Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Rhulad
    "Radši si zahraj Skyrim, ten je 100x lepší, protože se tam dá i pokecat s NPC a plnit nějaké questy". Tohle by se mělo tesat do kamenů *1* Nic blbějšího sem neslyšel.
  • Radši si zahraj Skyrim, ten je 100x lepší, protože se tam dá i pokecat s NPC a plnit nějaké questy.
    • Skyrim je druhá hra z poslední doby "tohoto typu", která mě zatím minula, kamarád to dohrál 2x... jinak moc referencí na to nemám, poku tam není čeština, tak nezájem u takové hry.

      Stejně se nejvíc těším na Zaklínače dalšího... :)
      • Tady je vyborný detailní popis DS, snad ti to pomůže v rozhodnutí: http://www.fffilm.name/2011/12/videohra-dark-souls-90.html
  • K jaké hře by jste Dark Souls nejvíc přirovnali? Pořád přemýšlím, jestli do toho jít .. Baví mě akce, baví mě RPG, baví mě fantasy atd. hodnocení všude velká, ale pořád váhám, sám nevím proč ...
    • DS je dost originalni hra, tak nevim k cemu bych to prirovnal. ALe urcite ne k zaklinaci nebo skyrimu, jak se tady nekdo snazi. To jsou uplne jiny styly. A DS je hlavne akcni rpg, a akcni slozka rozhodne prevazuje nad tou rpg.
    • ta hra se vyplati zahrat i na PC - mys+keyb, to ovladani je bohuzel spatne i s modem, protoze ten jaksi neresi hlavni problem a tim je uzpusobeni ovladani na analogove packy ovladace. Takze tam kde se packou plynule otacis, tam ti to na klavesnici skace o 45% coz je teda ze zacataku nez si clovek zvykne docela peklo a potom to zbytecne ztezuje fighty s nekterymi bossy.
    • Malleth
      Nic podobnýho neexistuje, ale nejblíž je k tomu asi Severance: Blade of Darkness. V určitým směru i Hotline Miami.
    • ze se budes bavit prave ty se zarucit neda, ze.... nicmene spousta lidi ma nahrano stovek hodin vcetne me 300+ a DS povazuju za perlu RPG (kam se hrabe Zaklinac apod.) a vubec jednu z nejlepsich her historie. pripodobnit se da lehce napr. k Blade of Darkness. a jeste neco prvnich pet minut si dej praci s nastavenim klaves M+K absolutne zadna prekazka - mod si tam, ale hod
      • Hmm, nejlepší to bude asi fakt zkusit na vlastní oči... nejdřív ale dohraju Torchlight 2 :)
    • Já bych to nejvíc přirovnal ke Call of Duty, jen místo pušky budeš mít meč nebo kouzla. Jinak pokud bys do toho chtěl jít na pc nezapomeň tam nainstalovat takové dva mody, které opravují port z konzole.
      • Malleth
        Tak tohle přirovnání se moc nepovedlo
    • Zeptam se te jinak, pouzivas controler nebo hrajes na PC ci na konzoli? :)
      • klávesnice+myš
        • Tak v tom pripade ti nedoporucuju si zahrat Dark Souls I a pockal bych si na recenze a nebo nejake hodnoceni na PC i u DS II. Jelikoz Dark Souls I na klavesnici a mysi hrozny. Trochu to vylepsil mod kterej nekdo udelal, ale i tak. Bez nej se to neda snad ani hrat o.O

          Jinak to neni spatny
          • Matthew1J
            S modem a vlastním nastavením to néni o nic horší než třeba assassins creed.
          • Asi to nebude náhoda, tohle slyším celkem často,, mizerný port, problémy s ovládáním...
            • Ovládání se nemá ve hře vůbec řešit, pokud se řeší je to špatně. A v PC verzi to špatně je i po opravách. Grafika taky není zrovna super, ale to vem čert. Ovladaní opravdu košer není.
              Mam PC i XBOX, dlouho jsem váhal zda si tuto hru pořídít, mám rád věci které jsou více tažené příběhem než levelováním a opakováním soubojů. Nakonec jsem po vyzkoušení PC verze koupil XBOX verzi, protože na PC jsem prostě čekal PC ovladaní. A to tam není.

              Jinak je to hra která má přístup starých her a her z osmibitů - nemazlí se s hráčem a to nemazlení je vlastně obsahem hry. Pokud máš tohle rád tak to ber. Pokud už máš raději novější hry pak se ti to asi nebude líbit.
            • Ano, bez problemu, ale i tak to ma par nesvaru :) Nerikam, ze to neni hratelny a nechci tuhle hru vyslovene hanit, myslim, ze ma neco do sebe a dost i dobrych veci. Ale uplne me to nesedlo. Kazdopadne se na ni i tak tesim (aby to nevyznelo, ze ji vyslovene nechci). Zalezi na nem, zda si dokaze ten mod tam dostat a zda mu to i pres ten mod bude po chuti :).
            • byla to pravda ale jak jsem psal, vyšli na to dva mody ktere to opravují a pak je to naprosto bez problému.
          • to neni zadna pravda, pokud clovek neni uplnej lempl a prebinduje si klavesy, tak bez problemu
            • Po modu je to uz hratelnejsi, ale znam dost her, ktere maji lepsi ovladani nez tahle hra :) Samozrejme mluvim pouze o PC verzi.
              Ale je to kazdeho vkus, pokud to tobe sedlo, tak tvoje vec, me osobne to znechutilo hru.
  • Rád bych podotknul, že se nejedná o rpg.
    • důvod?
  • Já si myslím, že tu všichni mají zbytečné obavy... Vývojáři to nechali tak hardcore jak to jen jde... Sami mají potěšení když hráči u toho skřípou zuby, nadávají, prskájí, mlátí... To že tam budou heal gemy a podobné stejně většina lidí YOU DIED, YOU DIED....
  • staci poskocit o nekolik obtiznosti... pak uz neni pocet lecivych vychytavek tak dulezity, spis ho zastini potreba uhnout kazde/prvni/posledni rane %)
  • Skoda ze nevyjde i Xbox One verze *13* Puvodne to vypadalo ze bude.
  • Kinet1c
    Agonia tejto hry nespociva v tom ze je tazka, ale v tom ze si nevies hru ulozit tam kde chces, a mozes 100x opakovat to same kolo, neviem ako toto moze niekoho bavit, myslim opakovat viackrat to same zabit tu samu potvoru ci ich mnozne cislo, asi tych ludi je dostatok, bol som aj ja taky, ved si pametam AvP a boli to nevry ale bavilo to, asi ako som bol starsi a starsi tak ma to preslo ta radost opakovania toho isteho po nejakej chybe. Trufam si povedat, ze mnoho hier by bolo rovnako tazkych keby neslo v nich ukladat pozicia iba na vyhradenych miestach.
    • Hra se da ulozit kdekoli. Ale jasne, kdyz chcipnes, tak jedes od bonfiru, jenze tady jde o to, ze je tam system zkratek, ktere si zpristupnis a kdyz chcipnes, tak pak jsi na tom miste kde jsi chcip za chvilicku. Navic kdyz uz nejakou oblast znas, tak kolem enemy muzes jen probehnout, netreba je zabijet znova. Jasne me taky nebavi opakovat porad to same, ale jde o to, ze v Dark Souls tim opakovanim ziskas skill a kdyz uz to znas, tak nic moc neopakujes a chcipnes jen parkrat za celou hru a v klidu to dohrajes treba za 11 hodin, pritom na prvni dohrani, kdy poznavas co a jak, tak ti dohrani muze trvat 50-80 hodin napriklad. V jinych hrach me prochazeni temi samymi lokacemi nebavi, ale v Dark Souls ano.
    • michelangelo
      Tak nejsi cilovka, musis holt svuj cas stravit u jiny hry. Za sebe muzu jen dodat, ze Dark Souls byl presne tou vodou na muj herne unavenej mlyn. A ze jsme spolecne plynuli dlouho a v prubehu toho herni zazitek zral jak vino, bylo jen tresni na tomhle smrti prosycenem dortu :)
    • Já jsem jeden úsek dělal hodinu možná 2 ? *1* Pak jsem umřel a všechno znova ? *1* No na tohle jsem prostě neměl nerva.... Nicméně tady se ukazuje jak jsou hráči už rozmazlený zapoměli jak se kdysi dávno hrávalo ...
    • git gut
    • Mě by to možná až tak nevadilo, kdybych ten svět považoval za zajímavý. Neměl jsem tam vůbec žádnou motivaci, nebo jsem ji nesdílel s tou postavou. Ve výsledku to bylo prostě pouze proběhnout od táboráku k místu, kde jsem skončil, a po cestě rozsekat nepřítele. Nic mezitím. Už mě prostě nebaví bezmyšlenkovitě rubat pořád dokolečka, abych posunul bezvýznamný (ne)děj.
    • Gordar
      Libovolné ukládání pozice naprosto ničí herní zážitek. Jsem rád když to nejde a místo toho je systém checkpointu.
      • Kinet1c
        kazdemu sadne nieco ine, mne to nesedi, checkpointy mozu byt ok, ked su rozmiestnene rozumne, ja som si nevsimol ze by si DS mal checkpointy, ked ano tak moja chyba
        • Rhulad
          Ne ne nemá chechpointy... ale v každé lokaci jsou 1-3 bonfires, spousta je jich aj skrytých a tenhle system prohlubuje hraní. Pocity když nemáš flask a modlíš se o další bonfires - to jsou nezapomenutelné momenty.
          • Malleth
            jj, tenhle systém je daleko lepší než standartní checkpointy nebo libovolný ukládání. Udržuje napětí, člověk může zároveň hru kdykoli vypnout, nemusí čekat než se dostane k bonfiru aby se mu hra uložila a po smrti nepřijde o veškerej progress. Díky tomu že bonfiry fungujou na úrovni herního světa a ne programu.
  • leon87
    Jako čestný Darkwraith (nebo spíš zlovolný) Darkwraith doufám, že ve II bude opět DW coventant nebo něco na ten způsob. *1*
    • co jinyho taky byt, ostatni frakce nemaji zadne "vyznamne" vyhody,
      holt nekdo farmari potkany a nekdo ne
      • InfidelBro
        Late Night Forest Hunter Show je vždycky cool ;-)
      • x_ander
        Tak já si třeba užívám hrát za Blade of the Darkmoon. Trestat hříšníky má něco do sebe :) Pravda, občas se stane, že ztrestají oni mě :-D Každý covenant má svoje, záleží na stylu hry.
      • ja zase jakozto PvE a Co-Op zamerenej hrac hraju jedine jako Warrior of Sunlight :) ... Praise the Sun
  • InfidelBro
    Těším se moc a rozruch okolo Lifegemů absolutně nechápu. Za 1. neléčí instantně, takže vás to ve smrtících situacích nezachrání a za 2. nemůžete vědět, jak lehce budou k dostání. Jinak nynější direktor sám řekl, že byl šokován obavami EU a NA hráčů z přílišných změn. Prý to bude pořád starý dobrý Dark Souls a je nutné nezapomínat, že vývojáří mají stále ještě tři čtvrtě roku na dokončení celé hry.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit