Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Rozhodně nesouhlasím s recenzí, ale to je tak jediné, co mohu udělat :) v osobní recenzi jasnejch 9/10. :) Moc povedená hra! :)
    • Také s recenzí nesouhlasím jako ty, ale jak píšeš, to je asi tak všechno, co můžeme dělat. Hra je to dobrá, za poslední rok pro mě možná vůbec ta nejlepší hned po Far Cry 4, protože nic jiného snad ani nevyšlo, respektive ne nic, co by člověk po dohrání začal hrát znovu...
  • Tady se ale krásně urodilo. Zajímalo by mě, jestli tu komentářovou variaci na Mezi ploty rozehrál jeden člověk, nebo je tu vážně podobných exotů tolik. Ale asi by byla moc velká náhoda, kdyby tu takovou kombinací pubertální agrese, hysterie a legračního písemnýho projevu disponovalo víc lidí *1*
  • Aristarch
    ...aj táto recenzia mi len potvrdila...prečo na tento web už chodím čítať recenzie stále menej a menej častejšie.
  • Za mě jedna z nejlepších né-li nejlepsí zombie hra za poslední rok dva....příběhy...ovládání...až na to sekání grafiky, když vás poblije ten ferda...
  • ja se vubec nedivim, pan autor by si mel uvedomit ze za svuj clanek musi nest odpovednost, tahle stranka neni jeho soukroma nastenka, ani prispevek do diskuse, tak ty radeji nikomu nic neprej nebot si to karma vyridi i s tebou, pan autor jen sklízí co zasadil, svou recenzi poskozuje a znevazil mnoho mnoho lidí co na teto hre pracovali a mnoha lidem je jasne ze nepravem a to je prasarna mel by se stydet a taky cele tyscaligames by se melo stydet, amateri, je mi z vas spatne
  • Jack1947
    Divím se že dotyční anonymové zrážejicí pána Autora tady ještě zevlují... přeji jim těžké přistání a pokud možno bez padáku. Banán bez čokolády a strach z blízkého setkání ale ne 3tího druhu. *4*
  • jo sector ma lepsi recenzi ale nic to nemeni na tom ze Daniel Kremser jeKokot
  • hra je super, recenzia na hovno, skuste pozret sector tam je lepsia
  • tato rezecenzia nieje recenzia ale ucelovy clanok odradit ludi od kupi tejeto hry, je absolutne neobjektivna a recenzista prakticky hre v jednom kuse iba naklada, podla toho co pise by som tipoval ze da hre tak 5/10, bez ohladu na to ze ju evidentne nehral, to je jedno vysledok urcil hned na zaciatku ako na gestapackom sudnom procese, neviem ci by takato dehonestacia hry uz nemala byt aj na trestne oznamenie

    no a tu si toho blbecka mozete pozret ze ako vyzera tento call of duty fanda, uz aj bez tej recenzie je na facku, synacik
    http://doupe.zive.cz/kremser-daniel
    • "Kariéru v oboru videoher začal v roce 2008" ??? Doufám že tím není myšleno, že v tomto roce i začal hrát, protože to by ho myslím v herních zkušenostech většina z nás strčila do kapsy. Proboha a takovej člověk píše dokonce i do Levelu! Já myslel, že dostat se do herního časopisu jako je Level vyžaduje aspoň léta zkušeností, špetku literárního talentu a profesionality. A ono ne...stačí pár let hrát hry a neumět ani pořádně psát. Ostatně to dokazuje i jeho kolegyně z PC tuningu Lucie Jiříková, na kterou se tam snáší také jen samé negativní ohlasy. Jsem vcelku šokován z toho, koho do Levelu bez problémů berou :(
      • I kdyby nakrásně začal hrát v roce 2008, může mít pořád třikrát víc zkušeností než ty. Nebo snad myslíš, že ke hře se člověk dostane v den jejího vydání a pak už ne?
    • Rejsek
      To fakt myslis vyzne? A kdybys mel recenzenta po ruce, co bys mu udelal? Jen rekni, uz ted jsi debil, ale muzes to dotahnout az na uplneho idiota ;-)
  • Daniel Kremser jeKokot mehehehe a snídá čuráky

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit