Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • otvírá oči .... JO konzole nic moc tedy nezvládnou
  • tak to je hnus grafika a hratelnost nebude o dost lepší
    • Když už ani trollit neumíš, tak vůbec nepiš. Díky *5*
    • walltar
      Hej a čísla do sportky bys neměl? Jasnovidecká pomoc se vždycky hodí.
    • Víš ty blbe vůbec,že je pondělí?
  • Nevítej jak se jmenuje ta písnička? Dík.
    • Ok už mám - Stevie Wonder ~ Skeletons - kdyby někdo chtěl.
  • No tak by se recenzent měl "kousnout třikrát do zadnice", protože zjevně nikdy neslyšel o postupu vytváření podobných trailerů...
  • nechapu k čemu hrat chození po meste a jezdeni v aute kdyz muzu vyjit ven *7*
    • Cypri
      Zkusil jsi někdy zabít člověka? Fakt to jde, neni to jen ve filmu a hrách, jde to i po měste stačí vyjít ven...
      • :) ne každej touží po tom vyzkoušet si zabít člověka
        • ok, omluva těm pár jedincům, co si to vyzkoušet chtějí :D
        • Proto tu je jeste farmville a sims *5*
      • Toto mu ani neříkej! S tím jeho nechápáním téměř všeho by to nemuselo dopadnout dobře.
    • Cody...můj milý Cody...ty nechápeš evidentně víc věcí,
  • Problém dnešního vývoje grafiky je v tom, že posun sice není malý, ale je ... drobný. Hezká věta... Chci říct, že vývoj je, ale pro normálního člověka to není moc uspokojující, když ten vývoj spočívá hlavně v detailech, které vlastně jsou pro zrak přirozené, tudíž často vůbec nepostřehnuté... Taky bychom měli počkat, než vyjde ta pořádná verze, t.j. na PC.
    • Caincz
      pořádná verze, tj. PC :D :D :D :D Tak zrovna v kontextu GTA jsi mě teď pobavil, děkuji za vylepšení šedivého pondělka.
      • tak svym způsobem má určitě pravdu. Minimálně u GTA IV je hraní na X-boxu vs. PC. na vysoký detaily nebe a dudy....dohlednost, vyhlazování, fps a bla bla bla
        • Caincz
          No tak samozřejmě, až to za pár let pojede na pc bez problémů (mám rád R*, ale víme, jak jsou na tom s pc konverzemi, že), tak to určitě bude ta "vizuálně nejlepší" verze. Ale tak to my už budeme mít dohráno a budem hrát třebaaa....další Red Dead hru? Jinak tohle není nic hateful, už jsem několikrát všude možně tady po diskuzích psal, že je mi šumafuk, na čem kdo hraje, ale GTA je z podstaty konzolovka.
          • Proto GTA puvodne vyslo na pc
            • Caincz
              Ano, zpětně mi došlo, že to někomu nedojde, proto doplňuji "nová generace", čili od trojky.
      • Pochopitelně jsem myslel co se detailů týče, ne optimalizace. Ale to samozřejmě místní hate-chtivé části komunity nedojde, přestože je to diskuze o grafické úrovni.
    • GTA V si koupím kvůli hratelnosti ne kvůli grafice. I kdyby ji měla nachlup stejnou jako IV. ani trošku by mě to nenaštvalo. Tím nechci říct že posun grafice není příjemnej.
      • Nějak mi uniká spojitost s tím, co jsem psal *1* . Poukazoval jsem na ty věčně nespokojené kritiky grafiky, kterým stačí nálepka CryEngine 3 a už jásají.
      • Noo zase ja by som bral na Gothic 1 datadisk a tiež by som sa nehneval, keby bol v starom šate :))) Teda dnes už by to bolo ,,DLC,, :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit