Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Miserius
    A slusnej fail bylo oznamen par free her pro Gold cleny, radoby PS+ ale nabidnou AC 2 + Halo 3, tedy hry dohromady tak za 4 stovky... No...teda panove... My pozitri jen tak dostanem Uncharted 3 a Xcom...
    A pokud mohu, rad prispeju na pana z EA kterej vypadal pri odchazeni z podia ze se rozbreci *1*
    • Není k tomu náhodou ještě Fable 3? Něco takového jsem ráno četl.
      • Miserius
        Fable se pry dalo zdarma stahnout, ale tam ho nerikali... Mozna glitch (ja jednou takle zdarma stahnul Gotham City Impostors na PS Store)
        • Je možné, že to byl glitch, ale takhle v den konference a jen pro Gold? Možná záměrný glitch.
    • oktavius66
      Toto Microsoft hezky okopíroval od SONY ... Zaplatíš si Gold a získáš hry atd.. Toto má už Playstation nějaký ten rok pokud se nemýlím. Na PS+ jsou stejně bezva hry zdarma. Škoda že PS+ nemám no *3* . Ale konec konců 390 Kčna 3 měsíce je super cena podle mě *3* !
      • Miserius
        To je, 990 pokud koupis na Amazonu treba na rok... Jsou za to fakt povedeny hry... A oni k tomu prozatim davaj X let stary hry co ted stoji stovku u nás, takže tak 3 libry v UK *1* Urcite bys jeste mohl vyuzit mesice trialu PS+, na FB maj poard tu aplikaci, akorat nekomu ty klice neprisl...
  • Lol sleduju na ofiku, jede to už deset minut a oni si toho všimli až teď? :-D
    • spoock
      Fail!!! Zacal jsem to koukat na refreshi s Fukou, tam se mi nerozpada obraz, jak tady, bohuzel kluci, chtel jsem to koukat u vas.
  • Co to tam pouštěj za kraviny ?
  • Ryse?

    Tvle, vždyť je to celý jen QTEčka a mačkání RB, aby se stala nějaká cool animace.
  • Malleth
    Tiskovka byla dost nabitá, ale jediný hry který bych si z těch ukázaných chtěl zahrát jsou stejně multiplatformní.

    Nejlepší trailer byl hned ten první. Metal Gear rulezz
  • Promin Microsofte ale ani jedna hra mě nezaujmula (zajímají mě převážně akční hry) vesměs vše epické koridorové strilečkochodičky to je tak těžký respektive pořád čekám na podobnou hru jako byla hidden and dangerous
    • Tak počkej na PS4 konferenci tam třeba taková bude.....
  • GlaDOS
    Ani ta nezávislovka od Capybara Games mě nazaujala. Jenom Zaklínač 3. Zbytek bych shrnul do zkratky UVH - univerzální vojenská hra. Ach jo.
  • Tak za mě spokojenost, exkluzivity F5, Ryse, Quantum Brake i Titanfal super! Hru od Blacktusk uvidíme pořádně až na Gamescomu a nemyslím že to bude jediná nová exkluzivita, kterou tam ukážou.... No a Halo je pro mě taky jasná záležitost. Cena cca 12500 očekávaná, takže já zůstávám dál s Xboxem.
    • Ryse pořádně ani není hra. Quantum Break je seriál. Titanfall vyjde i na PC.

      *3*
      • A proč to není hra, že jsou tam quicktime eventy jako v Uncharted, Heavy Rain a God of war??
        Ty si jeden těch co už zase dopředu vědi všechno a asi si z Quantum Brake viděl něco jinýho, že víš, že je to hlavně seriál..., tak to potom jo....
        Titanfal samozřejmě vyjde na PC a vůbec s tím nemám problém, ale z konzolí výjde na Xbox(který si budu kupovat) a tak mě zajímá a líbíl se mi.
        • Protože v Ryse nebylo nic neř quick time eventy. Pusť si ten "gameplay" ještě raz. Všechny killy jsou QTE + zmáčknej RB a něco se stane bez tvýho přičinění.

          Ale pokud chceš hrát "zmáčkni XY a stane se cool animace", tak prosím.

          Počky až se ukáže pravda o Quantum Breaku. *3*

          Ale slovy, že si budeš kupovat X1 jsi už dokázal, že jsi k nespasení. Enjoy.
  • Z XO exkluzivit, který mě zaujaly, ale nikdy si je bohužel nezahraju: Ryse, i přesto, že to byl samej QTE; pak Quantum Break, i přesto, že actual gameplay jsme (zase!) vůbec neviděli, ale koncept zní zajímavě; a nakonec Dead Rising 3, vypadá to, že tam se budou hráči moct pořádně vyřádit. No i ten Titanfall vypadal hezky, ale to si myslím, že by mě po chvíli přestalo bavit.
    • oktavius66
      Tak s tím Titan Fall souhlasím... Na první pohled fakt super, ale po 10 hodinách bych to asi opustil... Ale mluvím za sebe samozřejmě *3* . Nevím jak ostatní...
    • Miserius
      Titanfall bude i na PC
      • Jo, já vim, v mým příspěvku to byla jen poznámka nakonec, která už nespadala do XO exkluzivit.
  • Miserius
    Tak konference nebyla fail jako minula, ale nic co by me premluvilo...Ryse se mi hrozne libilo nez se zacalo "bojovat" Deadrising vypadalo zajimave a nejzajimaveji vypadal Titanfall kterej vyjde i na pc...tak teda nevim

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit