Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    MAFIA1 byla kultovní pecka , nepřekonaná s tím jsem s tebou za jedno. (tady ale veškerá nostalgie končí.) *3*
  • Nebo třeba Mafie... *3* Ta jela na podobnym enginu jak H&D2... A taky více méně realistická *5*
  • Jack1947
    Jasný, já tolik H&D2 (1) nehrál ale asi máš pravdu... ostatně česká hra. *4*
  • Tak to pak jo *3* Stejnak rád vzpomínám na vyzvedávání sestřelenýho pilota v H & D 2 v Norsku za ww2 ... Sten s tlumičem, De Lisle pušky... *5*
  • Jack1947
    Nemám ZP ale vím že hry už nejsou co bývali a taky mi to celkem vadí je to čím dál tím horší... degradace žánru ,přílišné zjednodušování nelíbí se mi to nemysli si že si v tom hovím. To fakt ne ale co se dá dělat no nic. Jinak aby jsme si rozuměli to co jsem napsal není urážka ale spíše pocta měli by jsme si cenit lidí jako si ty. *3*

    Tamagoči bylo oproti tomuhle značně víc hardcore... *4*
  • První Far Cry (tehdy ještě od Cryteku) mě hodně bavil. Dvojka mi přišla otravná, všude samý respawn a to i hned po pár vteřinách, když jste se vrátili k menšímu táboru, který jste před chvíli "vyčistili". Trojka už mě bavila. Osvobozování táborů byla docela sranda, respawn mě sice furt štval, ale už nebyl tak otravný.

    A čtyrka vypadá luxusně. Prezentační video mě chytlo a shlédnul jsem ho od začátku do konce. Grafika je celkem pěkná jako vždy a prostředí konečně něco pořádně originálního. Je sice pravda, že otravný respawn bude otravovat i nadále, ale přesto jsem na čtyřku zvědavý a nepochybuji, že to bude dobrá hra.
  • P.S. Kdybys měl zbroják jako já už pár let, tak bys pochopil, kam tím mířím... Tohle je už skoro jako Tamagoči...
  • To tvrdíš ty, já nic takovýho neřekl... jen jsem zmínil, že dobře si zahrát může člověk i s FPS/simulací, proto nechápu vývoj mnoha dnešních her stylem - more arcade - moore arcadee - moooooore funny arcadeeee... Třeba já si Hidden and Dangerous náramně užíval pro atmosféru, možnost organizovat si svůj inventář, sbírat zbraně a munici, taktizovat.... a dneska ? "Grab MG'n'use Elephant to eliminate half of Asia... hmm... "

    Z kalacha bude ve hrách brzy kuličkovka a z těžkýho kulometu vzduchovka...
  • Jenže ani přehnaná arkádovost neni zábavná, ale spíš trapná... nejlepší je rozumnej mix obou...
  • Mne se FC3 libi, na FC4 se tesim a jsem zvedav, co a jak vylepsi.
  • Zadna strilecka neni realisticka, pac by byla nudna.
  • Jack1947
    Pravil jediný skutečný pamětník opravdový český hrdina = Veterán. *3*
  • mas paradni avatar dzem. Uplne mam chut
  • Dokonalej nick pro tenhle koment *1* *1* *1*
  • To sice jo, nicméně i tak se na to bolí koukat... Copak Far Cry nemůže nabídnout normální obsah s aspoň kapkou realismu ? Nebo je už hráčská majorita natolik vymytá, že se pro ně vlastně fikce stává realitou a realita stává fikcí ? Nevím, kolik z vás si pamatuje českou FPS hru z druhé světové Hidden & Dangerous 2, nicméně ta byla docela slušně realistická a tam ta projížďka jeepem s kulákem po poušti, prjížďka v tanku Tiger nebo let kaňonem v lehkym bombardéru, to bylo něco... A ne drezura slona... *7*

    Nehledě na to, že je tolika možných námětů a oni udělaj i záporáka jak přes kopírák... Škoda...
  • *1*
  • Jack1947
    Přesně tak, pak mně vyloženě nasrala ta chyba se savy ( neříkejte že to bylo tím že jsem pirát) hrál jsem asi 3x od začátku, a nejhorší bylo že pak skoro si člověk po dohrání řekl kurna a stálo to zato sraaní? Já bych to sehrál asi i za den noo... podruhé jsem to jel (půl dne) skoro do poloviny hry... a druhej den zase hoovno. Nakonec jsem si stáhl save (dont blame me) dojel to přes cizí. (bylo to z placené stránky... udělaní nějaké blbosti a sms za lidových 79),. ale abych jen nehanil bavil jsem se celkem. Až na těch pár nesrovnalostí... doufám že mně 4ka také pobaví a nenaseeere.
  • Jo!
  • Tilwaen
    http://s27.postimg.org/65bvcjzj7/fc4.jpg
  • C´mon stupid Elephant! *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit