Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pan recenzent je evidentne odchovancom blbin typu CoD, kde chyti do praciek kver, a kosi bez nejakej vacsej snahy hufy enemakov sta kombajn lany psenice. Predpokladam ze si mierne pustil pri DL parkrat do gati, co mu naburalo jeho vlastny obrazok o sebe - predsaj len, ak niekto nie je zvyknuty castejsie zarevat, ovsem nie koli odflaknutej hre, ale koli svojemu vdaka chujovinam typu CoD zretardovanemu pristupu k hram, asi je vcelku pravdepodobne ze ho to nasere, najma ak dotycny patri medzi dnesnych arogantnych frackov. recenziu ignorovat, Dying Light je bomba - ovsem treba odbocit od hlavnej linie, a venovat sa aj vedlajsim questom - su castokrat velmi zabavne. U mna za posledne roky spolu so seriou Mass Effect, DA:O 1, Dark Souls 1 a 2, Skyrimom a Witcherom 2 jedna z hier ktora je dakde medzi 9 a 10...
  • Skvela hra oproti DI to hodne vylepsili ten parkour nema chybu, hodne to nakoplo hratelnost.Grafika o dost lepsia , optimalizacia ale horsia. Zo zaciatku je to dost tazke ale postupne jak sa odomykaju nove a nove vlastnosti sa vam otvaraju nove moznosti jak sa vysporiadat so zombii.Skveli napad striedania dna a noci to sa fakt podarilo. Ak ste sa bali v Alien-isolation tak tu je strach v noci omnoho silnejsi. Kto ma rad zombii tituli bude nadseny nic lepsie som nehral.
  • Neříkám že hra je uplně nejlepší ale 6/10? To snad nemyslíte vážně. Nechápu jak na tomto webu hry hodnotíte protože nové, originální, zábavné hry od vás nemají nikdy lepší hodnocení jak 7. Ale třeba takový Call Of Duty tne má skoro vždy 9/10 a přitom ta hra není v ničem lepší než její předchůdce. Myslí že redaktoři by se měli konečně odprostit od her které vycházejí každý rok a stojí čím dál víc za nic...
    • Vážně je tohle první hra o zabíjení nepřátel ? Nebo čím je tak nová a originální ? Myslím to vážně. Dík za odpověď.
      • nezájem, nikdo ti vážne na tak tupou otázku neodpoví neodpoví, myslim to uprimne
        • tak proč odpovídáš ?
          • ahoj mysliteli, moje odpoved mela 13 slov a stejně jsi nebyl schopen rozpoznat a pochopit slovo "vážně", nemám dojem, že jsi partner pro jakoukoli diskusi, jakkoli tupá by mohla teoreticky být
            • máš pravdu
    • presne, je to vysmech, totalni amateri a babralové tu písou bludy a este zato chtej prachy, ani omylem panáčci! Nejak hlouběji to analizovat a dokazovat nemá smysl, staci hodnocei FC4 a treba toho tombraidera, COD, Battlefieldu a podobnejch originálních zalezitosti. A tady najednou desne vadi, ze je to podobny dead islandu bo cemu. Trapná pakáž, tendle člověk co to napsal, je uplne mimo a nechci od nej uz nikdy zadnou recenzi cist. Stejne jak ten Volejník, FC4 10/10 NAZDAR!!!! KKS!! Od koho tu teda vlastne neco cist ha? Takže pánové z redakce, ode me ani floka, nikdy, NIKEC! absolutne bez urovně tadle stránka, uz si toho vsimám dýl
      • oba jmenovaní píšou i do Levelu, pak má ten časopis nějak vypadat :(
  • Z téhle recenze přímo čiší zaujatost a to na hru jako takovou zatím žádný názor nemám. Zejména opakování negativních slov zavání buď autorovou nezkušeností se psaním, leností či naprostou unaveností. Nelze ji prostě brát objektivně a osobně bych uvítal, když by vznikla ještě jedna recenze někým jiným, kdo píše kvalitní články a ne tyhle amatéřiny. Jako čtenářská recenze asi fajn, když to alep ostavím vedle toho jak to píšou Radek nebo Pavel, tak to je jako srovnávat slohovku první třídy s Kingem.
    • Hod sem odkaz na nejakou objektivni recenzi, moc se tesim :-)
      Jinak Dying Light bych napalil 4/10 a zcela po pravu. To ste fakt vsichni tak jednodusi ze vam tohle staci?
      • Zajimalo by me, co chces vic od zombie apokalypsy? Bohate staci volny svet,sekani hlav na sto zpusobu, zlepsovani postavy, zbrani etc. a k tomu jeste parkour a coop. Osobne 9/10.
        • Psal sem to sem uz stokrat:
          Lepsi fyziku, ta hra neni zadna zabava kdyz nenabizi vubec zadnou fyziku a interakci s prostredim, jedna plynova lahev a 3 moznosti jak zombie zabit, hmm fakt zabavny piskoviste.
          Na to jak je mesto maly je nevyrazny a nic si v nem clovek nezapamatuje, nic ho neposadi na zadek.
          Nudny questy, bez, prines, vylez.
          Zadne vztah k hlavni postave
          Vic prvku preziti, ve hre zadny nejsou.
          Co se me libilo je noc a i ten parkour chvilku bavi, pak ale prichazi nuda, nuda, nuda.
          Pokud nekdo neco vi o hrach, hernich mechanismech a prvcich vidi jak je hra odflaknuta.
          Tem jednodusim to staci a sou nadseni.
          • Half Life 2? To myslis ten prehypovany tunel? lol
          • fyzika je supr, takovej ragdol vetsina her nemá a nevadí vám to, pockejte si na witchera3 a jeho fyziku, poblouzněnci
            - ze si mesto nepamatujes je tvuj boj, ja mapu uz nepotrebuju, staci se zorientovat dle okolí či si v dálce vyhlídnout tower, jsi jen zmatený ahloupý, se hrou ale tyto svoje potíze nespojuj.

            Questy me baví

            Hlavní postava je retardovaná, ok

            Survival prvky mi staci

            Nuda nuda nuda? Pro mě zabava zabava zabava. Tak hlavne ze ty ses sofistikovanej, aspon nekdo. Tarde. Proste te to nebaví, tak zalez a nesmrd! :D
            • jaj ty si hloupej kluk, nechme to tak, diskuse nemá smysl, nechápeš psanej text
            • Opravdu chces srovnavat Zaklinace s timhle odpadem?
              Vis Zaklinac stavi na uplne jinech mechanismech a hernich prvcich, v podstate potvrdils co pisu nahore, ze Dying Light je pro jednodusi publikum.
          • Morraw
            To je ale furt tvůj subjektivní názor. Jestli já jsem jednoduchý, že mě to baví, tak ty jsi potom omezený, když si to nedokážeš zahrát.
            • Ja kladu na hry v roce 2015 nejaky naroky, treba takovy ktery splnoval uz Half Life 2 v roce 2004.
  • Vegen
    Nikdy jsem to na Games neudělal, ale tohoto recenzenta opravdu podezřívám, že hru nedohrál ani z poloviny. Vstoupil vůbec do druhého města? Nečtu nic o absolutní rozdílnosti dvou měst. Mlácení do každého zombíka na 5x? TO jako vážně? To je tuhých prvních pár hodin, jakmile se člověk dostane k pořádný mačetě, tak se prosekává hladce přes běžné zombíky :) PS: U mě se to lépe hraje na klávesnici, spíše gamepad je očista :-)
    • Iba prvych par hodin??? Tak to je super, pri 20-hodinovej kampani.
      • Ani bych nerek 20hodin kampan.
        Me to trvalo 11hodin 41minut a to jsem jeste uedela par vedlejsich questu a 1 challenge,vsechny truhly co jsem videl odemknul a mapa byla skoro cela prozkoumana.
        A Dead island mi trval 33hodin!!!!

        http://imageshack.cz/image/Li
        • A pak mema byt nasrany ,kdyz slibovali obrovsky otevreny svet,stovky questu a ta hra ma jen dohromady neco malo prez 50questu (hlavnich a vedlejsich) mene zbrani,mensi mapy,....
          jako Dead Island.
          Za vic penez jako za Deai Island jsem dostal 1/3 Dead Islandu v nudnem meste s parkourem,ktery zabavil na chvili.
    • Veskoslav
      No nevím, ale jako aby člověk prvních pár hodin sebou nosil brašnu plnou zbraní jenom proto, že zombii vydrží jako terminátor a rychle se rozbíjí, tak to není moc dobrá hratelnost a spoustu lidí to odradí. Jako neřeknu první hodinka, dvě. Ale slušnější zbraň mi přístala skoro až po třech hodinách hraní a prolézání každé díry.
      • Vegen
        Já tento pocit neměl, ale je pravda, že jsem to hrál celou dobu ve dvou lidech :-). Hra trpí tím stejným jako každý Borderlads, hra není pořádně navržena na sólování, hlavně na začátku.
        • Veskoslav
          Možná to bude tím. Ale právě u Borderlands člověk nemá takový frustrující začátek i když hraje sám. Ale v Dying jsem prostě umíral celkem dost často jenom proto, že kladivo či nůž na "tyči" se mi zlomil či rozbil. A když jsi zrovna uprostřed davu nemrtvých fanoušků, tak je to problém. Ze začátku prostě člověk musí běhat jak zfetovaná fretka a prolézat úplně všechno, aby vůbec dokázal přežít.
  • dneska uz si rika recenzent kdejaka vokurka, fakt ze jo.. sedma recenze a vyjma jednoho vlastniho nazoru, jako by jste to vsichni do jednoho vobslehli.. nevidim ve Vas ani v jednom spetku originality v projevu, vlastni nazor ba snad ani slova... Dejte se dohromady "znalci" :P
  • jo sector ma lepsi recenzi ale nic to nemeni na tom ze Daniel Kremser jeKokot
  • Lidi nekupujte tyhle srance. Kvůli tomu že se prodávají takové hovna, tak se přestaly dělat dobré hry. To není úpadek herních vydavatelství, to je úpadek hráčů
    • Mě osobně ta hra baví, takže sklapni a běž nehrát COD.
    • Popravdě lidi za to asi tak úplně nemůžou páč to vypadalo jinak než to vydali, takže leckoho to mohlo přesvědčit o koupi....
      • většina her která výjde je sračka, která má dobrou reklamu. Jak na tu reklamu může někdo naleťet. Jenže lidi jsou pořád hloupější a to firmám a vládám vyhovuje. Čím dál míň lidí se vzdělává a naopak čím dál víc lidí se krmí jen sračkama které nevyžadují přemýšlení. Lidí už neumí přemýšlet. Všechno jde kopru. Je stále více ovci mezi námi
    • Jack1947
      To říkám no i když když to táhnu tak si řikám že o moc lepší nebudu... to by se muselo vykřičet do světa ne museli by jsme žít jiné době. Jiné dimenzi a jiné soustavě(sluneční?!).

      Možná v jiném životě.
  • Dobrý je, jak autor recenze píše, že je město nedetailní a nudný a působí krabicoidně a nejsou v něm výrazný prvky, a kluci v přiloženém videu si vychvalujou distinct areas that you really get to know by heart and an immense level of detail.
    hru jsem nehrál, ale podle gameplaye bych se přiklonil na stranu redakce.
  • Pro mě osobně je tato hra velmi okouzlujícím a skvělým zážitkem, neboť u mě dokonce dokázal projevit i něco jako emoce. Dobře, nehrála jsem původní Dead Island, ale i tak si myslím, že tato hra je víc než jen průměrná. Ale mě recenze jako taková nevadí, protože i když tento článek píše odborník, tak subjektivní názor autora vyplyne na povrch. Protože hej, mě by taky nikdo nevymluvil, že Skyrim je nejbožejší a nejúžasnější hra. :D S touto recenzí nesouhlasím, protože DL je pro mě ne bezchybnou, ale přesto skvěle propracovanou a poutavou hrou, jenže toto je hlavně o subjektivním názoru, který se u každého prostě liší.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit