Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Schopne lidi vyhodili, ale ten kokkot tam koukam stale je...
  • Mahcake
    Pánové autoři už fakt nemají žádné nápady. Je to pořád to samé....
    • třeba nechtějí mít nové nápady když jim ta hra každoročně vyděla milióny a milióny v takovém stavu jakém je :), něco změnit by mohlo znamenat snížení prodejů. Až se ta hra přestane prodávat tak si třeba uvědomí, že je čas na změnu :)
  • Joha
    Tak... ak to mam porovnavat s MW2 tak je to pravdebodobne to iste - zrecyklovane textury, animacie, stary engine. Ak by som to mal porovnavat s BO... tak toto ma iste plusy ako - moze ist slobodne dopredu (nemusi cakat na spolubojovnikov a keby sa nahodou hrac rozhodol ist rychlejsie ako skript tak automaticky umre, resp. ho niekto sejme a ani nevie ako) nie je kazdych par metrov naskriptovana udalost (kazdych par desiatok pri IW), koncatiny neulietavaju ako pri zasahu granatom a HLAVNE tam nie je neustaly spawn nepriatelov.

    Ja len dufam ze im to ludia co najskor prestanu kupovat, ze CoD Elite si bude platit minimum aby sa manazeri v IW konecne zobudili a prestali s touto recyklaciou. CoD1, 2 a MW1 ma velmi bavili... MW2 uz bola recyklacia MW1 ale predsa len s novymi animaciami a aspon ako-takym pribehom... k WaW a BO sa ani nevyjadrujem... to ma na svedomi Treyarch a dufam ze cely vyvojarsky tim poputuje do jámy pekel Dana Vávry.
  • skriptovana sragora kterou si opet jako kazdy rok koupi miliony primitivu a uhratejch adolescentu.......
  • No nevim, ale uz i ty WOW momenty mi pridou trochu jako z produkce Bollywoodu
  • Xcomik
    Activision pred nekolika mesici se nechal slyset ze ty destrukce co umi Forbsite 2.0 pry zvladne i jejich ID 3 Tech Engine ktery si predelali a vydavaj ho za sve :P Jen jsem nikde na tech videiich nevidel ty destrukce :D (nejspise je chyba u me muj notebook mi zobrazuje nejakou starodavnou hru) Teda jako ten granatomet jak to pustil do toho humwee ten me pobavil :D To auto se ani nehlo jako prilepene to je proste hruza! Ta strelba po tech MI 24 jak letel v blackhawku to je snad vtip? :D Vzdyt tam bylo videt jen jak strili z toho kulometu nejake svetelka (asi efekty) a na vrtulniku nic jen zacal horet :D To snad nemyslej vazne :-)

    Ty mrakodrapy vypadaj jak krabice od ceralii :D (no mozna ty krabice od ceralii vypadaj v realu prece jen lepe:-)....

    Voda- Teda ja chapu ze se nikomu za ty dva roky nechce delat na detailech ale prosim ta voda vypada uplne stejne jak v CoD 2 (uz by s tim neco meli udelat)

    Grafika - Hmm kdyz vemu v potaz ze jsem naposledy hral CoD2 tak si rikam kurna v cem je ten pokrok od dob CoD2? Je v tom ze textury maji vetsi kapacitu (tim jsou o neco detailnejsi) Ten engine ma jadro porad na Dx 7 to je proste citelne videt na tom videu, ale snazi se to renderovat Dx 9 (jenze pak z toho vyleze takovy negraficky paskvil) to nemluvim o tom ze ten vrtulnik jak to napali do to te rozestavene budovy nic prakticky neposkodi nic neodletne jen se tam zapichne v animaci nastavi ze vrtulnik bude na dve casti a finito!

    Hra, Datadisk, DLC - Jestli tady nekdo chce psat o tom ze tohle je predrazeny datadisk tak pak v tom pripade Stalker Clear Sky a Stalker Call of Pripyat nebo Fallout New Vegas jsou plnohodnotne tituly... Nedavno jsem rozjel Borderlands ke kteremu mam i samozrejme vsechny DLC a tam jsem si zapnul hned prvni DLC tusim nazev "Island of Dr Ned" ten ma herni delku na cca 6 hodin :P Tak me napada ze kdyz ma to DLC takovou herni delku jestli to co nam tu neserviruje Activision nejsou jen prihloupla DLC :-) Jeste ze ta hra ma aspon nejaky multiplayer pro decka jinak nechapu ty prodeje! Svet je divny a divny asi zustane!
    PS: O umely inteligenci se ani vyjadrovat nebudu protoze tam zadna neni :-)
  • Paneboze, to je zase diskuze... COD bude proste COD a komu se to nelibi at to nehraje! A klidne nadavajete jaka je to sra... jak je to zastarale a hnusne, pak to vyjde, proda se toho 20mega a BF3 ktery vypada uchvatne 5 a co bude mit vetsi sanci na pokracovani?! Proste to fanousky ma, tak se s tim smirte nebo jdete rovne!
    • Ono by stačilo kdyby lidi (v případě cod děti) přestali bejt slepý a zamysleli se nad tím co se za těch 5 let zmněnilo u cod a jestli má cenu za to platit plnou cenu.
      • nejsem dítě, ale cod si taky koupím, mp nehraji, ale singl mě dycky bavil. Hold někteří jedinci budou muset překousnout, že to že se hra nelíbí jim neznamená, že ten názor vnutí i ostatním :)
    • bf bude pokračovat i tak + bude zvyšovat kvalitu *3*
      • Jseš si tím opravdu tak jistej?
        • bf 1942 nebylo v dobe vydani zdaleka tak zname a prodavane jako posledni dily BF a presto serie porad pokracuje a bf3 bude mit v ramci serie dost mozna nejlepsi prodejni cisla,takze o pokracovani serie bych se nebal.
          Spis se momentalne strachuju o to,aby z toho nebyl cod na steroidech
  • Uvodni info hovorilo mimo jine o destrukcnim systemu, ovsem ani po shlednuti techto videi netusim co tim chtel basnik rict, v cem by mel ten " novy " destrukcni system spocivat, ma nekdo odpoved?! *8*
    • Nascriptovaný sekvence kde vedle tebe spadne barák nebo střelíš někam kam ti hra ukáže a ono se to zboří :-D
  • Když si tak vezmu třeba starý Half-life, taky to byla koridorovka....nebylo kam sejít, šlo se prostě skrze level jedním směrem....jenom to bylo zajímavé a zábavné (narozdíl od tohoto).
    • Tak stary dobry HL toho nabizel vic nez pouhe strileni tupych vln nepratel co vam bezi pod hlaven...
  • El-Bravo
    pořád to samé...fakt už nevidím rozdíl mezi díly cod...kdyby se aspoň uráčili dát do doho nějaké nové prvky a vůbec zvuky zbraní které nezní o nic líp než moje airsoftka......

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit