Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nic pro socky. *5* *5*
  • Cesta do pekel plať,abys to někam dotáhl.Stálé přidávání zbytečností,podvody některých hráčů,které snadno prochází,pak si v pvp mastěj ego.Stereotip ve hře na max levelu.Náhodný drop HAHAHA.Nehrát!!! *3*
  • Baví tě hrát hru, která nemá vyrovnané postavy a abys něco dokázal, musíš zacinkat penězi, i když lepších výsledků by měl dokázat i ten, který do hry nehodí ani korunu? Drakensang se tváří jakožto Free2Play, ale ve skutečnosti to tak není.
  • Drakensang online,nový trik,tahá lidem z kapes peníze. *3*
  • Chtel bych se zeptat tvurcu hry drakensang online kdy bude event hrad krákor?budu rad kdyz napisete kdy
  • Poměrně slušná zábavná akce, ale cesta do pekel, plať abys hrál, pokud chceš vůbec uspět. Takovéto šílenosti raději nehrát. Lepší si zaplatit měsíc hraní v nějaké jiné MMORPG. *16*
  • Zkuste path od exile, je free2play(ne jako wot, ale jak dota) a můžete si tam skládat a upravovat schopnosti jak chcete, prostě super diablovka
  • Jack1947
    To znamená jakože zase bude? *13*
  • p2w sracka, d3 je slabota, ale aspon uz nie je p2w
  • Hra je pay to win... ale až ve vrcholné fázi a to je získat gemy... Nejlepší šutr na útok vyjde asi na 5000 Kč. Když budete chtít našutrovat postavu na maximum, tak si připravte přibližně 180 000 Kč.
  • To ?/10 vzniklo předpokládám tak že dostali jsme zaplaceno za 8/10 spíš 9/10, ale hra je tak na 6-7.
    Pokud napíšeme osmičku tak urazíme hráče a svoji práci. Tak to vyřešíme tímhle kočkopsem.
  • Rejsek
    Mel jsem na mysli spise mmorpg. Ostatni mmo hry nehraju tak nemuzu soudit. Pokud f2p znamena to, co ukazuji soucasne mmorpg, treba i Drakensang, ze f2p=nolife, tak me to mrzi, ale to fakt ne. Pokud GW2 se svym ferovym modelem i po te dobe facha, proc nemuzou ostatni?! Kdesi byl jeden komentar, ktery to dobre vystihl: neplatici jsou ve f2p hrach predevsim na to, aby meli platici koho zabijet. Jasne, ze si zaslouzi platici neco navic, ale ten rozdil nemusi prece byt tak svinsky propastny a do oci bijici. Tot vse.
  • ja hral jen dve free2play hry, ghost recon online a nosgoth. ani u jedne jsem nemel pocit že by to bylo p2win, naopak
  • Path of Exile?
  • Rejsek
    Neni to free2play, ale free2pay, jako vsecky ostatni f2p mmo. Koncept je moc hezky, kdyz pominu absenci uplne zmeny ovladani, ktere fakt programoval d*bil. Jsem rad ze jsem dal kdysi 800kc za GW2 a kdyz jsem se k nemu ted po pul roce vratil, nakopavam prd*le uplne stejne jak kdyz jsem hru opoustel. Zadne OP ani p2w. P2p nebo b2p, nic jineho nestoji za ten cas ani penize. F2p je zlo. Az to nejaka mmorpg hra zmeni, rad sva slova vemu zpet.
  • Stay peasant pls.
  • kolik je to hodnocení? nemůžu to přečíst sem ještě vožralej ale vypadá to jako pětka
  • Máte tam chybku.6 gb a ne 600mb.
  • hrajte zdarma Drakensang Online třeba tady: http://hrejsi.eu/drakensang
  • okmažitě zapínám adblock, když tu není číselné hoDnocení *16* *16* *16*
    recenzi jsem samozhřejmně nečetl, chci se jen v diskuzi hádat, zda je toto lepší film než oRdeR... *11* *12*
    *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit