Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jindra.veliky
    Nevite nekdo jak se jmenuje hudba z tohotraileru na The Order 1886?

    tak je to Immediate Music - An Epic Age
  • Battlefield bohužel opět hrozně přepálenej. Ne, naše slunce se nezměnilo v supernovu, EA. *4*
  • nova generace? coze? tak brzo? kde je graficky posun? nikde, je to stejne jak stary konzole, neberu, cekam na ps 5. Howg.
    • mdkGT
      neber, o jednoho dementa na PSN mene.
      • to asi tezko kdyz tam sem na ps3
  • Osobne urcite kupujem na PS4 Zaklinaca, Destiny a Transistor. Mozno Infamous, asi aj MGS5 (a Killzone si poziciam od kamosa).
    Neskor asi aj FFXV a KH3.

    Co mna osobne najviac sklamalo je, ze neohlasili nic zaujimave pre niche publikum (alebo ako to nazval clovek o trosku nizsie - JRPG nerdov). Ja som dufal aspon v nieco - Persona 5, novy Dragon Quest, Tales of, pre mna za mna novy Monster Hunter, COKOLVEK! Aspon jednu taku hru. S klasickymi tahovymi subojmi, dungeon crawling elementom a hutnym pribehom typickym pre JRPG. Je fakt, ze svoje JRPG needs si vystacim aj s 3DSkom, ale predsalen aspon jedna by neuskodila.

    Aj ked chapem, ze pre Japonskych vyvojarov mozno E3 nie je az tak "dolezita" - uvidime co pride na najblizsej Tokyo Gameshow.
  • firebug
    Z exkluzivit mě zaujal nejvíce The Order svou stylizací. Nevím ale, jak to bude s gameplayem... Jinak mě nejvíc oslovily hry multiplatformní, které by měly vyjít snad i na PC (Transistor a těším se i na Watch Dogs).
    Strašně pěkne vypadá i Division, ke které již vznikla petice snažící se hru protlačit na PC. Zajímavostí je, že samotný Ubisoft údajně nabádá lidi, aby petici podepsali... :-)
    http://www.dsogaming.com/news/ubisoft-asks-pc-gamers-to-show-interest-about-the-division-petition-almost-hits-its-initial-goal/
  • no jo uz zacina ta stvava medialni kampan na podporu ps4 oproti xboxu pritom microsoft vlastne nechce delat skoro nic zavadnyho jenom trochu sledovat lidi pres kamerku.
  • uprimne, zrovna timhle se do meho vkusu netrefili.
  • NumberFiveAlive
    mohli by udelat novyho syphon filtera kterej bude podle prvnich tri dilu na ps1 :S
  • Robotron3
    Pro mě je teď nejzajímavější, že si po letech zahraju Final Fantasy X HD na PS3! A předpokládám mi bude tahle konzole ještě dlouho dělat radost. :)
    • Mas absolutnu pravdu! A vobec, skvele nove hry + remaky sa teraz chystaju na PS3! Dark Souls 2, Final Fantasy X/X-2 HD, Tales of Symphonia 1+2 HD, Tales of Xilia, Kingdom Hearts 1.5 HD Remix... Na vsetky tie hry sa tesim takmer viac nez na cokolvek co bolo ohlasene na PS4 (s vynimkou Witchera 3 a Destiny).
  • ty vole trapnej PS4 uz ted mam nekolikrat lepsi PC nez ta jakoze NEXTGEN konzole kdyz to je nextgen tak ja mam pak doma nextnextnextnextnextgen stroj
    • Robotron3
      Fakt jo? Jakože 8-mi jádro a ty máš ještě několikrát výkonnější? Kolik tě to stálo? *3*
      • ja mam na dosce dva intel xeon a jeden ma 6 jader!!! a stalo to vic nez celej tvuj obejvak! *6*
        • kennyB
          To je fakt smutný, takhle si honit triko u článku, který není o pc hrách *9*
        • Což je ti typicky ve hrách úplně na pýču.
        • Malleth
          Tak to ti snad dva roky vydrží.
        • Robotron3
          Jako muj celej obejvák? Tak to seš pak idiot, kupovat tak předraženej počítač *15*
    • Kolikrat lepsi a v cem?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit