Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Celej námět hry se mě nelíbí... Hrát proti mágům, hned od začátku? Proč proboha? Já je v obou dvou hrách podporoval, ne že by se mě jejich retardace nějak líbila (každá skupina nezávislých mágů musela být plná bloodmagů), ale byla to moje cesta hraní. Teď už od názvu hry vím, že budu proti mágům a nebudu moci nijak bojovat za jejich samostatnost. *7*
  • Cosi
    Isabela.
  • flash789
    To je duraz na personalitu postav, a ze vseho nejdulezitejsi jsou romanky postav...to ze polovina skillu je k nicemu a ze rozvoj postav není poradne nikde videt uz nikoho nezajima..hlavne ze se soulozi ve stanu:)
  • Magister_Peditum
    To tedy bude parta gerojů do nepohody. Polovina teplá, druhá ufňukaná. *15*
  • Keyz
    Přece nepůjdou do boje řádně naleštěný *1* I prase se musí vyleštit aby nějak vypadalo!
  • tomocz
    Jo, mě taky zdechla... a na Sabrinu jsem úplně zapomněl! Ta měla dobrý bazzzingas. If you know what I mean xD
  • flash789
    A ještě si chudinka slape na jazyk..hmm...to se všechny hry na frostbitu lesknou jak psi gule?, to je jak z roku 2008:)
    A hlavni hrdina/ka bude nemej jako ten fousac z páčidlem nebo bude mluvit?
  • Morraw
    Podle xichtu a toho, co o nich zatím bylo řečeno.
  • jestlipak tentokrát nepsalo dialogy a scenar desetilete dite *7*
  • je to jeden z minimálne 5 charakterov, ktoré už teraz viem, že nepoužijem...
  • Morraw
    Já měl hned ze začátku zlost, že tam není ženská qunari společnice, se kterou bych mohl mít romanci. Navíc jsem udělal tu chybu, že jsem si nechal Hawkův defaultní skin, což se vůbec nehodilo k tomu zlému hernímu stylu.
    Sestra mi naštěstí umřela v Deep Roads, pak jsem ale musel vzít tu elfku a ta byla zas ufňukaná jako děcko. Lepší už byla Tallis z DLC. Pak jsem měl Isabela, ale ta mě naštvala jak ukradla tu knihu a já musel zabít Arishoka. Poslední kapka byl akt Anderse.
    Na druhou stranu je zábavné hrát zlou cestou a být totální asshole. V čemž hodlám pokračovat i ve trojce.
  • tomocz
    Já jsem ho přefiknul vejpůl. Zrada se neodpouští!
  • flash789
    Tak pokud vim nikdo trojku nehral ještě, takze soudit jak moc budou spolecnici na prd je trosku mimo, tedy jestli to nehodnotis jak byva v dnesnim svete zvykem..podle ksichtu..
  • já chci Zevrana, chtěl bych ho ještě jednou přefiknout .)
  • tomocz
    Ještě sestřička byla ve dvojce v pohodě... jinak máš asi pravdu. Jo a pak ještě ta elfka se dala, ale to protože měla hezkou postavičku a pěkně se kroutila... :D
  • Morraw
    Nejsi. Ze dvojky byl jediný Varric, kterého jsem akceptoval. Ostatní jsem nesnášel. Takže Varric je jediným jistým společníkem ve trojce. Cassandra by taky nebyla špatná, ale bude bojovník, což bude i má hlavní postava, a dvě stejné classy nechcu. Rogues a mágové zase stojí za prd.
    Oproti jedničce, kde bylo mnoho skvělých společníků, jsou dvojka a trojka katastrofa.
  • Jack1947
    Změkne, přece nebude kazit partu ne? *3*
  • flash789
    jezismarja to je ale drzka..tfuj...ale rad si to zahraju:)
  • Jsem jediny komu vsichni spolecnici ve hre prijdou strasne nesympaticti?
  • tomocz
    Super, vítejme v době, kdy spoilery chrlí samy herní firmy. Už to vlastně ani nemusíme hrát, ne? Když nám všechno vykecaj měsíc předem...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit