Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zrovna jsem byl na hajzlu a ta moje sra*ka vypadala jako tahle hra...
    • Tak to si v tom hajzlu měl zůstat !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    • Mně se líbí, jak je tenhle komentář u náhledu na článek, na hlavní stránce. *1*
    • Paneboze...
  • Když vidím to zběsilé poletování mezi NY mrakodrapy, chybí mi tam akorát Godzila
    • Jen blbni, nekdo si to precte a jeste ji tam do listopadu dodelaji. Ale jinak bomba. *2* *4*
  • Podla mna su uz ty americania fakt trapny furt to iste rusi su zli a amici su andilci *11*
    • Joha
      žeby zostatky zo studenej vojny? Ale na druhu stranu... Ruskí vývojári si z američanov moc srandu nerobia :P
    • To jo, ještě když vidím na videu ten úkol ''Flank The Russians on Wall Street'' tak si hned říkám přoč furt dělají z těch Rusů toto OMG *10* *10*
  • 1. video - jeden obrovsky tunel.. a po celych tech 13 minut to bylo skoro furt jedno a to same, jedine s rozdilem stridani lokaci, ktere byly celkem sice slusne propracovane, ale totalne je srazela grafika a effekty odpovidajici roku 2006.. Ohledne AI, nevim jestli to hrali na nejake super nizke urovni, nebo je tak blba, slepa a neschopna se trefit na par metru.
    2. video - neco trosku jineho, z pocatku celkem zajimava podvodni mise, ale pak se to zvrlo v naprosto silenou akci. Ceho je moc, toho je prilis a tohle byla totalni katastrofa.
    Stale se na tom snazim najit neco pozitivniho, ale krome pribehu, ktery jak doufam bude fajn, se mi tam nepodarilo najit absolutne nic. Ani zvuk neoslnil.. *9*
    • bmarg
      Souhlasím se vším co jsi zmínil. Jednoznačný propadák, možná kdyby se to jmenovalo Call of Bored, tak možná to bude v top 100 her které vyjdou, ale kurnik.. je to Call of Duty! Jednička nastartovala celou sérii tak super, že každýmu spadla huba dolu. Dvojka lepší grafika, atmosféra.. 4ka(MW) první hra kde byl snad tak silně kladenej důraz na zápletku a filmovou atmosféru, MW2 stejné jako MW, akorát trošičku lepší grafika a jinej kabátek (pro mě DLC za cenu plné hry), ale BO co to kurnik mělo být? A teďka MW3, které graficky, hudebně, herně zaostává... Treyarch jednoznačně zaostávají a lžou nám hráčům, pokaždé: "Ano, budem se snažit zvýraznit děj hry,, a už kolikrát řikali, že si budete moci vybrat mezi X cestami, které povedou do stejného cíle. Tůůdle, furt běháte rovně, div nedržíte W (šipka dopředu) neustále... BF3 potápí tuto LEGENDU, která je již už jen legendou :)
      • Joha
        Presne ako v Duty Calls... "Boring, boring, boring!" "I am an enemy too!" "Boring!" "Au!" "Boring!" "Aaargh..." "You cannot shoot me because this is the cutscene, unless the game goes to a slow motion for some reason and I become easy to shoot. Oh no! Auuuuu..."
  • At zije tupe nabihani nekoncicich zastupu slepic hracovi pod hlaven a zmacknute tlacitko pro strelbu po celou hraci dobu.Tomu rikam adrenalin a vyzva fakt ze jo.
  • Jak znam amiky, tak by, po zadani tech souradnic na ponorce, odpalily ty rakety na vlastni pozice ... *12*
  • jinak to vypada, ze tvurci cod nam ted predvadeji velmi podobny pristup, ktery predvadeli ea sports s nhl na pc asi 7 let v rade...
  • Vypadá to jako datadisk na MW 2
    • Kterej je datadisk na MW1
      • Pokud to berete takto, tak BF3 je datadisk BF2 a BC2.........
        • Problem je,ze tady neni zadna poradna novinka,zadna snaha o inovaci ,proste nic.To i nektere datadisky toho nabidnou vic noveho nez tyhle "plne" rychlokvasky za plnou cenu.
          • Tak sakra, každej kdo hrál cod 4,5,6,7 a neoslepl musí vidět že se to chová uplně stejně jako díly předchozí. ten druhej gameplay je snad 80% skript. Jak tu někdo píše " podle čeho usuzuju " ... proosim vás nedělejte ze mě blbce.
            • nedavno vysla hra battle vs chess
        • tezko novej engine...

          Uprime CoD se proste BF3 nemuze rovnat proste nemuze..
    • Podle čeho tak usuzujete pane? Podle toho, že to má stejný engine? To je pak velmi hloupé od vás. Je to pokračování příběhu, který začal už v MW1, je logické, že to bude podobné. Moc horko, že?
      • to ze je to pokracovani neznamena ze staci kdyz daji par novych textur .. splacnou nove mapy a vymysli neco jako pribeh na pozadi aby to vypadalo, ze cesta z A do B ma nejaky smysl .. je to proste recyklovana rychlokvaska .. ktere, kdyby chteli muzou vydavat kazde 2 mesice bez ztraty "kvality" ... i presto verim ze to stejne jako MW1 a MW2 bude pomerne zabavny brainwash pred spanim nebo o pauze na kafe .. korat bych byl rad kdyby to vydrzelo dyl nez jeden vecer ... (ja vim je to MP .. ale ten jde bohuzel mimo mne .. a moznost koupit SP za jeho skutecnou cenu treba 150-200 nemam ) ..
      • Stejná grafika,stejné animace,stejné zvuky atd.Takto si nepředstavuju uplně novou hru ale datadisk.Tohle by neměli prodávat za takovou cenu.Ale když si to i tak koupí ještě více lidí než předchozí díl, tak proč ne
      • Táhni už!
  • kristovy fulgentni jatra - tak jeste jinak, pro tupejsi deti zakladni skolou povinne, sjedeme si zakladni ekonomicke pojmy. Mam herni serii, u ktere pokazde, kdyz vyjde novy dil, tak trha rekordy prodejnosti. Co si z toho vezmu za ponauceni? -> lidem se to zrejme libi. Reknu si fajn, udelam dalsi dil podobne. V prve rade jde totiz porad dokola jen o penize. Nikdo nechodi do prace kvuli pocitu "taaak dneska sem si zase pekne zamakal, sice nebudu mit co zrat, ale nevadi, protoze mam dobrej pocit". Ale to nikdo z vas deti nechape, protoze penize se dostavaji od rodicu ze. Dalsi vec, nize v diskuzi sem cetl slint typu ze prodali miliony kopii, tak by sakra mohli udelat novej engine - uvedomte si, ze veskery vyvoj plati vydavatel, a ten plati jeste dalsich X projektu, ze kterych jich muze byt dobra polovina prodelecna, par se sotva zaplati, a jen jeden nebo dva bude vynosny a jenom tyhle vynosny projekty zalepi diru po tech prodelecnych. Dalsi vec, system COD je porad stejny uz od prvniho dilu, od prvniho dilu je to MP hra se SP aby se nereklo. Z tech debat tady mam pocit, ze by se deckam nejvic zavdecili, kdyby z toho udelali simulator rybareni nebo neco podobnyho, jen aby to bylo jiny. A nakonec si jeste rypnu do BF3 - jsem celkem presvedcenej, ze 90% zdejsich COD hateru si to stejne sosne, BF se proda milionek, nebo dva, a priste uz je ani nenapadne uprednostnovat PC komunitu. A ted do me...
    • Battlefield bad compayn sa predalo 7 milionov a ja verim ze bf sa preda spon 2x tolko uvidis.
      A BF3 si kupim len koli MP a MW3 si mozno stiahnem prejdem singlac za 3 hodiny a zabudnem a pojdem hrat BF3 MP *3*
      • Nejprve by bylo dobré počkat na to, jak bude vůbec MP v obou hrách vypadat. Potom můžeme jako opičáci naběhnout do diskuzí a tlouct se doprsou že jsme utratili prachy za to a né za to .)
        Jinak přesně o tom to je, nechť každý hraje to co ho baví víc. Ale proč ze sebe pak dělat primitiva pomlouváním konkurence. Z obou titulů vyšlo jedno či dvě videjka a je až neuvěřitelný co to dělá s lidma a kam až je to nutí se snižovat... Let's see.
        Nebráním se ani pořízení obou titulů v konečným důsledku.
        • my words :)
    • Tohle tady nevysvětlíš. Kdo to chápe sem asi radši vůbec neleze. Udělám to samé.
  • Vypadá to moc hezky, já si pořídím jak MW3 tak BF3. Jsou to odlišné hry. CoD je arkáda, odreagovačka, rychlá a šílená Mp akce, kterou miluji od prvního dílu a BF je zase taktičtější, vozidla, více hráčů. Mě se líbí obě a rozhodně není ani jedna hra kravina jak tady někteří chytráci pořád tvrdí.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit