Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Rozhodně nesouhlasím s recenzí, ale to je tak jediné, co mohu udělat :) v osobní recenzi jasnejch 9/10. :) Moc povedená hra! :)
    • Také s recenzí nesouhlasím jako ty, ale jak píšeš, to je asi tak všechno, co můžeme dělat. Hra je to dobrá, za poslední rok pro mě možná vůbec ta nejlepší hned po Far Cry 4, protože nic jiného snad ani nevyšlo, respektive ne nic, co by člověk po dohrání začal hrát znovu...
  • Hlavně nechápu co tady od toho kdo čekal, prostě zombie rubačka za 800 s nějakejma přidanejma elementama, já se teda bavil...
  • Z celej recenzie srší ako to autora nebavilo a ako to (nie som si istý či vôbec) dohral z donútenia. Vyčíta že je to podobné Dead Island. Však to bolo jasné od prvých trailerov a gameplayov. Veď to robili tí istí ľudia ako DI. A práve preto som si to kúpil. Lebo som chcel ďalší Dead Island. By ma zaujímalo či si Dying Light na recenzovanie vybral sám alebo mu ho pridelili v redakcii. V každom prípade mi ho je ľúto. Určite trpel ako zviera. Ale zvládol to. *1*
  • Co je proboha Daniel Kremser za člověka??? Očividně ho zombie hry nebaví, tak proč tuhle hrál? Jak může napsat že hra je generická záležitost nebo si stěžovat na GRAFIKU??? A proč sakra nazývá místo dění po celou dobu recenze HARRAM, když je to HARRAN??? Asi první recenze na games.cz, ze které jsem upřímně zhnusen. Pro mě byla hra nesmírně zábavná. Grafika dechberoucí. Ano, Dying Light si vypůjčuje si mnoho prvků z jiných her. (Jedna příběhová "snová" mise je dokonce téměř na chlup stejná jako v Dishonored) ale přesto je to skvělá zábava. Rozhodně ne nuda. Ví vůbec autor kde najít tlačítko shift? Ví, že až po jeho zmáčknutí mohl začít provádět parkour? Ví, že ve hře se vyskytuje dokonce grapling hook, tudíž se může přichytávat lanem na vzdálenější budovy a místa? A do toho lze mrzačit zombíky způsobem, že po nich například vyběhnete, v letu jim ukopnete hlavu nebo během skluzu zlomíte nohu? Velice by mne zajímalo co pan Kremser považuje za zábavnou hru, když ho tato NUDILA. Ale jak praví jeden můj oblíbený spisovatel: "Jenom nudní lidé se nudí" A nudit se u takovéhoto typu hry, tak bych skoro řekl, že autor je předčasně v důchodovém věku a už by nikdy neměl hrát hry a už vůbec NE je recenzovat.
    • Je to úplně jednoduché. Prostě ne každému stačí, že může někam vyskočit něbo někomu ukopnout hlavu, k tomu, aby si trenky zacákal vaječnou majonézou.
    • Co to mektáš za kýčoviny? A srovnávat to s Dishonored? Ty jsi snad na houbách nebo nějakém jiném opojném zboží.
      • On to nesrovnává s Dishonored, ale říká, že je tam jedna mise obšlehnutá z Dishonored. Docela rozdíl, nezdá se Ti?
      • kdo hrál dishonored i toto, musel si toho všimnout také. Mimoto "srovnávat" není zcela na místě. Jen je prostě jedna část hry skoro na chlup totožná.
  • Recenze téhle redakce se mně nelíbí.Skvělé hry neoceníte(např.Dying Light,Destiny atd.)a shity vynášíte do nebe.WTF?????.To prostě nechápu!!!!!.Kdo souhlasí
    • Neco na tom je.V nekterych pripadech to je pravta.
  • Recenzi psal zaujatý bambula, který stejně jako většina kritiků dokázal v životě pouze poplivat práci druhých. Za mě celkem dobrá hra.
  • Vidlevkrku
    Bože!! Recenzent je totální p..a !! *12* *12* *12*
  • Vážené tiscali games. Už nikdy nenechte tohoto člověka cokoliv recenzovat. Dík
    • Souhlas
  • Za mě jedna z nejlepších né-li nejlepsí zombie hra za poslední rok dva....příběhy...ovládání...až na to sekání grafiky, když vás poblije ten ferda...
  • Za mě 8 v coopu za 8.5. Čekal jsem nižší hodnocení ale 6 opravdu ne

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit