Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • vždyť je to to samé uplně! To je datadisk pro mw2 ne?
  • Když si tak vezmu třeba starý Half-life, taky to byla koridorovka....nebylo kam sejít, šlo se prostě skrze level jedním směrem....jenom to bylo zajímavé a zábavné (narozdíl od tohoto).
    • Tak stary dobry HL toho nabizel vic nez pouhe strileni tupych vln nepratel co vam bezi pod hlaven...
  • Koukam do detailu uplne stejne jako MW2, ale tuplem vse. Takze vlastne "datadisk" s trihodinovym? pokracovanim pribehu. Ale jo proc ne, jen nam ta cena jaksi vubec neodpovida...
  • Joha
    Tak... ak to mam porovnavat s MW2 tak je to pravdebodobne to iste - zrecyklovane textury, animacie, stary engine. Ak by som to mal porovnavat s BO... tak toto ma iste plusy ako - moze ist slobodne dopredu (nemusi cakat na spolubojovnikov a keby sa nahodou hrac rozhodol ist rychlejsie ako skript tak automaticky umre, resp. ho niekto sejme a ani nevie ako) nie je kazdych par metrov naskriptovana udalost (kazdych par desiatok pri IW), koncatiny neulietavaju ako pri zasahu granatom a HLAVNE tam nie je neustaly spawn nepriatelov.

    Ja len dufam ze im to ludia co najskor prestanu kupovat, ze CoD Elite si bude platit minimum aby sa manazeri v IW konecne zobudili a prestali s touto recyklaciou. CoD1, 2 a MW1 ma velmi bavili... MW2 uz bola recyklacia MW1 ale predsa len s novymi animaciami a aspon ako-takym pribehom... k WaW a BO sa ani nevyjadrujem... to ma na svedomi Treyarch a dufam ze cely vyvojarsky tim poputuje do jámy pekel Dana Vávry.
  • Jozef123
    Veď to je MW 2 :D Zvuky rovnaké,grafika dosť podobná *11*
    • nj ber to jako drahy datadisk... jinak se to brat ani neda...
  • hmm tak už mám jasno....(mw2 jsem koupil, strávil jsem s ním pěkných 450 hodin, nelituji...black ops jsem si koupil, čehož velmi lituji, je to nejhorší hra co jsem hrál (80 hodin)...a podle těch videí je mw3 sračka, takže jestli budu tenhle rok kupovat nějakou MMOFPS tak rozhodně BF3 *4*
    • hh opravdu znalec hodnotit MP krz singl videa. Ale pokud si tech 450 hodin travil singlem tak promin :)
      • omg jasně že jsem strávil 450 hodin v MP xD v singlu asi 18 (hrál jsem ho 3x, z toho dvakrát na HC, pak s kámošema special operations dalších 20 hodin) A když hře chybí takové věci jako náboje v zásobnících (někde tu je obráze, jak ti maník hází na začátku zásobák tak v něm nejsou náboje, jen rovná plocha) ... a grafikou i hratelnostně mi to přijde horší než mw2, single mě v mw2 bavil, tady to vypadá na tupé střílení do debilní AI, stejně jako v black ops
  • Kdyby aspoň změnili engine, ať to vypadá aspoň trochu jinak. Tohle kopírování je fakt smutné. A je to na pováženou. Ty animace jsou taky smíchu. A argument, že udělat animace stojí peníze a je to náročný je opravdu směšný.

    Ačkoliv se mi nelíbí směr kterým se vydává BF3. A to tím, že se chce přiblížit téhle sérii. Přeji mu mnohem větší úspěch než CoD, kterej už opravdu je směšnej. Activision-Blizzard opravdu potřebuje přes pracky jako sůl. To co oni dělají se svýma hrama je opravdu k pláči.
  • Nuda
  • Schopne lidi vyhodili, ale ten kokkot tam koukam stale je...
  • cod je sra*ka o tom žádná ale napadlo někoho že si vývojáři třeba řekly, tenhle koncept se prodává budem takovejch 7 let dělat každej rok pořád to samý moc nás to stát nebude páč máme furt ten samej engine a je to v podstatě jen jako mission packy no jenže na tom vydělaj kvadriliony doláčků a za těch 7 let si řeknou tak a je čas to naše gigantické jmění všechno utratit a vytvořit to nejlepší cod všech dob Cod Future combat *1*
    • Souhlasim az po tu cast s tim utracenim *1* .Podle me budou soucasny koncept minimalnich investic a inovaci za plnou cenu praktikovat,dokud nektery z dilu cod nezaznamena vyrazne mensi prodejni cisla.Potom urcity obnos investuji do noveho enginu a budou soucasnou politiku uplatnovat nadale dokud opet neklesnou prodeje.
      Oni moc dobre vedi co delaji imho a zatim se jim to ocividne vyplaci.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit