Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Malleth
    Killzone předobjednán. Nejvíc se těšim ale na Infamous. Oba předchozí díly byly výborný.

    Nově mě taky po dloooouhý době zajímá Final Fantasy. Vypadá to že se Squeenix rozhodl konečně udělat krok vpřed a vydat hru, která nebude jen pro pár JPRG nerdů.
    • No, na druhu stranu, Square Enix by nemal zabudat, ze to boli prave ti "JRPG nerdi" co ich vysvihli do pozicie, v ktorej sa teraz nachadzaju. Ci uz to bol Square s Final Fantasy, alebo Enix s Dragon Questami..

      To priblizovanie sa "mainstream publiku" zacali uz s FF10, pokracovali s FF12 a uplne to zazdili s FF13. A aj ked som tieto hry hral, FF10 mam dokonca velmi rad, myslim ze vsetko to boli horsie hry ako trebars FF4 (momentalne hram na Androide), ci FF6, 7 ci 8. (5ku som zatial nehral tak neviem posudit).
      • Malleth
        Dřív byli final fantasy mnohem větší mainstream než teď. Byli vepředu. Ale poslední díly jsou už hrozně polovičatý. Vypadaj sice skvěle, ale pořád se tam monstra spawnujou ze vzduchu a/nebo se bojuje v arénách. Pohybuješ se tam po placatým, neinteraktivním prostředí a nemůžeš dělat nic jinýho než zabíjet monstra a koukat na cutscény s podivnýma dialogama.
  • Me zujal Order, inFamous, MGS 5 a Division.
  • ani jedno z toho mě nezaujalo, to bude asi důvod toho, proč nemám žádnou konzoli

    Watch Dogs mě zajímalo ze začátku, ale po všech těch videích mi ta hra začala spíše vadit... hlavní postava působí dojmem, že se ani nevysere na záchodě aniž by nemusela hacknout a sklopit záchodový prkýnko

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit