Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To je jako bys ocekaval, ze si zahrajes na PC novyho Maria, nebo Zeldu. Nemozne ;)
  • Já jsem PC hráč, tak se ti omlouvám, že nevím kdo je ND . Tak se klidně osyp, že bych to rád viděl i na PC. Pfff..... achjo je to stále ta samá písnička, s vámi je to únavné, kdo a co, konzole vs. PC, bla bla bla *15* Jen se mi ta hra moc líbí, a chtěl bych jí vidět na PC, to je toho tolik ? Asi, pro některé ano. A konzoly si nebudu kupovat, byly by to pro mě vyhozené peníze ani tolik nemám, byl jsem a zůstanu PC hráč :) ale konzolisty mám rád ! :)
  • Ne, nebude to na PC, proste nebude a nic se s tim neda delat. Kombinovani predmetu mi pride jasny jako v kterykoli jiny hre, kde se predmety kombinuji. Neco je logicke, a co neni, na to si proste prides sam. Jako to bylo napriklad v Alone in The Dark. Co se tyce rozlehlosti, po zkusenosti s podobnymi hrami si myslim, ze to bude takovy o neco rozlehlejsi koridor s iluzi otevreneho sveta :)
  • Na PC to nebude na 110%. Naughty dog je vlastnen Sony.
    Jinak to zcela urcite bude koridorovka, ale me to treba az tak neva.
  • a přesně proto sem ps3 věrnej *16*
  • Jasne, od ND hra na PC...nemyslis vazne
  • hmm, bohužel jen na PS3...
  • Hm... Vypadá to velmi slibně :-) Mě by nejvíce zajímalo, jestli hra bude, jen v koridorech, které se budou zdát, jako by otevřené. Jinak je boj opravdu zajímavý, a excelentně jsou zpracované souboje na blízko. V nich je vidět pravá syrovost, spojena s chutí přežít. Z vide jde vyčíst, že bychom se při hraní mohli vyhýbat přestřelkám a nepřátele likvidovat pomocí zákeřných taktik. Ale otázka je ta, jestli vytáhnu pistoli na přeživšího, který drží v ruce klacek, tak jestli bude couvat, uteče nebo zaútočí ? Doufám, že si dají vývojáři s umělou inteligencí pořádně zabrat.

    Ve videu je vidět, jak si vyrobí primitivní molotov koktejl, je tam vidět i další věci které má v batohu a co si dále může vyrobit. Teď vystává otázka, jak bude získávat předměty, jakým způsobem a také kde sežene plány na další předmět. Očíhne ? Přečte si to někde v knize ? Potká spřátelené přeživší ? A zajímavá myšlenka je ta, že si do svého báglu bude moci dát, jen omezený počet věcí a hráč bude muset dumat co se mu hodí a co ne, skvělá představa.

    A ještě to udělat a PC a budete nejlepší :) Není to útok na konzolisty ! Ale PC má lepší možnosti, a já bych chtěl mít velký svět, ve kterém bych musel přežít, jako DAY Z :)

    Váš Werdes, alias Werde
  • Jak ti nemuze bejt jasny, jak se to bude ovladat, kdyz si hral Uncharted? ;)
  • To je mi lito, ze se nelibi, ale urcite ne! :)
  • Watch Dogs!!!!
  • Tak to bylo drsny a surovy. Asi to bude linearni koridorovka, coz moc nemusim, ale u U2 mi to nevadilo (u U3 uz jo, ta me tak nechytla). Taky mi neni uplne jasny, jak se to bude ovladat, asi tam bude tlacitko bojuj a on uz pak bojuje sam podle sveho, coz vypada efektne, ale z herniho hlediska to bude nejspis primitivni konzum. Jeste nevim co si o tom mam myslet.
  • God-of-War
    Ty p*čo...Ta grafika je fakt mega. Bude to těžkej mazec *14*
  • dámy a pánové, první hra z třetí osoby roku 2012 kde (alespoň podle ukázek) A.I. konečně není na úrovni kačenek na střelnici.
    A pozor, herní avatar dokonce reaguje na zásahy střelnou zbraní!

    Konečně, konečně se někdo probral....škoda že to asi bude PS3/4 exclusive. Ale i tak jsem rád. Jen víc takového přístupu.
  • Kdo to má pořád hrát ty hry... ještě že to nevyjde na pc *1*
  • Urcite ne.
  • Vypada to herne lip nez Uncharted, i kdyz pro me je to tema a design dost podobne Enslaved, coz byla taky super hra. Urcite to ale bude jedna z nejlepsich vychazejicich her. Dokonce inventar to ma. Mam rad fuzi zanru.
  • na PC to asi nevyjde ze? *12*
  • *14* *14* *14*
  • *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit