Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • victor
    Hoši proč jste to posadili na čtyři kola ? Vždyť se to hraje jako Wipeout !( viz video s Pagani Huayra)! Krásný sociální wipeout , to je to pravé zaklínadlo na PS4 ;)
    • presne ten pocit z videi mam taky, po zatoceni se natoci jakoby obe napravy..pro me nehratelne. Mozna tak za 100 kč :)
  • neví se něco o podpoře 3D ? taková hra se k tomu uplně vybízí, plastičnost a hloubka by z toho udělala těžce návykovou věc
    • To by to pak běželo v 15fps, už takhle s tím má ps4 plný ruce práce.
  • Mato1987
    S tými recenziami sa za posledné týždne roztrhlo vrece a ja rád čítam tieto profesionálne napísané články. Hodnotenie mi príde ako omnoho vyššie nad moje očakávania a som príjemne prekvapený, to znamená, že na vianoce si okrem tlou remastered a killzone sf kupujem aj práve driveclub :)
    Len tak na záver by som chcel dodať, že keď si porovnáte túto recenziu, jej obsah s recenziou a obsahovou stránkou od toho obézneho šaša vanoorda z gamespotu tak to je ako keby ten vanoord hral úplne inú hru.
  • JE TO M*DKA ZKURVENÁ. Fyzika aut na p*čuuu. Okolí na p*čuuu. Tuning na p*čuuuu. Cdečko dobře hoří. *8* *8* *7* *7* *6* *6* *5* *5* *16* *16* *1* VYM*DEJ SE
  • Hra hodná tak maximálne 5/10, ale chápem, že exkluzivite sa musí dať minimálne 7-8/10 aj keď je to hovadina. To už začína byť pravidlom.
  • Hra je mimo muj zajem, nebudu do ni rejpat, snad jenom konstatuji ze obrazky vypadaji hezky. Ale chci se zeptat, jak proboha hrajete zavodni hry na 30 fps? Nemam zkusenosti s hrou na TV, hraju si simulatory na monitoru. Ale jakmile mi framerate pada pod stabilnich 60fps, je to pro mne vopruz. Uz 50fps skube a nemuzu na to koukat. Vzdy obetuji dost casu vyladit kompromis pro grafiku, aby ta 60ka slapala stabilne.
    Jako strilecku muzu klidne hrat s nizsim, ale rychly pohyb ve voze na 30 fps, to mi hlava nebere.
    • Kozy
      Úplně normálně.
      • Ristoro
        NFS Rivals se úplně normálně hrát nedal a to byl na 30fps.
        • Po pul hodine me z toho bylo zle, ale tezko rict jestli to bylo jenom z poctu snimku nebo i nevolnost z kvality hry. Ja 30 FPS u zavodnich her taky nechapu!
  • Odulin
    No tak jste mě asi přesvědčili svým optimismem. Jdu to koupit na US account.
  • Čau, založil jsem si Club, nechce se někdo přidat, chtěl bych vytvořit čistě českej club takzž se nechci připojovat do nějakých už založených. Jméno clubu: CzechSharks, Můj nick: Martin CZ
  • pokud je tu někdo kdo skutečně driveclub hraje....jen bych potřeboval poradit jak se zbavit me rozjete kariery a začít znovu....díky
  • ucho
    hm, recenze pozitivní. tak uvidím, jak to sedne do ruky, a pravděpodobně upgraduju.
    • ty hrajes snad kazdou druhou hru co vyjde. I auta. Ty jsi borec
      • ucho
        tak to netuším, kde jsi byl na té každé druhé hře, co vyjde, ale budiž :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit