Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MickeyMutant
    Třeba je to první vlaštovka v novém systému hodnocení. Eurogamer v tomhle směru inovuje, proč by nemohly Games. Bude to všechno mnohem jednodušší. Vzhledem k tomu, že se známky 1-5 stejně skoro neudělují, stačí vymyslet znaky pro šestku až desítku. Navrhuju:
    6 = ◊
    7 = ?
    8 = ±
    9 = *
    10 = !
    Kdyby někdo chtěl mermomocí udělit nižší hodnocení, stačil by třeba znak "†". Z toho mi jasně vychází, že Drakensang dostal sedmičku, což 57-58 % čtenářů neurazí, 12 % potěší a 30-31 % nasere.
  • Bez peněz do takových her nelez.
  • Všichni přeci ví že MMO (až na vyjímky) se přece nehodnotí. *5*
  • BoB.2
    Tahle hra mě stála plno času a peněz ale nelituji ani jednoho. *5*
  • Keyz
    Navíc ten "?" vypadá jak kdyby sám autor nevěděl jak to tedy nějak ohodnotit :)

    Kdyby tam jiný znak, třeba "-" :)
  • je tam stále google translator čeština? Když jsem to před x letma zkoušel hrát, musel jsem přepnout na ENG ( a nebylo to lehký, furt mi to tam cpalo češtinu dle regionu), protože žádná věta nedávala smysl - vůbec nešlo poznat, co se vám kdo snaží říct, větší zprznění překladu jsem v životě v ničem neviděl.. vzhledem k tomu, že autor recenze se zmiňuje o přešlapech v češtině tak nevim, jak si to mam vyložit? takovou tzv. "lokalizaci" bych totiž jako plus rozhodně nezmiňoval :)
  • MickeyMutant
    Zásadně nesouhlasím s hodnocením! To číslo je nehorázně subjektivní.
  • Že by skrytá reklama? Tyhle hru znají všichni co si chtěli zahrát cokoli přes prohlížeč :). Hra byla spuštěna v roce 2011, takže 4 roky zpoždění :). Asi upadá zájem a tak se píšou recenze :).
  • super, po šesti letech co je hra venku konečne recenze *4*
  • walltar
    ?/10 ... pěkný *4*

    To chce častěj!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit