Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tohle je náhodou super nápad
  • Tilwaen
    Jak napsal Miloš Bohoněk - protože videohry :-)
  • Tilwaen
    Za mě to je jednoznačně ono "mystično". Systém tetování mi třeba vůbec nevadil, ale jinde kdekoliv se v příběhu začalo dít něco rádoby tajemného a magického, tak mi to hodně kazilo herní zážitek. Třeba finální konfrontace s Vaasem byla jedno velké WTF - charakter jeho kalibru si zasloužil mnohem lepší konec, než jaký dostal.

    Jo, a málem bych zapomněla craft à la zabij pět obřích žraloků, aby sis mohl udělat o trochu větší peněženku *1*
  • Kdyby na toho slona šlo aspoň přidělat obří rogalo, kulomet či raketomet na záda, na zadek vrtuli a pak bys tam lítal těma údolíčkama se slonem na rogalu a kosil z raketometů ty čínany nebo co to tam je, pak přistál uprostřed tábora a rovnou přešel do pozemního útoku na slonovi
  • Tilwaen
    Vítěz si z poraženého týmu bude moct udělat novou peněženku :-)
  • Lol... celá diskuse o slonech :D
  • mod kde proti sobě půjdou týmy tygrů a medojedů nebo jiných zvířat ve stylu team DM? yes please *14*
  • DLC Rúbačka proti sfanatizovaným slonom *1*
  • Doufám, že vypustí aspoň DLC hledání diamantů. Tohle mi ve FC3 opravdu chybělo. Ubisoft svoje hry raději přeplácá zbytečnýma a nudnýma aktivitama. A taky ještě jejich oblíbené pokrytí celé obrazovky nějakýma srajdama které brání ve výhledu (watch dogs)
  • Jam97
    Můžu se zeptat, co ti přišlo v 3 na hlavu ? :D (Myslím to dobře, sám sem si občas ťukal na čelo)
  • Jam97
    Většinou, když se ve hře opakuje to samé dokola (COD) tak mě to nebaví. Far Cry 3 dokázal recyklovat sám sebe skoro furt a furt to bylo vtipný. Proč ? Volnost, přístup, styl hry byl udáván jen a jen vámi, ta hra byla takový sandbox, i když to nevypadá, pokud 4 bude to stejný, jen s pár vylepšeníma (horší to proboha nemůže být) tak to bude zase pecka. Naprosto souhlasím s tím, že je COD mrtvý a držího ho hlavně marketing :)
  • Jam97
    Ano, první Far Cry byl paráda, ale i ty další, 3 pak obvzlášť, byly super. Líbilo by se mi to kdyby to udělali jako odnož tý momentálně zajetý série + úžasnej českej dabing (máš pr**l v kopřivách je nepřekonatelný :D ) :)
  • "Všude samí vrazi, násilníci a zloději. Kde jsou ty časy, kdy lidé byli hodní a slušní?"

    Stejně naivně zní tvůj komentář.
  • Všude samí zombie, roboti, nebo sloni... chjo. Kde jsou časy trochu normálních her, do kterých se mohl člověk trochu vcítit?
  • a zas ti sloni :DDDDDDDDDDDD
  • ong bak
  • Presne moja rec prvy ostrov bol super druhy ten mensi bol uz hrozna nuda. Rovnaka fauna a flora, moja postava uz bola vylepsena na max, vsetko vycraftene atd. Druhy ostrov som uz len preletel pribehovo a koniec. A ten coop a MP si mohli tiez odpustit.
  • Cocra
    Vsak s tim slonem nemusis jezdit do bitvy kdyz si to chces uzit realisticky, muzes vsecky po svych realisticky vystrilet a pak si se slonem zkratit cestu k dalsi realisticke prestrelce ;-)
  • Řešit ve Far Cry výdrž Slona je jak řešit spotřebu v Hamru.... Blbost. Jinak takové předváděčky jsou na nejlehčí úroveň. FC3 se mi líbílo hodně (2x projeté, 1nou na 100%) FC2 mě teda nebavilo vůbec, to jsem ani nedohrál. Na FC4 se hodně těším. BFH mě nějak nepřesvědčil ke koupi.
    http://czsvk.clanweb.eu/far_cry_4_informace_.php
  • Ti s tím nadělají.
    Slon se dal zneužít jakožto prostředek hromadného ničení už v Postalu 2. Byť pravde jen v jedný lokaci.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit