to free2play, ale free2pay, jako vsecky ostatni f2p mmo. Koncept je moc hezky, kdyz pominu absenci uplne zmeny ovladani, ktere fakt programoval d*bil. Jsem rad ze jsem dal kdysi 800kc za GW2 a kdyz jsem se k nemu ted po pul roce vratil, nakopavam prd*le uplne stejne jak kdyz jsem hru opoustel. Zadne OP ani p2w. P2p nebo b2p, nic jineho nestoji za ten cas ani penize. F2p je zlo. Az to nejaka mmorpg hra zmeni, rad sva slova vemu zpet.
    • Rejsek
      Mel jsem na mysli spise mmorpg. Ostatni mmo hry nehraju tak nemuzu soudit. Pokud f2p znamena to, co ukazuji soucasne mmorpg, treba i Drakensang, ze f2p=nolife, tak me to mrzi, ale to fakt ne. Pokud GW2 se svym ferovym modelem i po te dobe facha, proc nemuzou ostatni?! Kdesi byl jeden komentar, ktery to dobre vystihl: neplatici jsou ve f2p hrach predevsim na to, aby meli platici koho zabijet. Jasne, ze si zaslouzi platici neco navic, ale ten rozdil nemusi prece byt tak svinsky propastny a do oci bijici. Tot vse.
    • ja hral jen dve free2play hry, ghost recon online a nosgoth. ani u jedne jsem nemel pocit že by to bylo p2win, naopak
    • Path of Exile?
  • kolik je to hodnocení? nemůžu to přečíst sem ještě vožralej ale vypadá to jako pětka
  • Máte tam chybku.6 gb a ne 600mb.
  • hrajte zdarma Drakensang Online třeba tady: http://hrejsi.eu/drakensang
  • okmažitě zapínám adblock, když tu není číselné hoDnocení *16* *16* *16*
    recenzi jsem samozhřejmně nečetl, chci se jen v diskuzi hádat, zda je toto lepší film než oRdeR... *11* *12*
    *3*
    • Stay peasant pls.
  • Bez peněz do takových her nelez.
  • Všichni přeci ví že MMO (až na vyjímky) se přece nehodnotí. *5*
  • BoB.2
    Tahle hra mě stála plno času a peněz ale nelituji ani jednoho. *5*
  • je tam stále google translator čeština? Když jsem to před x letma zkoušel hrát, musel jsem přepnout na ENG ( a nebylo to lehký, furt mi to tam cpalo češtinu dle regionu), protože žádná věta nedávala smysl - vůbec nešlo poznat, co se vám kdo snaží říct, větší zprznění překladu jsem v životě v ničem neviděl.. vzhledem k tomu, že autor recenze se zmiňuje o přešlapech v češtině tak nevim, jak si to mam vyložit? takovou tzv. "lokalizaci" bych totiž jako plus rozhodně nezmiňoval :)
  • MickeyMutant
    Zásadně nesouhlasím s hodnocením! To číslo je nehorázně subjektivní.
    • Keyz
      Navíc ten "?" vypadá jak kdyby sám autor nevěděl jak to tedy nějak ohodnotit :)

      Kdyby tam jiný znak, třeba "-" :)
      • MickeyMutant
        Třeba je to první vlaštovka v novém systému hodnocení. Eurogamer v tomhle směru inovuje, proč by nemohly Games. Bude to všechno mnohem jednodušší. Vzhledem k tomu, že se známky 1-5 stejně skoro neudělují, stačí vymyslet znaky pro šestku až desítku. Navrhuju:
        6 = ◊
        7 = ?
        8 = ±
        9 = *
        10 = !
        Kdyby někdo chtěl mermomocí udělit nižší hodnocení, stačil by třeba znak "†". Z toho mi jasně vychází, že Drakensang dostal sedmičku, což 57-58 % čtenářů neurazí, 12 % potěší a 30-31 % nasere.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit