Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Sr_Lobo
    Tak kdyby to melo singl coop jako Divize akorat v otevrenym svete s vetsi variaci questu urcite bych se nezlobil.
    • Tak doufam že to jako Division nebude... Division je takový simulátor paintballu, když do nepřítele vyprázdníž zásobník, tak ho to možná bude trochu bolet... Jmenuje se to Ghost Recon.. tak ať se to drží své značky.. hlavně těch dílů před Future Soldier, kde dostat kulkou něco znamenalo jak pro NPC tak pro hráče...
    • ty ses taky "divize"
      • Sr_Lobo
        Nejaka hluboka pripominka ?
    • swat0013
      Jestli to bude zabugované jako The Division, tak tomu nějaká větší variace questů fakt nepomůže...
      • ja tyhle posty proste miluju :D
      • V den updatu mi nešlo vlézt ze hry do Uplay, neviděl sem zprávy od přátel a nefungovalo měření FPS, to vyřešil restart klienta. Pro jistotu sem nechal překontrolovat i soubory hry, vše v pořádku.
        Včera sem vlezl ve skupině do inventáře a myslel že mám epileptický záchvat, naštestí to byl jen nechutně rozmazaný inventář. Pak sem se rozhodnul napsat do chatu jenže mi následně zamrznula postava. A když nedělalo jedno nebo druhé pro změnu mi nešlo ve skupině rychle cestovat. Vždy to spravilo odhlášení a následné připojení ale byl to neskutečný opruz. Nakonec mě to k psaní do skupiny pustilo ale vykazovalo to nějakou chybu takže spoluhráči stejně neviděli co píšu. Ve výsledku sem zcela rezignoval a jako tupec jen šel tam co ostatní a kropil co mi přišlo před hlaveń.

        Možností jak získat kredity je teď víc a já to vítám, problém je že je nemám za co utratit. Zbraně totiž končí 204 a nákoleníky, masku měnit nepotřebuji a jinak v nabídce zbývá už jen brak. Navíc nové sety mě svými vlastnostmi vůbec nezaujali, nějaká vlastnost by bodla ale ne když je až na druhé nebo třetí pozici.
        Nová mise se mi líbí. Mě hra paradoxně nejlépe fungovala hned po vydání.
      • Sr_Lobo
        No ted je to prej dost v pytli ale jak sem to hral ze zacatku tak sem si na to nemoch stezovat, dvakrat padly servery a jednou sem musel opakovat quest, takze bych rek ze jeste v ramci moznosti. Jak to vypada ted sam z vlastni zkusenosti nevim.
        • swat0013
          S tím naprosto souhlasím. Ze začátku mě ta hra strašně chytla (mám asi 107 hodin), ale pak začaly skvělé updaty a hra šla do háje. Přidání incursion, kde se neukládá žádný postup (je fakt sranda, když při vlně 14 nebo 15 padnou servery...), o jejich oblbování různými glitchy ani nemluvím...
          Změna padání věcí, kdy autoři nějak zapomněli zmínit, že u bossů lvl 32 je jen mizivá šance na cokoliv lepšího než myslím 163 GS item. S tím změněný crafting, kdy změnu cen k výrazně horšímu by omluvil lepší loot systém (ten se ale nekonal).
          Že se questy tak nějak opakovaly, to mi ani nevadilo, ono aspoň s tím jsem tak nějak počítal, ale že prakticky vždycky po updatu nepůjdou denní mise (kdy je navíc výborný Ubisoft nahodil vždy až při server restartu, takže se klidně nedaly plnit 4-5 dnů), že výbavu budou mít prakticky jen ti, kteří si ji získají podvodama (a pak díky skvělému systému PvP drtí všechny v Dark Zone), že například od začátku hry jistý item ukazuje jako jistý atribut + weapon damage, ale ve skutečnosti dává stability nebo něco takového (aneb jak vyhodit asi 100 Phoenix creditů), to že se víceméně hra tváří, že vyžaduje více povolání, ve skutečnosti všichni běhají s SMG, sniperkou, pulsem, healem a survivor linkem (který je neskutečně OP), že to po každém updatu ani nemělo cenu hrát, protože první dva dny byly servery naprosto nestabilní, že se VŽDY objevil nějaký glitch, kdy nikdy nikoho nepotrestali, že ho zneužíval, počet hackerů apod. - to jsou všechno věci, co pro mě momentálně tu hru už zabily.
          Nehrál jsem tu hru přes dva týdny - a minimálně zatím ani není důvod, ono už jen když se člověk díval na fora, tak tolik nespokojených topiců jsem snad u žádné online hry neviděl...
          Shrnul bych to jednoduše - nápad a námět zajímavý, provedení naprosto tristní, co fungovalo, Ubisoft rozbil, co nefungovalo, to rozbil ještě více. Myslím, že to byla má první a poslední hra od Ubisoftu *16*
  • Lukyz
    Vypadá to zajímavě i když strašně klišoidně.
    Navíc je to od Ubisoftu, takže pořádná dávka skepse je určitě na místě.
    Tipnul bych si, že 50% gameplaye bude podle Ubi šablony pro openworld - osvoboď tohle a tamto pro odkrytí mapy, sesbírej XY ukrytých balíčků pro upgrade YX atd. atd.
    • SkillJam
      A bude to stejně zabugovaný jako The Division, toho se bojím nejvíc...
    • 50%? Ááá pán je optimista :D
  • Hry od Ubisoftu ještě někoho zajímají? *1*
    • Samozrejme, proc by ne. Ne kazdej je masovej knedlicek vezouci se na radoby nazorech a vykrikach do tmy nekoho jinyho (vymastene vetsiny) a ma svuj vlastni mozek, kde neshledava nejakej downgrade a podobny naprosty kraviny jako vec zavaznou, nybrz jako vec naprosto normalni a rozhodne z toho nevytvari bakalarsky prace nesouci nazev "Ubisoft lhal" apd.

      Dale si take nedela iluze ze to bude neco jinyho nez alternativa Division a taky uz dopredu vi, ze content projde za 14 dni, potazmo mesic a pak zase pujde o dum dal a s timhle vedomim si to taky koupi - tudiz jinymy slovy nema potrebu pote brecet jak ocekaval od takove hry vetsi trvanlivost apd. - posty naivistu, kterejch jsou tady plny diskuze.

      Takze ano, hry od Ubisoftu zajimaji spoustu lidi.
      • Tak pozor zase.. Jmenuje se to Ghost Recon.. takže od toho klon Division vážně nečekám a byl bych po právu zklamaný, kdyby to tak bylo.. očekávám od toho Ghost Recon.. Tedy kulky zabíjí lidi...
        • Kulky zabíjí lidi? To ty holky s nima nesmíš tak dusit...
          • Moje kulky zabíjí holky... kluky.. všechny...
      • Měl by si být potrestán středověkým trestem, protože si dovoluješ říkat nepříjemnou pravdu, podloženou argumentama.
        • Jinymi slovy nesmis od ubisoftich her absolutne nic ocekavat a ve vysledku nebudes zklamany.
          To je argument jak svin. *1*
          • Hezky umíš převracet slova, ale on nic takovýho neřekl. Řekl, ať si neděláš přehnaný iluze.
    • Mě, konkrétně tahle.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit